Ostrzeżenie dla innych! - prace maturalne itp.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
wiolaw
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 28 sie 2008, 13:15

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: wiolaw »

To chyba tylko Twoje doświadczenia bo ja akurat miło wspominam współpracę z tą firmą. Dziękuję i pozdrawiam.
afrodyta
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2012, 12:32

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: afrodyta »

Hehehe dobre
a może zamiast oczerniać innych warto było ruszyć swoją główkę i samemu napisać pracę. A jak się nie umie to po co się pchać na studia. A potem mamy wielkich magistrów.
dagi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2012, 11:51

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: dagi »

wiolaw pisze:To chyba tylko Twoje doświadczenia bo ja akurat miło wspominam współpracę z tą firmą. Dziękuję i pozdrawiam.
Nie dziwne że ma Pani miłe doświadczenia w końcu sama Pani prowadzi tą firmę.
dagi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2012, 11:51

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: dagi »

afrodyta pisze:Hehehe dobre
a może zamiast oczerniać innych warto było ruszyć swoją główkę i samemu napisać pracę. A jak się nie umie to po co się pchać na studia. A potem mamy wielkich magistrów.
Pozdrawiam koleżankę Pani Wiolety :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: elfik »

na Twoim miejscu uważałabym ze słowami.
Wymieniłeś osobę z imienia i nazwiska, nazwałeś oszustem. Wiesz, że takie pomówienia są karalne?
Możesz słono zapłacić za swoje słowa.

Z takimi sprawami to nie na forum mo, a na policję (o ile rzeczywiście masz powody), bo bardziej sobie zaszkodzisz niż pomożesz..
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 17:52 przez elfik, łącznie zmieniany 1 raz.
ostroleczanka333
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 kwie 2011, 19:05

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: ostroleczanka333 »

hahha
samemu pisać komplement, więc wiadomo że współpraca była miła.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: a1257a »

Również miałem do czynienia z tą osobą i zapewniam że współpraca nie jest miła. Nie chce się wypowiadać ale szczerze NIE POLECAM !
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: bonvivant »

Pomówienia może i są karalne, ale jak napisała prawdę to nic jej nie zrobią. A tak swoją drogą to osoby korzystające z takiej "pomocy" same są oszustami.
mkko
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 gru 2006, 14:38

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: mkko »

Proponuję udać sie na Policję i złożyć zawiadomienie.

Tutaj nic to nie da. Pewnie ta "Osoba" działa już od dłuższego czasu i napewno zmienia Nazwiska, Imiona w ogłoszeniach. Podaje się pewnie a to raz za kobietę a to za meżczyznę lub działa w porozumieniu z innymi osobami.

Oszukana osoba nie podejmuje żadnych działań z powodu konsekwencji które mogą ją spotkać. Ale jakie konsekwencje jeżeli ktoś miał pomóc w napisaniu pracy, dostał zaliczkę i ślad po nim się urwał.

Dla mnie jest tylko jedno określenie takiego działania.

Ciekaw jestem ile osób zostało tak oszukanych.
Troszkę pokażą wpisy - niezadowolonych " klientów"
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: skutekk »

idz na policje i poskarż się ze Cie oszukali bo chcialas za pieniadze zdobyc dyplom. To sie nazywa PLAGIAT i zapoznaj sie z tematem bo mozesz za to wyleciec z uczelni i miec sprawe w sądzie. Wiec zakladajac taki temat na forum publicznym krecisz na siebie bat a nie na ta firme. O ile dobrze pamietam do grozi za to do 3lat pozbawienia wolnosci :lol:
RRx
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2011, 23:51
Lokalizacja: LocalHost

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: RRx »

Do Autora wątku

Za książki się weź
Głupi oszukał głupszego i to Cię boli, że wiedza jest Twoim wrogiem
Nie dziwię się że kraj schodzi na Psy
Mamy eldorado naukowe płacisz i masz magistra, doktora czy pozal się boże maturzystę, co w nosie dłubie i nic nie potrafi
Wiedza jest najceniejszą rzeczy jaką mamy a pieniądze przychodza same później, o satysfakcji nie wspomnę
Potępiam zachowanie oszukanego jak samej pani Wioletty W.
ludekk
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: ludekk »

RRx pisze:Do Autora wątku

Za książki się weź
Głupi oszukał głupszego i to Cię boli, że wiedza jest Twoim wrogiem
Nie dziwię się że kraj schodzi na Psy
Mamy eldorado naukowe płacisz i masz magistra, doktora czy pozal się boże maturzystę, co w nosie dłubie i nic nie potrafi
Wiedza jest najceniejszą rzeczy jaką mamy a pieniądze przychodza same później, o satysfakcji nie wspomnę
Potępiam zachowanie oszukanego jak samej pani Wioletty W.

