Hash Bar (biały) Centrum

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

o nowość :!: :!: :!:
szataniści na Fortach i po mału będziemy mieli mapę Ostrołeki z podziałem na te strefy gdzie znajdzie każdy to co lubi :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

buhehe normalnie żałosne.....Mnie tam nigdy policja nie spisała nawet jak sobie siedziałam z nogami na ławce.Raz tylko się spytali czy nie za wygodnie i kazali zejśc a ja jeszcze Czy tak lepiej a oni lepiej i miłego wieczoru jeszcze życzyli.Koledzy przy mnie dostawali mandaty a ja nigdy.Co do policji to nic do nich nie mam pilnują porządku i tyle dobrze tępić chamstwo i chuliganstwo!!!!!!! :twisted: a co do osiedli to zgadzam sie centrum jest chyba najspokojniejsze co innego Psarak Jaracza Pekin i te inne meliny
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Waski pisze:ty chyba jestes policjantem chyba ciebie ***** niechcialbys wiedziec do czego te ***** są zdolne n/c Zawsze i Wszedzie Policja ***** Bedzie!!!!
jesteś w stanie napisać coś czego nie trzeba cenzurować :?: bo wybacz ale nie mam pojęcia co masz na myśli bo w twoim poście widzę tylko ** :lol:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Soul pisze:buhehe normalnie żałosne.....Mnie tam nigdy policja nie spisała nawet jak sobie siedziałam z nogami na ławce.Raz tylko się spytali czy nie za wygodnie i kazali zejśc a ja jeszcze Czy tak lepiej a oni lepiej i miłego wieczoru jeszcze życzyli.Koledzy przy mnie dostawali mandaty a ja nigdy.Co do policji to nic do nich nie mam pilnują porządku i tyle dobrze tępić chamstwo i chuliganstwo!!!!!!! :twisted: a co do osiedli to zgadzam sie centrum jest chyba najspokojniejsze co innego Psarak Jaracza Pekin i te inne meliny
jakbys dostal ten mandat bys zmienil zdanie... nie dostajesz Ty bo co? masz Policjanta w rodzinie ? Konfi? Czy za slodkie oczka nie dostajesz i Cie nie spisuja? siedzac na lawce z nogami sam jestes chamem... a co do osiedli ... Pekin... tak to melina... ale Psarak i Jaracza? :roll: czlowieku... zamieszkaj np na Jaracza... i sam zobaczysz co sie tu dzieje.. a nie ludzie puszczaja ploty a Wy wszyscy lykacie to jak gąsior kluchy...
btw: Je*bać Policje, tylko Bóg może nas sądzić ... :twisted:
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

mC_snOOpy! Soul to kobieta, i tyle na temat :twisted:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

whitesand pisze:mC_snOOpy! Soul to kobieta, i tyle na temat :twisted:
hehe nie zauwazylem ^^ ale jako Kobieta... co do siadania na lawce itd ma te same prawa co my 8)
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Niezupełnie :shock:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

biorąc pod uwage "prawa" bo psy prawie nigdy dziewczyny nie spisza ^^
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Wszyscy "ziomale" znacie swoje prawa, a znacie swoje obowiazki ??
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

BRAWO Czuly/Narew88 :!: Bardzo trafne :!:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

i po co sie unosisz tymi "!!!!!" ? my siadamy z nogami na lawce ... jestesmy "chamami" a Ty siadasz i nie jestes? przemysl to troszeczke :)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

Po pierwsze nie unoszę się po drugie nie chodziło mi o to co napisałeś.Dla mnie to nie jest chamskie jeśli ktoś siada na ławce z nogami .Niech sobie siada jak chce nawet okrakiem etc.Mi chodziło o chamskie odnoszenie się do policji itp chamskie zachowanie wobec nich niszczenie mienia (czytaj podpalenie ,rozwalanie itp) o to mi chodziło a nie o głupie siedzenie z nogami na ławce ty się zastanów ja nie musze
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

mC_snOOpy pisze:biorąc pod uwage "prawa" bo psy prawie nigdy dziewczyny nie spisza ^^
i nie zrewidują .....................

