Hash Bar (biały) Centrum

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Tylko Psarak lepiej operuje białą bronią... :lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

steward pisze:Jeżeli nie wiesz dlaczego kończę tą dyskusje to przeczytaj podpis Qrzysia :wink: .
hmm Sory ale nie jestem "debilem"
PS: czuły ma racje co do tej broni :wink:
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

tia, miecze, halabardy itp.
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

myślę, że oni nawet nie wiedzą jak wygląda miecz :lol:
ale obsługę noża kuchennego mają opanowaną do perfekcji :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

no nie tylko noża kuchennego ............... lepiej operują scyzorykami

maja też ze 3 spluwy, choć nie jestem pewny :D (chyba straszaki albo przerobione gazowce)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Ten temat schodzi na psy :lol: :lol: A czy mi się wydaje czy ktoś się boji Hasz baru ? ja tam czasami jestem po 23 i nic strasznego tam sie nie dzieje :). Osiedle Centrum jest moim zdanie najspokojniejszą dzielnico w Ostrołece a że ktoś sobie wymyślij jakiś hasz bar :lol: idzcie na Forty miejsce pełne satanów i wogóle :lol: :lol:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

o nowość :!: :!: :!:
szataniści na Fortach i po mału będziemy mieli mapę Ostrołeki z podziałem na te strefy gdzie znajdzie każdy to co lubi :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

buhehe normalnie żałosne.....Mnie tam nigdy policja nie spisała nawet jak sobie siedziałam z nogami na ławce.Raz tylko się spytali czy nie za wygodnie i kazali zejśc a ja jeszcze Czy tak lepiej a oni lepiej i miłego wieczoru jeszcze życzyli.Koledzy przy mnie dostawali mandaty a ja nigdy.Co do policji to nic do nich nie mam pilnują porządku i tyle dobrze tępić chamstwo i chuliganstwo!!!!!!! :twisted: a co do osiedli to zgadzam sie centrum jest chyba najspokojniejsze co innego Psarak Jaracza Pekin i te inne meliny
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Waski pisze:ty chyba jestes policjantem chyba ciebie ***** niechcialbys wiedziec do czego te ***** są zdolne n/c Zawsze i Wszedzie Policja ***** Bedzie!!!!
jesteś w stanie napisać coś czego nie trzeba cenzurować :?: bo wybacz ale nie mam pojęcia co masz na myśli bo w twoim poście widzę tylko ** :lol:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Soul pisze:buhehe normalnie żałosne.....Mnie tam nigdy policja nie spisała nawet jak sobie siedziałam z nogami na ławce.Raz tylko się spytali czy nie za wygodnie i kazali zejśc a ja jeszcze Czy tak lepiej a oni lepiej i miłego wieczoru jeszcze życzyli.Koledzy przy mnie dostawali mandaty a ja nigdy.Co do policji to nic do nich nie mam pilnują porządku i tyle dobrze tępić chamstwo i chuliganstwo!!!!!!! :twisted: a co do osiedli to zgadzam sie centrum jest chyba najspokojniejsze co innego Psarak Jaracza Pekin i te inne meliny
jakbys dostal ten mandat bys zmienil zdanie... nie dostajesz Ty bo co? masz Policjanta w rodzinie ? Konfi? Czy za slodkie oczka nie dostajesz i Cie nie spisuja? siedzac na lawce z nogami sam jestes chamem... a co do osiedli ... Pekin... tak to melina... ale Psarak i Jaracza? :roll: czlowieku... zamieszkaj np na Jaracza... i sam zobaczysz co sie tu dzieje.. a nie ludzie puszczaja ploty a Wy wszyscy lykacie to jak gąsior kluchy...
btw: Je*bać Policje, tylko Bóg może nas sądzić ... :twisted:
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

mC_snOOpy! Soul to kobieta, i tyle na temat :twisted:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

whitesand pisze:mC_snOOpy! Soul to kobieta, i tyle na temat :twisted:
hehe nie zauwazylem ^^ ale jako Kobieta... co do siadania na lawce itd ma te same prawa co my 8)
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Niezupełnie :shock:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

biorąc pod uwage "prawa" bo psy prawie nigdy dziewczyny nie spisza ^^
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Wszyscy "ziomale" znacie swoje prawa, a znacie swoje obowiazki ??
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

BRAWO Czuly/Narew88 :!: Bardzo trafne :!:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

i po co sie unosisz tymi "!!!!!" ? my siadamy z nogami na lawce ... jestesmy "chamami" a Ty siadasz i nie jestes? przemysl to troszeczke :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Po pierwsze nie unoszę się po drugie nie chodziło mi o to co napisałeś.Dla mnie to nie jest chamskie jeśli ktoś siada na ławce z nogami .Niech sobie siada jak chce nawet okrakiem etc.Mi chodziło o chamskie odnoszenie się do policji itp chamskie zachowanie wobec nich niszczenie mienia (czytaj podpalenie ,rozwalanie itp) o to mi chodziło a nie o głupie siedzenie z nogami na ławce ty się zastanów ja nie musze
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

mC_snOOpy pisze:biorąc pod uwage "prawa" bo psy prawie nigdy dziewczyny nie spisza ^^
i nie zrewidują .....................

nie ma w ostrołęce policjantki w prewencji, jak już dochodzi do takiej sytuacji to czynność tę wykonują sekretarki kierowników działów naszej Komendy Policji :D :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hahahaha jasne wcale nie zrewidują tylko czemu jak podejrzewają że ma narkotyki to każą się rozebrać do majtek?? ja już słyszałam o takim przypadku
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

chyba, że w obecności lekarza lub pielęgniarki...................

powód: szukanie na ciele śladów po wstrzyknięciach narkotyku do włąsnego ciała delikwenta
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

bla bla bla j e b * * psy :) !!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

dziq inteligentna twa wypowiedz eh no coment jakby nie było policji to by był wiekszy bród kiła i mogiła na tych ulicach i tyle
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

bravo ... wkońcu jednemu udało się wszystko ładnie podsumować i mam nadzieje, że zamknąć ten temat ... a jak ktoś chce podważyć mif'a odpowiedź to znaczy, ze *** wie na ten temat i niech nie marnuje sobie czasu ...
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

bravo mif bravo :lol:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