Komputer - gdzie kupić?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Komputer - gdzie kupić?

Post autor: kml700 »

W niedługim czasie zamierzam nabyć nowy komputer .
Który sklep polecacie ?
W którym nie naciągną na to co mają na magazynach.
Gdzie są najlepsze ceny ?
Z góry dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi .
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Komputer

Post autor: hunter »

Mi tam Enter najbardziej odpowiadał.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Komputer

Post autor: kml700 »

Z góry dzięki esc.pl to dobry sklep można złożyć zestaw sam taki złożyłem .
Ale w sklepie twuj pc nie chciał mi facet takiego złożyć tylko wciskał kit .
A w tym enter złożą mi to co ja będę chciał ??.
A co myślicie o sklepie osint ?
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Re: Komputer

Post autor: kornfan »

Ja się na OS-INTcie nigdy nie zawiodłem, kupuję tam rzeczy od paru lat i zawsze byłem zadowolony. Panowie doradzają co się bardziej opłaci, a co jest przereklamowane. Co do cen to pewnie znajdziesz taniej gdzieś w Ostrołęce, ale za taką obsługę chętnie zapłacę parę groszy więcej. A i w razie późniejszych problemów służą pomocą zupełnie za darmo.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Komputer

Post autor: kml700 »

Aha no ja tam kupowałem tam obecny komputer i jest ok ale czas zmienić na coś nowszego .
Dzięki wszystkim za pomoc pochodzę popatrzę jak coś to będę pisał.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Komputer

Post autor: Qrzysio »

Ja Os-Intu nie mogę polecić. Kiedyś sąsiad kupił pierwszy komputer. Było to kilka lat temu. Gdy zaczęły się problemy i trzeba było oddać komputer do sklepu - problemem był typowy objaw uszkodzonej pamięci RAM, komputer stał za każdym razem ponad tydzień w sklepie. Gdy poszedłem z kolegą porozmawiać o tym, dlaczego zwlekają z oddaniem, usłyszeliśmy, że jeszcze nikt się do niego tak naprawdę nie zabrał. Mnie wyproszono ze sklepu, a sąsiadowi kazano przyjść za kolejne kilka dni.
Sytuacja miała miejsce za czasów, gdy żył jeszcze pierwszy właściciel, nie wiem czy coś się do tej pory pozmieniało, ale ja nigdy osobiście bym tam nie poszedł.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Komputer

Post autor: robertdeniro »

Mamy w domu trzy kompy. Wszystkie zakupione w sklepie SW Komputer przy ul. Prądzyńskiego, zaraz obok wejścia na halę "Jedynka". Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny naprawdę przyzwoite, właściciel dobrze doradzi. A jeśli ktoś chce kompa z konkretnymi parametrami, to też taki można kupić.
Z tego co wiem, to nie ma problemu z serwisem, chociaż my nie sprawdzaliśmy, bo nasze kompy chodzą bez zarzutu :D
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: kml700 »

Powiem wam tak że najpierw trzeba poczytać i potem dopiero iść do sklepu bo prawie wszędzie chcą tylko wcisnąć to co mają . byłem w tylko 1 sklepie nazywa się chyba twój pc i tam koleś chciał mi kit wcisnąć więc nie polecam . A z osin tu to ten facet co u niego kupowałem do tej pory mnie pamięta i jak wejdę do sklepu to jest całkiem miły ale nie wiem jak będzie z cenami i dostępnością towaru
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: Nelchael »

Ja osobiście swój ostatni stacjonarny komputer sam złożyłem z części bo jak zacząłem chodzić po sklepach to stwierdziłem że wszędzie chcą wcisnąć to co im zbywa. Części kupowałem głównie w internecie, w Ostrołęce tylko jeżeli ceny były zbliżone. Jeżeli już musisz coś w o-ce kupować to jedyne sklepy które znam a na których się jeszcze nie zawiodłem to ENTER (najczęściej odwiedzany) i OS-INT (tam jednak na razie mało kupiłem). Czasem zaglądam też do CORNELLA.
Jeżeli masz możliwość złożenia komputera z części (samemu lub przez jakiegoś znajomego) to polecam takie rozwiązanie. Musisz trochę poczytać o sprzęcie, który chcesz kupić ale przynajmniej masz pewność że dostajesz to co chciałeś a nie to co zbywało.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: kml700 »

No samemu nie mogę złożyć bo po prostu się na tym tak nie znam .
Według mnie dobrałem odpowiednie części morze mógłbyś mi sprawdzić jak się na tym znasz np podaj swoje gg a ja ci wyśle . Pytałem się w enterze i złożą mi to co ja chcę drożej o jakieś 100zł niż na necie więc nie jest żle. Tylko nie wszystko mają
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: wilczur »

A mi tam pasuje PLIK.. Może i nie sa najtańsi ale składaja porządne sprzety i doradzaja co lepiej wybrac.. tylko nie dostajesz kompa od razu tylko czekasz 2-3dni az sprowadza czesci ale przynajmniej nie wciskaja tego co maja na polce tylko specjalnie dla ciebie zamawiaja towar.., i wole doplacic te 50 czy 100zl na calym sprzecie ale dostac dobry sprzet a nie padlo ktore bedzie co chwile wracalo do sklepu.., nawet doradzili mi ze trzeba patzrec na to czy czesci do siebe pasuja i nie beda sie gryzly .. no i zeby szerokim lukiem omijac tanie zasilacze te co dodaja gratis jako komplety w obudowach bo zawsze z tym sa problemy i ze lepiej brac zasilacz dobrej firmy.Nie wiem jak z reklamacja bo sprzęt chodzi bez zarzutu ale mysle ze tez nie ma problemu, tak wiec ja polecam jesli nie zakupic to nawet pojsc sie dowiedziec conieco jaki sprzet wybrac i na co zwracac uwage
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: kml700 »

Dzięki za pomoc wiem o tych tani zasilaczach będę na to zwracał uwagę .
Sam się trochę znam to nie dam się naciągnąć .
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: trampella »

Do QRZYSIA:jesli nie wiesz co piszesz po prostu milcz,Os_int i jego prawcownicy zwłaszcza Pan Robert znają się na rzeczy i najlepiej doradzą co kupić i za ile.Profesjonalizm w wykonaniu panów z ulicy Gomulickiego bije na głowę ten Twój ENTER.Od lat korzystam z ich usług i nigdy mnie nie zawiedli.Pozdrawiam forumowiczów.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: Qrzysio »

Różnica w moim przypadku jest taka, że korzystałem z obu, więc mam wyrobione zdanie o obu. Poza tym moja przygoda z Os-Intem dotyczyła kilku lat wstecz, co zaznaczyłem w swojej wypowiedzi. Nie wykluczam, że się poprawiło, ale nie zarzucaj mi, że nie wiem co piszę. Mam prawo do własnego zdania.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Komputer - gdzie kupić?

Post autor: Bart3kk »

Polecam sklep Agencja ITN przy kościele na osiedlu Stacja. Kupiłem tam już 2 Pecety, laptopa i masę sprzętu komputerowego, jak do tej pory żadna rzecz nie była oddana do naprawy bo wszystko śmiga. Śmiało polecam, ceny przyzwoite i obsługa fachowa;)
ODPOWIEDZ