Dobry ginekolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mojaniele »

Polecam dr Wikarskiego, miły, delikatny, jedna wada to to że nie pracuje w szpitalu.
Piątek jest dobry w swoim zawodzie ale ciężko jest się do niego dostać.
Jankowski miły ale mało konkretny, w szpitalu niezbyt się troszczy o swoich pacjentów.
Jastrzębski jeden z najgorszych ginekologów. Nie potrafi postawić diagnozy, zmienny jak prąd w wodzie. Mało konkretny. Często jest w szpitalu na dyżurze!
Gąska bardzo stary lekarz i bardzo dziwny i zrzędliwy ale prawdopodobnie jest dobry.
Buciński bardzo dobry lekarz i bardzo troszczy się o swoich pacjentów.
Mróz NAJGORSZY ginekolog jaki pracuje na terenie Ostrołęki, nie zna się na niczym, jest w tym zawodzie bo jest. Swoja prace wykonuje na przymus aby tylko pokazać się w szpitalu zeby był nie interesuje go nic. Przykład: Kobieta była w 3 miesiącu ciąży a ten dał jej leki na wywołanie miesiączki a po 2 tygodniach powiedział ze to torbiel a po miesiącu że pacjentka BYŁA w ciąży!
anonimka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2009, 23:02

Re: Dobry ginekolog

Post autor: anonimka »

Ja osobiście polecam dr Bucińskiego. Przeprowadził mi dwie ciąże i jestem naprawdę superzadowolna :) I wcale nie jest tak trudno się dostać-wystarczy przyjść lub zadzwonić do Poradni dla Kobiet na Hallera (pod Lokatorem) np. pierwszego dnia miesiąca, żeby być zarejestrowanym na początku kolejnego. Co do pana Niewińskiego-test wyszedł mi pozytywny, poszłam dla potwierdzenia,bo do Feminy najszybciej się człowiek dostanie, a On mi pokazuje na USG "ścieżkę", którą lada chwila popłynie okres, bo On ciąży nie stwierdza i niedługo ten okres dostanę. Następnego dnia znów robię sobie test. I znów wyszedł mi pozytywny!! No, i oczywiście pojechałam do dr Bucińskiego do Olszewo-Borek (bo tam też przyjmuje na kasę chorych, tylko mniejsze kolejki) i po samym przebadaniu na fotelu stwierdził ciążę! Chyba nic więcej nie muszę dodawać :) Poza tym, że jest miły, sympatyczny, skromny, interesuje się pacjentką, dobrze sprawdza stan zdrowotny płodu.. A to, że komuś czegoś nie przepisał? To dobrze o Nim świadczy-bo widocznie nie było takiej potrzeby, a On niczego nie robi pochopnie.. I, dziewczyny, jeżeli do kogoś jest długa kolejka, to chyba świadczy samo o sobie! Polecam w 1000% !!!
rutyna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2009, 9:28

Re: Dobry ginekolog

Post autor: rutyna »

polecam dr Gronczewską moim zdaniem jest najlepszym ginekologem- położnikiem,
w każdej sytuacji na telefon, za badania usg nie trzeba płacić dodatkowo tak jak u innych lekarzy, bardzo miła, sympatyczna, wszystyko wytłumaczy.
justyssiaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:38

Re: Dobry ginekolog

Post autor: justyssiaa »

Moim zdaniem dr.Jankowski jest na prawdę w porządku. Normalnie wizyta u Niego kosztuje 80zł, badanie cytologiczne 20zł. Mimo przeprowadzonych wszystkich badań, zapłaciłam 60zł.! Czy to świadczy o tym, że jest pazerny na kasę?!
Poza tym był baaardzo sympatyczny, odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wszystkie wątpliwości. Był delikatny, w ogóle nie był odczuwalny jakikolwiek ból. Wszystko tłumaczył na bieżąco, podczas badań.
Bardzo polecam.
:)
IFCIAP
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:54

Re: Dobry ginekolog

Post autor: IFCIAP »

Ja osobiście nie narzekam na dr.Jankowskiego prowadził moją ciąże zajmował się w szpitalu był przy porodzie "kroił" blizna mała i wszystko gra, miły rzeczowy jasno tłumaczy w gabinecie można siedzieć ile się da, żeby się wszystkiego dowiedzieć także polecam, a że bierze kasa...ba przyjmuje prywatnie..... :D
WKasia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:45

Re: Dobry ginekolog

Post autor: WKasia »

