dobry okulista pywatnie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

dobry okulista pywatnie

Post autor: skutekk »

witam potrzebuje jakis namiarów na dobrego okuliste, prywatna wizyta bo nie mam tyle bezczynnego czasu zeby zamieszkać w kolecje. No i tez pytanie.. ile taka wizyta może kosztować?
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: Zoja »

specjalistów wysokiej klasy jeżeli chodzi o okulistów w Ostrołęce niestety nie ma... wszyscy są raczej przeciętni, zależy oczywiście w czym leży Twój problem, np. dr Cybulska - wizyta prywatna 50zł, ale osobiście polecam dr Zielińską - niestety nie przyjmuje prywatnie - tylko na kasę chorych w szpitalu... a szkoda, bo to wg mnie jedyna najlepsza okulistka w O-ce.
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: Pelikan »

Potwierdzam, sprawdziłam chyba wszystkich okulistów w O-ce, w ciągu kilku lat, żaden mi nie pomógł, straciłam mnóstwo pieniędzy na badania, leczenie itd. Od 3 lat jeżdżę do Szczytna do dr. Lewalskiego, leczy w tej chwili całą moją rodzinę. Wizyta ostatnio kosztowała 80-90zł. Prawdziwy okulista "starej daty", zna się na tym co robi.
Zapisy są na 2 m-ce do przodu, od 1 grudnia zaczynają zapisywać na styczeń, tylko prywatnie ale warto poczekać i pojechać. tel. 089 624 39 77.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: Qrzysio »

Vision Express. Sprzętu takiego jak u nich nie ma nikt w Ostrołęce. Naprawdę polecam. Badanie od tego u zwykłego okulisty różni się niesamowicie. Wizyta jest bezpłatna, gdy u nich kupisz okulary/szkła kontaktowe. W innym przypadku 70 zł. Przynajmniej tak było niedawno.
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: Laura »

W Ostrołęce nikogo nie polecam. Leczyłam sie u pani Jarząbek, klazała córce nosic okulary ( 2letniej), pojechałam z nią do Warszawy okazało się, że z tej wady sama wyrośnie. Ta okulistka poprostu chciała mnie naciągnąć i kilku moich znajomych.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: imaginacja »

Lewalski Szczytno i tylko on. Mnie kosztowało 3 tys zł, żeby dowiedzieć się, że w ostrołęckim szpitalu została postawiona zła diagnoza i bezpodstawna. Szpital skierował mnie na prywatne badanie GDX, zapłaciłam 80zł za to badanie i żeby dowiedzieć się, czy wyszło ok, musiałabym u ów pani zapłacić drugie 80. Najlepsza była opinia, kiedy pokazałam to badanie w klinice w Gdańsku. Reakcja lekarza: MMMM.. sprzęt to macie dobry, ale taki laik zrobił to badanie, że do niczego się nie nadaje. W Szczytnie zapłaciłam 80zł za wizytę i człowiek porobił w tych pieniądzach wszystkie podstawowe badania. W Ostrołęce dostałam krople od jaskry, mając tylko raz zmierzone ciśnienie w oczach. Zgroza!
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: Y@rosh »

Qrzysio pisze:Vision Express. Sprzętu takiego jak u nich nie ma nikt w Ostrołęce. Naprawdę polecam. Badanie od tego u zwykłego okulisty różni się niesamowicie. Wizyta jest bezpłatna, gdy u nich kupisz okulary/szkła kontaktowe. W innym przypadku 70 zł. Przynajmniej tak było niedawno.
czyli zaufałeś "miłej Pani"? :)
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: robertdeniro »

Niestety, ale w Ostrołęce nie ma dobrego okulisty. Jeśli ktoś chce przepisać okulary, które nosi od dawna, to można to zrobić w Ostrołęce, nawet w Vision Express. Ale jeśli jest poważna wada, lub choroba, to lekarzy brak.
Nie pomogą, a nawet zaszkodzą.
A tak poza tym, to niektórzy lekarze dawno zapomnieli co to znaczy kultura i dobre wychowanie, np.: pani Jarząbek do pacjentki: "Pani jest stara i nic już pani nie pomoże". Żenada.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: głęboka otchłań »

Witajcie.

Ja "wtrące swoje przysłowiowe 5 gr". Zgadzam się z opnią, że w Ostrołęce nie ma dobrych specjalistów okulistów. Ja leczę się u dr Bochniaka, który przyjeżdza z Przasnysza raz w tygodniu, w piątku do Nowego Szpitala ( na NFZ). Byłam konsultowana też w Przychodni Lekarzy Wojskowych na Garwolińskiej ( poprzeczna do ul. Saszerów, Grochów) przez dr Warczyńskiego. Jestem zadowolona z konsultacji. Jedyne co mogę doradzić, to nie tracić czasu i pięniędzy na ostrołęckich "pseudolekarzy" a szukać specjalistów np. w Warszawie.
gg 33063013
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: Qrzysio »

Y@rosh pani jak pani, ale lekarze, którzy przyjeżdżają robić badania są naprawdę ok. Wizyta nie trwa 10 min. jak na NFZ, mają sporo maszyn i mówią co robią i jakie są opcje. Obsługa nie bada, więc co do zaufania, to nadal nie konfrontowałbym wypowiedzi pań z VisionExpress z wypowiedziami lekarzy.
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: dobry okulista pywatnie

Post autor: smerfetka26 »

Ja rok temu kupowałam okulary w Vision Express i faktycznie w takim przypadku wizyta jest darmowa ale trwała ona na pewno nie dłużej niż 10 min. Przystawienie "maszyny" do oka i po sprawie. Teraz mam wrażenie, ze moje szkła są za słabe więc zadzwoniłam i koszt wizyty to 89 zł. Moim zdaniem nie warto. Być może trafiłam na "wyjątkową" lekarkę ale nie będę już tego sprawdzać.
ODPOWIEDZ