Dobry ginekolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Re: Dobry ginekolog

Post autor: chatonne »

w tym samym miejscu gdzie prywatnie czyli w przychodni na Hallera (obok poczty)
:) :) :)
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Dobry ginekolog

Post autor: szilka11 »

Witam,
Czy ktoś orientuje się gdzie przyjmuje dr Moninski na NFZ? Bo z tego co słyszałam w Feminie już nie pracuje.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Dobry ginekolog

Post autor: tankian »

w tym momencie to chyba nigdzie.... ja ostatnio bylam u dr Niewinskiego tam.
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Dobry ginekolog

Post autor: szilka11 »

Mnie wprowadzono w błąd i też byłam u Niewińskiego ale więcej do niego nie pójdę i szukam gdzie przyjmuje dr Moniński :(
gosia1820
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2011, 3:00

Re: Dobry ginekolog

Post autor: gosia1820 »

witam, ja ciążę prowadziłam z Panem Newińskim, nadmieniam że musiałam pytać co i jak, to prawda lecz stwierdzam, że jest to świetny lekarz, poprowadził moją ciążę był przy porodzie rewelacyjnie zdiagnozował moją chorobę (po ciąży) i teraz również jestm w ciąży (tak myślę) i chciałabym aby Pan Newiński prowadził moją kloejną ciążę, chcę aby on był przy mnie kiedy będę rodzić i wiem że będzie, może nie mówi za dużo ale wie co robić. pozdrawiam
katrin__87
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:30

Re: Dobry ginekolog

Post autor: katrin__87 »

ja ciąże miałam prowadzoną przez doktora Niewińskiego problem polegał na tym, ze kiedy zaczeły się skurcze i pojechałam do szpitala lekarz mnie przyjmujący stwierdził iż nie ma papierów na to, że ciąża jest prawidłowa ze były robione badania itp...
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Dobry ginekolog

Post autor: szilka11 »

Odnośnie doktora Niewińskiego to powiem, że NIGDY już do niego nie pójdę, ponieważ na moją 5-6 tygodniową ciążę powiedział, że to torbiel i trzeba to USUNĄĆ!!!!!!!!!!!!
anatolka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2011, 12:36

Re: Dobry ginekolog

Post autor: anatolka »

szilka11 pisze:Mnie wprowadzono w błąd i też byłam u Niewińskiego ale więcej do niego nie pójdę i szukam gdzie przyjmuje dr Moniński :(

A co z Niewińskim??? ja byłam ostatnio....i w sumie, zdziwiłam się, bo z tego, co czytałam nastawiłam się bardzo na nie.... a było naprawdę ok. diagnoza dobra, leki i efekt taki, jak powiedział.
Malinka664
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2011, 12:40

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Malinka664 »

Ja polecam dr. Pyskło jak dla mnie naprawdę dobry ginekolog miły pomocny a przede wszystkim profesjonalny i posiada nowoczesny sprzęt.
Katniss
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2016, 14:42

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Katniss »

A co myślicie o doktorze Pietruskim, który przyjmuje w Feminie? Kto lepszy? Dr Niewiński czy Pietruski?
Bardzo Was proszę o opinie. :wink:
ODPOWIEDZ