Jazda konna

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Jazda konna

Post autor: Oczy Nocy »

Witajcie!
Mam pytanie czy w tym zakresie w Ostrołęce coś się może zmieniło? Tematy na ten temat są sprzed kilku lat, a chciałabym uzyskać nowe informacje. Wiem, że jest stadnina w Dzbeninie ale niestety nauczyć się tam średnio można. Czy są inne stadniny? O Przystani też wiem, i niestety dzwoniłam dziś i dowiedziałam się że zamykają ją :/ Wiecie jeszcze o jakiś miejscach gdzie można pojeździć konno? Chodzi mi o konkretne sprawdzone informacje. A może ktoś ma konia i nie ma wystarczająco czasu, aby się nim zajmować i potrzebuje kogoś do pomocy? :)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jazda konna

Post autor: steward »

a może chcesz kupić konia? mam do sprzedania, pełna krew angielska - wałach. Informacje na privie
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Jazda konna

Post autor: Oczy Nocy »

Niestety nie stać mnie :( Kupno to pół biedy, ale utrzymanie to już są ogromne pieniądze :(
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jazda konna

Post autor: steward »

Kupno 5tys z siodłem, ogłowiem i kantarem. Utrzymanie to koszt ok 450zł miesięcznie. Nie wiem czy nie drożej jest jeździć na "cudzych". Zwłaszcza że w cenie utrzymania w stajni masz jedzenie dla konia, siano i słomę w boksie. Rozważ :wink:
tomasz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2011, 9:54

Re: Jazda konna

Post autor: tomasz »

Witam chcę tylko powiedzieć że każdy sam powinien wybierać gdzie chce jeżdzić i gdzie mu najbardziej odp. ja uczyłem się w Dzbeninie i tego co tam się nauczyłem nikt mi nie zabierze, byłem również w przystani ......lepiej nie skomentuję tego.Ale nie pozwolę jechać tak na Stajnie w której ci wszyscy którzy się nauczyli jeżdzić teraz wypisują głupoty bo....co nie po waszej myśli coś poszło najlepiej kogoś zbluzgać. Ja polecam oczywiście Dzbenin świetnie uczą a podstawy są bardzo ważne bo wpajamy to na całe życie moja postawa , dosiad i ogólnie styl jazdy pani Ewelina wypracowała przez ten czas perfekcyjnie nikt nie ma zastrzeżeń w Wawie i nie tylko. Sam Pan Pruchniewicz jedyny w Polsce z takimi Papierami pochwalił mnie z grupy nielicznych osób a to fan fary dla Pani instruktor.Atmosfera doświadczenie styl technika suuuuper. polecam
Marta20
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 18 kwie 2008, 16:42

Re: Jazda konna

Post autor: Marta20 »

Czy ktoś może ma jeszcze jakiś pomysł co do ośrodków ?
Co ze stajnią w Kamiance, Twierdza Łomża, ktoś poleca ? Może Narew Różan.. jeśli ktoś ma w związku z tym jakieś informacje PROSZĘ O POMOC ! :)
ania bania
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2011, 14:12

Re: Jazda konna

Post autor: ania bania »

POlecam stajnię na ŁAwach, blisko Ostrołęki i bardzo dobrze uczą,
ni będę podawała nr tel. Zapraszam osobiście , z ul.Słowackiego skręcamy w lewo w ul.Kruczą i ciągle prosto(tzn. droga odbija pod lasm w prawo;)) i po prawej stronie będzie stajnia, bedziecie widziec konie
ania bania
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2011, 14:12

Re: Jazda konna

Post autor: ania bania »

ożywmy ten watek, czy ktos wie gdzie ,kiedy i za ile organizowany jest hubertus w okolicach Ostrołeki???
ania bania
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2011, 14:12

Re: Jazda konna

Post autor: ania bania »

Tomasz jexdzisz u Próchniewicz w Polandparku na wolicy?czy jakos prywatnie na swoim koniu?
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Jazda konna

Post autor: Oczy Nocy »

A może słyszał ktoś coś o nowo otwartej stadniny w Grabowie/Olszewie Borkach? Widziałam tam ostatnio konie i baner ale nie zdążyłam przeczytać
pawelkolanik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2013, 11:34

Re: Jazda konna

Post autor: pawelkolanik »

Ja uwielbiam to po prostu. Jak tylko mogę to jadę mam stadninę małą 20 km od siebie. Godzinka nie jest w sumie droga, a ile przyjemności. I jazda oczywiście nie w kole, a plenerze.
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Jazda konna

Post autor: Oczy Nocy »

Pawelkolanik a gdzie jezdzisz? Daleko to od Ostrołęki? Ile godzina?
Krasnosielc
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2014, 12:21

Re: Jazda konna

Post autor: Krasnosielc »

a czy maja zajecia dla dzieci?
madeleine1980
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2015, 21:49

Re: Jazda konna

Post autor: madeleine1980 »

witam , w olszewce mozna pojezdzic konno , sa tam organizowane ogniska jazda bryczka w siodle ,morzna tam jechac cala rodzina a to nr do tego goscia, 795941264
daria32123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2015, 20:21

Re: Jazda konna

Post autor: daria32123 »

madeleine1980 pisze:witam , w olszewce mozna pojezdzic konno , sa tam organizowane ogniska jazda bryczka w siodle ,morzna tam jechac cala rodzina a to nr do tego goscia, 795941264


A jakaś nazwa tej stajni? Może strona internetowa? Orientujesz się cenowo? :)
ODPOWIEDZ