Dodam tylko, że organizują one również "szkolenia", proszę się przejść na jedno z nich to zobaczy Pan ktora by Pan bardziej potepial- autorkę czy Panią Wiolet W. . Pozdrawiam
tygrysica85
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2012, 13:38

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: tygrysica85 »

ludekk pisze:
RRx pisze:Do Autora wątku

Za książki się weź
Głupi oszukał głupszego i to Cię boli, że wiedza jest Twoim wrogiem
Nie dziwię się że kraj schodzi na Psy
Mamy eldorado naukowe płacisz i masz magistra, doktora czy pozal się boże maturzystę, co w nosie dłubie i nic nie potrafi
Wiedza jest najceniejszą rzeczy jaką mamy a pieniądze przychodza same później, o satysfakcji nie wspomnę
Potępiam zachowanie oszukanego jak samej pani Wioletty W.

Dodam tylko, że organizują one również "szkolenia", proszę się przejść na jedno z nich to zobaczy Pan ktora by Pan bardziej potepial- autorkę czy Panią Wiolet W. . Pozdrawiam
Co Ty k...wa za bzdury wypisujesz byłeś na jakimś szkoleniu zorganizowanym przez tą firmę że tak piszesz?
Nie pisz bzdur bo ta firma nie zorganizowała nawet jednego szkolenia w Ostrołęce ani w okolicy więc po co wypisywać takie banały. Weźcie się za naukę a nie szukacie jeleni do pisania prac magisterskich.
dagi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2012, 11:51

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: dagi »

skutekk pisze:idz na policje i poskarż się ze Cie oszukali bo chcialas za pieniadze zdobyc dyplom. To sie nazywa PLAGIAT i zapoznaj sie z tematem bo mozesz za to wyleciec z uczelni i miec sprawe w sądzie. Wiec zakladajac taki temat na forum publicznym krecisz na siebie bat a nie na ta firme. O ile dobrze pamietam do grozi za to do 3lat pozbawienia wolnosci :lol:
Proszę czytać uważniej początkowy wątek, firma ta nie wywiązała się z umowy szkoleniowej a z ogłoszenia wiem to, iż piszą też pracę więc to również wymieniłam.
Pozdrawiam :)
ludekk
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: ludekk »

tygrysica85 pisze:
ludekk pisze:
RRx pisze:Do Autora wątku

Za książki się weź
Głupi oszukał głupszego i to Cię boli, że wiedza jest Twoim wrogiem
Nie dziwię się że kraj schodzi na Psy
Mamy eldorado naukowe płacisz i masz magistra, doktora czy pozal się boże maturzystę, co w nosie dłubie i nic nie potrafi
Wiedza jest najceniejszą rzeczy jaką mamy a pieniądze przychodza same później, o satysfakcji nie wspomnę
Potępiam zachowanie oszukanego jak samej pani Wioletty W.

Dodam tylko, że organizują one również "szkolenia", proszę się przejść na jedno z nich to zobaczy Pan ktora by Pan bardziej potepial- autorkę czy Panią Wiolet W. . Pozdrawiam
Co Ty k...wa za bzdury wypisujesz byłeś na jakimś szkoleniu zorganizowanym przez tą firmę że tak piszesz?
Nie pisz bzdur bo ta firma nie zorganizowała nawet jednego szkolenia w Ostrołęce ani w okolicy więc po co wypisywać takie banały. Weźcie się za naukę a nie szukacie jeleni do pisania prac magisterskich.

Oj widzę, że tygrysica pokazuje pazurki :), czyżby jedna z organizatorek szkoleń? Tłumaczy się tylko winny.
ludekk
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: ludekk »

tygrysica85 pisze:
ludekk pisze:
RRx pisze:Do Autora wątku

Za książki się weź
Głupi oszukał głupszego i to Cię boli, że wiedza jest Twoim wrogiem
Nie dziwię się że kraj schodzi na Psy
Mamy eldorado naukowe płacisz i masz magistra, doktora czy pozal się boże maturzystę, co w nosie dłubie i nic nie potrafi
Wiedza jest najceniejszą rzeczy jaką mamy a pieniądze przychodza same później, o satysfakcji nie wspomnę
Potępiam zachowanie oszukanego jak samej pani Wioletty W.

