Restauracja pod strzechą za Borowikiem

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: Modzel »

Witam
Może ktoś był w tej restauracji, jakie mają menu, czy fajny klimat w środku???
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: Modzel »

No widzę ,że nikt nie był, dzisiaj się wybiorę z rodznką to napiszę, mam nadzieję ,że jak mają tak mało odwiedzających z tego forum to nic mi nie zaszkodzi:-)
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: Anro »

Byłam w tej resteuracji ze 2-3 razy, klimat dość fajny, miła obsługa i smaczne jedzonko, dla mężczyzn polecam kotlet schabowy z kością podawany z duszoną kapustką i ziemniaczkami w talarki- mniami. Bardzo dobry żurek mają - choć porcja dość skromna...
ale za to miłym elementem jest smalczyk ze swoiskim chlebkiem i kiszonym ogorkiem - podawany w gratisie przed daniem głównym.
Generalnie restaurację można polecić!
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: waza1 »

A ja szczerze polecam! byłam tam kilka razy i jest na prawdę świetnie.Szczerze mówiąc to jedzenie jest tam barrrdzo smaczne,co mnie zadziwiło bo jestem dość wybredna.Mile mnie zaskoczył ten swojski smalec z ogórkami i pieczywem (darmowy!)po za tym fajny klimat tam panuje. Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia to troszkę za wysokie ceny(bynajmniej mi się tak wydaje)
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: waza1 »

I jeszcze zapomniałam dodać o jednym minusie,którym jest przestrzeń pomiędzy miejscem na parking i zajazdem.Byłam tam jak jeszcze nie było śniegu i niestety było mnóstwo błota.Powinni zrobić z tym coś.
panizosia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2010, 17:26

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: panizosia »

witam ja również odwiedziłam tę gospodę, jadło było smaczne polecam zupę grzybową, tylko trochę drogie jak na moją kieszeń, mały wybór sałatek, fajny wystrój menu nie jest zbyt wyszukane, ale da się znalezc coś dla siebie ogólnie mogę polecić ten lokal
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: Modzel »

Witam
Byłem,ale żona nie znalazła nic dla siebie i naszego szkraba do jedzonka,także tylko po kawce wypiliśmy , wróciliśmy i zjedliśmy w Ostrołęce, na razie w Gospodzie menu mają bardzo skromne, nie zajmuje jednej strony kartki A4 z zupami, daniami i napitkami,surówek po za ogórkiem- brak, ale jak nas zapewniła bardzo miła Pani to dopiero początek i menu będzie dużo większe.
Gospoda bardzo fajna w środku, otwarty kominek , kuchnia - piec, fajny wiejski klimat i wystrój, kurpiowska muzyczka i miła Pani w regionalnym stroju, na pewno odwiedzę za jakiś czas jak będzie już większe menu do wyboru.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: Qrzysio »

Dajcie dokładnie opis jak tam dojechać. Godziny otwarcia byłyby dodatkowo cenną informacją.
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: waza1 »

Do zajazdu można dojechać drogą w kierunku Myszyńca.Znajduje się chyba w miejscowości Łodziska zaraz przy drodze krajowej(jakieś 2km za Borowikiem).Nie da się go nie zauważyć.Jest to duży budynek przykryty strzechą.Co do godzin w których jest otwarty to nie jestem pewna.Raz byliśmy o 13 na obiedzie,a raz o 20 na kolacji (czyli w tych godzinach na pewno :P )
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: boo »

A można się dowiedzieć o przykładowe ceny ? Nie wiem ile w tym przypadku wynosi słowo drogo??
panizosia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2010, 17:26

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: panizosia »

na przykład obiad w cenie 25 zł ziemniaki kotlet i surówka to tak jak wszędzie
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: Modzel »

Był już ten wątek poruszany , ale widzę ,że od mojego pobytu nic się nie zmieniło, ja też byłem z dzieckiem i kartę mają bardzo skromną, faktycznie była i jest ledwo 1 kartka a-4 ,tęż moja żona nic nie znalazła dla siebie i dziecka, w środku klimat fajny, ale memu dalej bardzo cieniuśkieńkie-tak po kurpiowski -ha
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: robertdeniro »

Byłam tam na imprezie integracyjnej. Powiem tak: bardzo miła obsługa, brudne naczynia były wymieniane bardzo szybko, jeśli zabrakło jakiegoś produktu natychmiast był dostarczony.
Jedzenie: dobre i świeże.
Dla mnie największym atutem było to, że wszystko było sprawnie podane, no i to, że obsługa była na każde zawołanie :)
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Restauracja pod strzechą za Borowikiem

Post autor: kasia pelasia »

Jedzonko smaczne, ale wybór skromny, chociaz mi to nie przeszkadzało, bo jak jest za duzo to tez nie lubię. No i tanio nie jest, my za obiad dla dwóch osób z jednym piwem zaplacilismy około 90 złotych.Ale pyszne było i duze porcje, najedlismy sie do syta.
ODPOWIEDZ