Jaka atmosfera w 3 LO?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
mxzxksnxc16
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2011, 20:53

Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mxzxksnxc16 »

Mam nadzieję,że w porządku, ale...

noo piszcie jaka:)
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: hunter »

Z tego co mi mówiła znajoma jak była tam na stażu to jest dużo "pięknotek-maniurek" które myślą że są najlepsze, najfajniejsze, najpiękniejsze itd. na Świecie.
mxzxksnxc16
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2011, 20:53

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mxzxksnxc16 »

To fajnie...

Napisz może jeszcze coś więcej.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2011, 21:17 przez mxzxksnxc16, łącznie zmieniany 1 raz.
mxzxksnxc16
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2011, 20:53

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mxzxksnxc16 »

Ale dawno był ten staż?
Witamina
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2010, 14:41
Lokalizacja: Elbląg/Ostrołęka

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: Witamina »

Ja chodzę do III LO i powiem, że atmosfera jest tam świetna :) W klasie każdy każdemu służy pomocą, czy to jest zwykłe odpisanie zadania czy wytłumaczenie czegoś co jest nie jasne. W szkole nie widziałam jeszcze żadnej bójki na korytarzu czy coś takiego. Na początku roku szkolnego, gdy nie wiedziało się gdzie jest która sala, zapytałam się o nie 2 osób ze starszych roczników i one chętnie mi odpowiedziały :)

Co do tzw. "plastików" jest ich kilka, ale jakoś tak bardzo nie rzucają się w oczu, sporo ich kręci się przy sklepiku, ale idąc korytarzem jest na 10 grupek tylko jedną tworzą rozchichotane dziewczyny :wink:
mxzxksnxc16
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2011, 20:53

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mxzxksnxc16 »

A jak jest ogólnie z wzajemną akceptacją, tolerancją?
mistrzuniu
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2010, 23:07

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mistrzuniu »

Jesteś gejem/les, że się o to martwisz? Nie przeżywaj i ciesz się wakacjami, jak coś będzie nie tak, to się przeniesiesz. Tyle w temacie.
ziemak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 sty 2010, 13:17

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: ziemak »

Może właśnie jest ? ;D
mxzxksnxc16
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2011, 20:53

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mxzxksnxc16 »

Nie pytałam w takim sensie.

Jeśli już tak bardzo jesteście ciekawi, to nie jestem,ale gdybym była, to co,stos i czas przeszły?
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: hunter »

Generalnie myślę że w Ostrołęce to właśnie w liceach jest największa tolerancja. I to gdzie jest najlepiej, moim zdaniem wszędzie podobnie, mówią że najwięcej pancurów chodzi do II LO , ale myślę że w I LO jest podobnie ;)
mxzxksnxc16
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2011, 20:53

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: mxzxksnxc16 »

Dzięki za odp.:)
Awatar użytkownika
Mikekun
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2012, 20:02

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: Mikekun »

Witam administrację. Kłania się wam ambslowent .....

Osobiście myślę że III LO jest jedną z najbezpieczniejszych szkół w Ostrołęce. Organizują wiele imprez jaki uczestniczą w międzynarodowych projektach szkolnych. Niestety jednakże nie zawsze utrzymują wysoki poziom nauczania. Jeśli projektów jest zbyt dużo to poziom nauczania spada a czasem równa się z gimnazjum. Jak projektów jest mało i nauczyciele mają więcej czasu na poświęcanie swojej uwagi uczniom poziom nauczania w tej szkole jest jednym z najwyższych w mieście.

PS : po za tym szkoła organizuje sporo wyjazdów krajowych ( kilkudniowych ) jaki międzynarodowych.
http://s2.img.pl/1Gs1l6z.jpg

Lecimy, lecimy i przywalimy :)
php_symfony2
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2012, 21:01

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: php_symfony2 »

Atmosfera konkurencji,ale tak bardziej motywująco niż w złym tego słowa znaczeniu,ale ogólnie szkoła jest super
Profesjonalne aplikacje internetowe oparte o framework Symfony.
programista php - programista iPhone
vergessen
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 lis 2010, 18:36

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: vergessen »

chodzę do 3 lo i rownież sie balam braku akceptacji w klasie. na szczescie, trafiłam na fajnych ludzi. nie mowie ze wszyscy, jak nas 30 darzymy sie wielka milościa i po miesiacu znajomości zrobila sie jedna, wielka klasowa przyjaźń, ale z każdy z każdym w mojej klasie sie dogaduje, mimo ze porobily sie troche grupki, to jakos nie ma problemu ze zorganizowaniem czegokolwiek wspolnie; wycieczki, wigili klasowej czy wagarów.
zalezy jeszcze do jakies klasy chcesz isć, ponieważ w klasach biochemicznych i humanistycznych (we wszystkich) lo jest większosć dziewczyn, a jak wiadomo nam, dziewczynom jest sie trudniej dogadac niż facetom :)
Awatar użytkownika
antonio
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 mar 2012, 16:59

Re: Jaka atmosfera w 3 LO?

Post autor: antonio »

Ja bardzo dobrze wspominam atmosferę w OHP, nauczono mnie porządnego fachu, technicznego, i obecnie nie mam problemów z pracą. No i mogłem zacząć pracować dużo wcześniej niż kończąc liceum lub studia.
Doradca techniczny Ds, mechaniki pojazdowej
ODPOWIEDZ