Dodam tylko, że organizują one również "szkolenia", proszę się przejść na jedno z nich to zobaczy Pan ktora by Pan bardziej potepial- autorkę czy Panią Wiolet W. . Pozdrawiam
Co Ty k...wa za bzdury wypisujesz byłeś na jakimś szkoleniu zorganizowanym przez tą firmę że tak piszesz?
Nie pisz bzdur bo ta firma nie zorganizowała nawet jednego szkolenia w Ostrołęce ani w okolicy więc po co wypisywać takie banały. Weźcie się za naukę a nie szukacie jeleni do pisania prac magisterskich.
Oj widzę, że tygrysica pokazuje pazurki :), czyżby jedna z organizatorek szkoleń? Proszę się bardziej zorientować i będzie wiadomo jakie szkolenia prowadziły (Centrum doradczo szkoleniowe)Tłumaczy się tylko winny.
tygrysica85
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2012, 13:38

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: tygrysica85 »

Kto tu się tłumaczy? Wkurza mnie takie pisanie banałów jak laska ma problem to niech idzie na Policję a nie oczernia ludzi na forum.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: a1257a »

Nie wiem czy zauważyliście ale ogłoszenie z mojej-ostrołęki znikneło, podobnie jak strona www i konto na facebooku. Myślę że to mówi samo za siebie.
ludekk
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: ludekk »

Właśnie też zauważyłem zniknięcie ich stron i ogłoszeń. Czyli sam fakt tego mówi wszystko.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: a1257a »

Pani "tygrysica85" założyła dzisiaj Pani konto i napisała tematy na forum takie jak :

"Najlepszy psycholog w Ostrołęce?" "Jakiego lekarza pediatrę polecacie?" "Gdzie można dostać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej?" "Czy w Ostrołęce jest jakaś makaroniarnia?" "Szukam dobrego mechanika samochodowego"

Jak wiadomo na głównej stronie mojej-ostrołęki tematy z forum wyświetlane są po prawej stronie, więc najlepiej napisać X tematów na byle jaki temat żeby znikło niechciane ogłoszenie, jest to tylko teoria lubię bawić się w detektywa. Ale zastanówcie się, Pani tygrysica szuka : psychologa, lekarza pediatrę, chce dostać dotację, zjeść dobry makaron i naprawić samochód :)
RRx
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2011, 23:51
Lokalizacja: LocalHost

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: RRx »

To taki 'Quik' marketnigowy
U dont know?
:?
ludekk
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2012, 16:25

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: ludekk »

Wszechstronna Pani Tygrysica :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: elfik »

a1257a pisze:Pani "tygrysica85" założyła dzisiaj Pani konto i napisała tematy na forum takie jak :

"Najlepszy psycholog w Ostrołęce?" "Jakiego lekarza pediatrę polecacie?" "Gdzie można dostać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej?" "Czy w Ostrołęce jest jakaś makaroniarnia?" "Szukam dobrego mechanika samochodowego"

Jak wiadomo na głównej stronie mojej-ostrołęki tematy z forum wyświetlane są po prawej stronie, więc najlepiej napisać X tematów na byle jaki temat żeby znikło niechciane ogłoszenie, jest to tylko teoria lubię bawić się w detektywa. Ale zastanówcie się, Pani tygrysica szuka : psychologa, lekarza pediatrę, chce dostać dotację, zjeść dobry makaron i naprawić samochód :)

równiez miałam wrażenie, że chodzi o to aby temat zszedł niżejjj ;)

(ps. druga pani, która założyła dzisiaj konto robi dokładnie to samo... tutaj też się udzieliła ;))
tygrysica85
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2012, 13:38

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: tygrysica85 »

Hehe dobre chwyt marketingowy :jupi:
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Post autor: skutekk »

dagi pisze:
skutekk pisze:idz na policje i poskarż się ze Cie oszukali bo chcialas za pieniadze zdobyc dyplom. To sie nazywa PLAGIAT i zapoznaj sie z tematem bo mozesz za to wyleciec z uczelni i miec sprawe w sądzie. Wiec zakladajac taki temat na forum publicznym krecisz na siebie bat a nie na ta firme. O ile dobrze pamietam do grozi za to do 3lat pozbawienia wolnosci :lol:
Proszę czytać uważniej początkowy wątek, firma ta nie wywiązała się z umowy szkoleniowej a z ogłoszenia wiem to, iż piszą też pracę więc to również wymieniłam.
Pozdrawiam :)
nie jest wyszczegolnione na czym glownie skupia sie wątek
ODPOWIEDZ