Ja osobiście polecam dr Krzysztofa Jankowskiego. Prowadził moje dwie ciąże od samego początku do końca, praktycznie był przy obydwu porodach i nikt mu za to nie zapłacił. Jest sympatycznym, dokładnym lekarzem,który zawsze odpowiadał na moje pytania. Prawie przy każdej wizycie robił mi USG, by sprawdzić jak dziecko się rozwija, szczegółowo przyglądał się płodowi. Pomógł przyjść na świat mojemu pierwszemu synkowi, a drugiego uratował przed uduszeniem.
Uchodziły mi wody a Lekarze nie chcieli za bardzo w to wierzyć i nic sobie z mojego gadania nie robili, dopiero kiedy zadzwoniłam i przyjechał mój lekarz po badaniu wysłał mnie natychmiast na porodówkę. Dzięki szybkiej reakcji mój maluch się nie udusił.
Ale decyzja należy do was.
bishh21
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2009, 20:55

Re: Dobry ginekolog

Post autor: bishh21 »

Witam. Ja mam pytanie ile kosztuje wizyta u ginekologa Krzysztofa Pyskło?
ani
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:53

Re: Dobry ginekolog

Post autor: ani »

czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat dr Pajewskiej
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Dobry ginekolog

Post autor: zyrtex »

który najlepszy? - wystarczy zobaczyć ile trzeba czekać na wizytę zapisując się na kasę. prywatnie od ręki, ale na kasę u jednych z miesięcznym wyprzedzeniem a u innych nawet tego samego dnia.
sylaba
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:30

Re: Dobry ginekolog

Post autor: sylaba »

Polecam doktora Piątka - siła spokoju, profesjonalizm i co także ważne zawsze miły i cierpliwy.
Delikatny podczas badań czego nie można powiedzieć o lekarzach-kobietach w Ostrołęce.
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mburgh »

Zdecydowanie polecam doktora Walczaka. Do tej pory musiałam jeździć do niego do Wyszkowa (bo jakoś na ostrołęckich lekarzy nie mogłam się zdecydować) a teraz doktor raz w tygodniu przyjmuje w Ostrołęce w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51, tel 29 760 38 67

Doktor Walczak robi też USG trójwymiarowe ciąży ale to co najważniejesze to robi badanie wad genetycznych płodu - jako jedyny w Ostrołęce !!!!!
mmmm
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2010, 9:35

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mmmm »

Jeśli chodzi o ostrołęckich lekarzy i o nasz szpital...Radze bardzo uważać jeśli chcecie szczęśliwie urodzić dzieci.Co prawda nie byłam u wszystkich lekarzy ale w czasie ciąży chodziłam do dr Bucińskiego oczywiście prywatnie, słyszałam że to dobry lekarz dlatego go wybrałam. Tak jak wcześniej pisałyście dla nich najważniejsza jest KASA, zero indywidualnego podejścia do pacjentki!!! Dzięki ostroleckiej służbie zdrowia moje dziecko 10 dni po urodzeniu musiało leżeć w szpitalu i dostawało antybiotyk. Zaczęło sie od tego że zapis KTG nie był najlepszy więc dr Bucinski skierował mnie do szpitala (był to piątek) w nocy zrobili mi na porodówce test na wydolność łożyska i monitorowali cały czas jak bije serduszko dzidziusia ale że do rana nie pojawiły się żadne skurcze i KTG było już dobre więc przenieśli mnie na patologię ciąży. W niedziele w nocy wstałam do łazienki i poczułam że odchodzą mi wody, poszłam do pielęgniarki ta zbadała mnie i stwierdziła że "musiałam się posikać" i kazała wracać do łózka. Rano jak wstałam to dodatkowo oprócz wód pojawiła się krew. Co prawda zrobili mi zapis i żadnych skurczy nie było, ale ja wiedziałam że coś zaczyna się dziać. Po obchodzie wzięli mnie na badanie był na nim dr Piątek i dwie pielęgniarki, jedna z nich mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest tak wysoko że na 100 % przenoszę ciążę i jeszcze szybko nie urodzę i wypisali mnie do domu. Akurat miał tego dnia dyżur w szpitalu mial mój doktor prowadzący (Buciński) powiedziałam mu co się dzieje obiecał że mnie zaraz zbada jeszcze raz, te zaraz to było za trzy godziny i po dwóch przypomnieniach w końcu się doczekałam ale On też nic złego nie zauważył stwierdził że to czop i mogę spokojnie iść do domu. Była to godzina 14. Razem z mężem pojechaliśmy od razu do szpitala w Przasnyszu, o godzinie 16 miałam już 4 centymetry rozwarcia i zaczęłam rodzić.W szpitalu z dzieciaczkiem musiałam jeszcze zostać 10 dni dlatego że wody odchodziły mi już tyle godzin i było podejrzenie infekcji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale zastanawia mnie jedno czemu rodzącą kobietę wypisali do domu-chyba w tym nowym szpitalu jest za mało łóżek a miały być takie fantastyczne warunki.Jeśli chodzi o szpital w Przasnyszu to gorąco polecam, personel jest wspaniały bez porównania do ostroleckiego szpitala, jeśli będę jeszcze kiedyś rodzić to tylko tam, każda kobieta może sobie wybrać szpital w którym chce rodzić nie musi meczyc sie w ostrolece. POZDRAWIAM.
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Dobry ginekolog

