Wizja - Chilaut Club

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Wizja - Chilaut Club

Post autor: Infom »

Wczoraj byłem i dla mnie chyba najgorsza restauracja pod względem nie dobrego jedzenia! tam wszystko jest nie świeże w sumie nie dziwie się bo pustki!
iamb
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2010, 14:18

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: iamb »

Zdecydowanie nie zgodzę się z opinią. Ja i moi znajomi byliśmy tam kilka razy i wszystkim bardzo smakowało. Jedzenie jest ładnie podane, smaczne i w dodatku inne niż wszędzie (nie kebab lub schabowy!!!). Ceny również są przystępne a obsługa bardzo miła. Restauracja z klasą. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: Qrzysio »

Dobrze, że się iamb odezwałaś, bo po przeczytaniu opinii użytkownika Inform byłem w szoku. Tez spotkałem się z pozytywnymi opiniami, choć sam jeszcze nie byłem.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: Infom »

iamb możesz się nie zgodzić z moja opinią , ale to jest tylko moja opinia!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: kasia pelasia »

Pana cotta jest pyszna.
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: ladybird »

Jedzenie obrzydliwe, mialam niestrawnosci po tym, nie polecam!!!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: kasia pelasia »

Będę bronic, wczoraj jadłam sałatke z kurczakiem i była smaczna.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: przeklinak »

pikantne nuggetsy też wyborne ;) szkoda tylko że bez frytek podają :(
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: Qrzysio »

Byłem dwa razy i bardzo smacznie i miło.
maurinhio
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2008, 18:08

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: maurinhio »

Niestety i ja podpisuję się pod negatywną opinię.

Ogólnie lokal bardzo ładny i przytulny, czysto schludnie i nie ma tu do czego się przyczepić. Byłem jednak już tam kilka razy ale ostatni raz to była porażka. Zamówiłem z żoną 2 potrawy i zupę. Potrawę, która zamawiałem otrzymała żona a ja zupę wiadomo. Pierwsza idzie zupa później 2 danie. Nie widziałem że to co dostała moja żona to nie jest to co zamawiała. Gdy zjadłem zupę otrzymałem 2 danie ale właśnie te które zamawiała żona. Dopiero w tym momencie zorientowalismy się obydwoje że odtrzymaliśmy potrawy na odwrót. Powiedziałem kelnerce że ja tego nie zamawiałem i ok. Po chwili otrzymałem to co zamawiałem LECZ i TU SZOK - przerobili danie, które dostałem wcześniej. Nikt mojej żony nie zapytał o zmianę chodź nie zjadła tego czego nie zamawiała a dostała. Dodatkowo byłem w szoku gdy kelnerka 3 razy pytała się mnie czy napewno nie zamawiam nic do picia - Jakby to było nienormalne?

Nie jestem tam pierwszy raz. Na początku były inne wpadki ale przymykałem oko tłumacząc sobie że to początki. Ale widzicie co się dzieje.

SORRY płacę i WYMAGAM !!! Więcej tam nie idę.
RaulDeChagny
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2009, 18:08

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: RaulDeChagny »

Robił tam ktoś kiedyś jakąś większą imprezę. np. chrzciny lub urodziny? Jestem ciekaw jak radzą sobie z takimi imprezami i większą ilością gości skoro jednej parze nie potrafili dać rady.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wizja - Chilaut Club

Post autor: Qrzysio »

Byłem na przyjęciu weselnym. Obsługa niesamowicie dobra. Polecam każdemu, wszystko dokładnie przygotowane, kilku kelnerów, nawet jak na małą liczbę gości, wysoka kultura i dobre jedzenie.
ODPOWIEDZ