Kursy tańca

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
xyz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2005, 8:37

Kursy tańca

Post autor: xyz »

Mam pytanie. Wie ktoś może gdzie można sie zapisać na jakis kurs tańca towarzyskiego ?? Chodzi o takie kursy 2 tygodniowe lub coś w tym stylu. Z góry dzięki za sensowne odpowiedzi;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie wiem jak teraz ale, kiedyś ogłoszenia tego typu były wywieszone na drzwiach hali widowiskowo-sportowej przy 1 LO.
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Post autor: --- »

takich 2 tygodniowych to nie ma bo zajęcia są raz w tygodniu więc przez dwa tygodnie to się za wiele nie nauczysz
Jeśli chcesz iść na ten kurs tańca razem ze znajomymi to pewnie jak jest was ok 10 osób to coś da sięzrobić proponuje skontaktować się z ock z Panem Śliwowskim on prowadzi zajęcia z TT
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No właśnie przypomniało mi się, że w OCK jest jakiś klub Tańca Towarzyszkiego, zapisy były do konca wrzesnia, ale dopytaj się w OCK, tam Ci udzielą pełnej informacji.
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Zapraszam na zajęcia do pani Woty :D Co tydzień w poniedziałek o 19:30 nad Avalonem 8) Bardzo fajna atmosfera. Na ostatnich zajęciach doszło dużo osób, więc i tak jest wszystko od nowa...
To jest kurs, nie do żadnych turniejów itp. tylko tak dla siebie. Niektórzy chodzą np. po to żeby na studniówce z siebie łamagi nie zrobić :lol: :wink:
Zależy jeszcze jaki wiek, bo to jest dla młodzieży. Na 20:30 mają natomiast dorośli.
xyz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2005, 8:37

Post autor: xyz »

O właśnie o to by mi chodziło :) A jaki jest koszt tych zajęć i czy trzeba coś mieć ze sobą (np. buty na zmiane czy coś w tym stylu) ?? :wink:
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Koszt 40 zł/m-c czyli za 4 zajęcia. Jak kiedyś nie możesz przyjść to poprostu dzwonisz wcześniej, lub mówisz i ci się nie liczy :)
Buty na zmianę teraz trzeba jakieś mieć, obojętnie jakie.
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc odgrzewam ten.

A więc czy w Ostrołęce jest możliwość zapisania się na indywidualne lekcje tańca? Chodzi mi o szybką naukę-powiedzmy 2 razy w tygodniu, bo nie mam za duzo czasu (praca 3 zmiany, szkoła) i chodzi mi o indywidualne lekcje o ustalonych godzinach. Jeśli ktoś wiec cos na ten temat to proszę o info.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Najlepiej przejdź się na kurs grupowy i pogadaj z nauczycielem.
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

Czy możecie polecić jeszcze innego instruktora tańca w Oce ?
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Post autor: Tapatik »

A ja poszukuję partnerki na kurs tańca, bo obecna zrezygnowała :-))).
Gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o info na priv.
ODPOWIEDZ