Post autor: muszelka »

A ja chodzę tylko i wyłącznie do kobiety Dr Wiesława Czasiuk i gorąco polecam. Raz kilka lat temu byłam właśnie u Pajewskiej ale raczej nie polecam - fakt miła jest ale nie bardzo delikatna po badaniu bolało mnie wszystko pół dnia.... Do dr Czasiuk chodzę co prawda prywatnie ale jest P dr miła, delikatna i wszystko szczegółowo wyjaśni, żadnego zadanego pytania nie pozostawi bez odpowiedzi. Przyjmuje chyba też na NFZ
ines
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2010, 18:52

Re: Dobry ginekolog

Post autor: ines »

Może Dr Czasiuk była dawniej lepsza bo teraz to nawet za samo wypisanie recepty sobie liczy jak za normalną wizytę no i w szpitalu w ogóle się nie interesuje swoimi paci.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dobry ginekolog

Post autor: elfik »

ja cała ciąże chodziła do dra Bucińskiego i w sumie nie narzekałam. Trzeba wziąć jedną rezc pod uwagę: jeżeli z ciążą nei ma żadnych problemów - każdy lekarz będzie dobry.

Oprócz tego byłam na kilku wizytach u dra Wikarskiego i nawet byłabym skłonna mieć Go za lekarza prowadzącego, ale nie ma dyżuró w szpitalu - dla mnie minus.

U dra Jankowskiego byłam na "ostrym dyżurze", miałam mała komplikację raz (przez przeprowadzkę durną!) i jedyny przyjął mnie w nocy. Gdyby przyjmował na NFZ chodziłabym tam. Tylko od Niego mam piękne zdjęcie USG maluszka, wyraźne i w całości.. bo inni dawali mi np. kość udową czy głowkę, a ja chciałam mieć taką ładną pamiątkę z ciązy :)

Ogólnie ciążę przeszłam z tylko jednym małym i krótkim problemem, może dlatego byłam zadowolona?
Tadao Ando
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2009, 11:47

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Tadao Ando »

witam!

zadam b.niepopularne pytanie: czy podobnie jak w w-wie mozna liczyc na cesarskie ciecie na tzw. zyczenie.
uprzejmie prosze odpowiedziec czy jest to mozliwe w 0-ce i jesli tak, ktory z wyzej opisanych moglby tego dokonac ???
mysikrolik
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2010, 12:20

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mysikrolik »

ja tez polecam Doktora Walczaka
zetel
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:13
Lokalizacja: oka

Re: Dobry ginekolog

Post autor: zetel »

czy doktor Czasiuk od razu bez problemu wypisze tabletki? czy wysyła na badana? czy da się z nią dogadać zeby zbadala następnym razem?... właśnie dostałam okresu, wyjeżdzam na ponad miesiąc i przydałyby się tabletki. z góry dziękuję Wam za odpowieź i pozdrawiam;)
'grozisz mi'
fredka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2011, 18:17

Re: Dobry ginekolog

Post autor: fredka »

Każdy lekarz jeżeli przyjmuje prywatanie to bierze kase z tego i co tu się dziwić a jeżeli chodzi o stosunek do pacjentki to jeden nie jest lepszy od drugiego.
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mirabel »

Również polecam dr. Bucińskiego. Bardzo miły człowiek nie zależnie od tego czy wizyta jest prywatna czy na nfz.
tootoo
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2011, 15:02

Re: Dobry ginekolog

Post autor: tootoo »

dr Pajewska tragedia. stanowczo nie polecam. Tajemnica lekarska to jej slaba strona. Plotkara i tyle.
Kalinaa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:23

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Kalinaa »

A wiecie może czy dr Gronczewska przyjmuje nadal w tym bloku naprzeciwko Zbawiciela Świata?
xxxaneta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2011, 10:12

Re: Dobry ginekolog

Post autor: xxxaneta »

ja osobiscie polecam dr Bucinskiego prowdzil mi 2 ciaże chodzilam na fundusz i prywatnie tak sie zlozylo że odbieral porody.W dniu kiedy rodzilam synka porodówka byla pusta wiec o czym moglam mażyc wiecej ,niebylo łatwo synek wazył 4950 po porodzie pan doktor zagladal pytal jak sie czuje nawet milo wspominam porody a doktora polecam zawsze
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Dobry ginekolog

Post autor: tankian »

a co powiecie o dr Moninskim?
mamuśka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2011, 14:02

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mamuśka »

Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje doktor Buciński na NFZ?Będę wdzięczna za informację.
ODPOWIEDZ