nie ma w ostrołęce policjantki w prewencji, jak już dochodzi do takiej sytuacji to czynność tę wykonują sekretarki kierowników działów naszej Komendy Policji :D :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hahahaha jasne wcale nie zrewidują tylko czemu jak podejrzewają że ma narkotyki to każą się rozebrać do majtek?? ja już słyszałam o takim przypadku
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

chyba, że w obecności lekarza lub pielęgniarki...................

powód: szukanie na ciele śladów po wstrzyknięciach narkotyku do włąsnego ciała delikwenta
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

bla bla bla j e b * * psy :) !!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

dziq inteligentna twa wypowiedz eh no coment jakby nie było policji to by był wiekszy bród kiła i mogiła na tych ulicach i tyle
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

bravo ... wkońcu jednemu udało się wszystko ładnie podsumować i mam nadzieje, że zamknąć ten temat ... a jak ktoś chce podważyć mif'a odpowiedź to znaczy, ze *** wie na ten temat i niech nie marnuje sobie czasu ...
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

bravo mif bravo :lol:
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

to jest jedna strona medalu a druga........................

to jest odczucie młodego człowieka i trochę racji ma :D
a odczucie starszego człowieka, który spotkał się z agresywną podstawą młodych ludzi za free ........................ też trzeba przyznać mu rację że dmucha na zimne :D

Policja ............ też tam pracują ludzie i nie ma co się dziwić że po praniu mózgu w szkółce mają takie zachcianki, ale z biegiem czasu też nabiorą respektu dla swojej pracy i będą ją wykonywać już profesjonalnie :D
Ostatnio zmieniony 22 lis 2005, 10:31 przez oes, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Wracając do tego co powiedział mif i oes. I ja pamiętam te czasy kiedy chłopcy na patrolu kulturalnie pytali czy mogą nas spisać, bo muszą normę wyrobić. Teraz świeża krew koniecznie chce się 'wykazać', najprymitywniejszymi środkami najlepiej. Są oczywiście wyjątki. Niestety przeważnie wśród 'starych' policjantów.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

mC_snOOpy pisze:
Dyw pisze:Ja bym nie miał oporów "sprzedać" gówniarzy i palantów, szczególnie jak komuś wybijają szyby. Chamstwo i chuligaństwo trzeba tępić, bo inaczej będzie się panoszyć wszędzie i utrudniać życie normalnym ludziom.
"Konfident?" Skoro nie Twoja sprawa, że ktoś komuś zbił szybe w chacie czy gdzieś to się za przeproszeniem nie wpier*****... (to jest tylko dobra rada) Twój sąsiad zdradza żone... pojdziesz do jego żony i powiesz, że on bzyka się z inną panną? Człowieku żal.pl mi Ciebie...
Szkoda, że dopiero teraz mam możliwośc odpisania. Ale lepiej późno, niż wcale...
Mi jest żal ciebie, bo masz gówniarskie pojęcie o tym co dobre, a co złe. Stawianie "ziomali" wyżej od prawa i porządku jest przejawem niedorozwoju społecznego. To, że ktoś komuś bije szybę jest i moją sprawą - kto wie, czy jutro jakiś pował nie trafi w moją, bo będzie się czuł bezkarny. Tak się właśnie kształtuje znieczulica społeczna i rozwydrzone gówniarstwo, nad którym dorośli załamują ręce. I nie udzielaj mi żadnych rad - nie masz ku temu żadnych przesłanek. Ewentualnie zapraszam na priv - podam ci adres i powiesz mi to wszystko w twarz.
Relacje pomiędzy ludźmi czy małżonkami mnie nie obchodzą, ale z chwilą kiedy pojawia się przemoc każdy powinien wkraczac i się zainteresowac. W innym wypadku wciąż będziemy oglądac w tv kolejne pobite dzieci i tym podobne. Więc zamilcz.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Dyw :arrow: popieram w 100% :!:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dyw wszystko w pigułce. Dobry tekst.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no wreszcie ktoś inteligentny :) popieram
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