Grys biały

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Locofoco
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 12 lut 2010, 19:59

Grys biały

Post autor: Locofoco »

Witam. Szukam kilku worków grysu białego do wysypania w garażu blaszanym. Podpowiedzcie gdzie mogę to kupić w Ostrołęce lub w niedalekiej okolicy... Dzięki!
“Do not be anxious about anything, but in everything, by prayer and petition, with thanksgiving, present your requests to God.”
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: GRYS BIAŁY

Post autor: trampella »

Jadąc z Ostrołeki ul.Warszawską za torami,po prawej stronie jest skład różnych materiałów budowlanych z kamieniem włącznie,może i grys mają w sprzedaży.
Awatar użytkownika
Locofoco
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 12 lut 2010, 19:59

Re: GRYS BIAŁY

Post autor: Locofoco »

Dzięki. SPrawdzę.
“Do not be anxious about anything, but in everything, by prayer and petition, with thanksgiving, present your requests to God.”
Harry
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 23 lut 2011, 12:30

Re: Grys biały

Post autor: Harry »

Na pewno kupisz na ul. Warszawskiej 1 na składzie budowlanym to jest jak wyjazd z Ostrołęki na Pułtusk za przejazdem gdzieś około 1 km po prawej stronie prawie na przeciwko Inter-Carsu. Ja tam kupowałem też różne kamienie i grys.
Awatar użytkownika
Locofoco
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 12 lut 2010, 19:59

Re: Grys biały

Post autor: Locofoco »

Dzięki. Faktycznie kupiłem tak to co chciałem po bardzo przystępnej cenie. Polecam miejsce. Nie było żadnego problemu, a kupowałem zaledwie tonę kruszywa. Także dzięki za pomoc.
“Do not be anxious about anything, but in everything, by prayer and petition, with thanksgiving, present your requests to God.”
ODPOWIEDZ