Usuwanie postów

Zmiany, propozycje, problemy
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Usuwanie postów

Post autor: malykazio »

Dlaczego usunięto mój post dotyczący zatrzymania współpracownika TVN24? Nie był ani obraźliwy, ani niestosowny! Przecież to godzi w moją wolność słowa! Niedawno tak krzyczeliście, że policja godzi w waszą wolność słowa a sami nie jesteście lepsi.
Tak więc pytam dlaczego mój post został usunięty.
No i dlaczego nie napisaliście o zatrzymaniu człowieka związanego z TVN24, który jak wynika z informacji na innych stronach jechał samochodem pod wpływem alkoholu?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie postów

Post autor: Qrzysio »

Tak tak, na pewno nie znasz powodu.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Usuwanie postów

Post autor: hcuj »

powód jest najwyraźniej taki że ten człowiek miał albo ma coś wspólnego z tym portalem i to się Chojnowskiemu nie podoba
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie postów

Post autor: Qrzysio »

Artykuł będzie, niestety opieszałość ostrołęckich policjantów i blokada informacji bierze górę nad dobrą współpracą. A to za chwilę, a to zaraz. Czekamy, aż się rzecznikowi zachce...
tajemniczy_kazio
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 maja 2011, 14:50

Re: Usuwanie postów

Post autor: tajemniczy_kazio »

No ale co to ma do tego dlaczego usunął Pan post na forum do tego, że kiedyś będzie artykuł? Bo nie mogę tego zrozumieć.
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Usuwanie postów

Post autor: Aneta »

Z tego co widze, to usuwana na tym portalu jest prawda, ale obrazliwe komentarze, czy tez te w ktorych na kims wiesza sie psy zostaja.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie postów

Post autor: Qrzysio »

Usunięty post zawierał reklamę innej strony. Szkoda, że autor o tym nie wspomniał.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Usuwanie postów

Post autor: malykazio »

Nie zawierał reklamy tylko odnośnik do artykułu. Widocznie redakcja nie odróżnia reklamy od zwykłej informacji. Reklama to z łac. reclamo, reclamare) – informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki). Link był do artykułu na konkurencyjnej strony tylko dlatego, że Moja Ostrołęka na ten temat nic nie napisała, gdyby napisała to wstawiłbym link do tekstu na MO. Proste. Tym bardziej, że z link, z powodu cenzury (tak, tak, cenzury) został zapisany w postaci "adres konkurencyjnej strony.pl/(nazwa pliku).html z uwagi na to, że automatyczna cenzura na forum wycięła wszystko co było przed ".pl".
Jaka opieszałość policjantów, co ty wygadujesz. Przecież MO to specjalistka od kopiowania cudzych tekstów. Z wielką lubością przeklejacie teksty z innych gazet czy portali a tego jednego nie mogliście? Artykuły o policjancie wstawialiście zaraz po tym jak ukazały się na tvn24. Zalatuje tu hipokryzją.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie postów

Post autor: Qrzysio »

Tobie zalatuje bo nie znasz realiów i nie wiesz jak to wszystko funkcjonuje.
Daruj sobie ironie z kopiowaniem tekstów.

A co do reklamy to doskonale wiesz, że nie masz racji. Ale narzekać lubisz, więc po prostu toleruję.
Marta20
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 18 kwie 2008, 16:42

Re: Usuwanie postów

Post autor: Marta20 »

dlaczego mój temat o kupnie niepotrzebnego alkoholu został usunięty?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Usuwanie postów

Post autor: Qrzysio »

Bo pomyliłaś forum z działem "Ogłoszenia".
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Usuwanie postów

Post autor: malykazio »

Pewnie, że narzekam! Mając takie możliwości, tyle osób, tyle środków moglibyście postarać się o coś lepszego niż kopiowanie tekstów. To moja opinia, z natury subiektywna, więc się z nią nie zgodzisz.
Zarzucasz mi, że nie znam realiów. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. W ogóle mnie nie znasz, więc na dobrą sprawę nie możesz wiedzieć czy znam realia. Bazujesz jedynie na swojej ocenie.
Wracając do kopiowania tekstów... powiedz mi, co takiego twórczego, własnego, znalazło się ostatnio na MO? Cóż nieszablonowego?
Co do reklamy to nadal się z Tobą nie zgodzę. To był tylko link do tekstu a to, że nie tolerujecie innych portali, wycinacie wszystkie linki to wasza sprawa. Ja jestem z tego niezadowolony, ale na swoim podwórku możecie robić co chcecie.
ODPOWIEDZ