Agent ochrony

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: AGENT OCHRONY

Post autor: skutekk »

bez licencji zarabia od 3zl do max 5-6zl na reke za godzine i robi po minimum 12godzin. Obowiazków ma od groma.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: AGENT OCHRONY

Post autor: steward »

Poza tym jak nie masz licencji i grupy inwalidzkiej to raczej ciężko ci będzie się dostać.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: AGENT OCHRONY

Post autor: skutekk »

pierwsze slysze ze do ochrony trudno sie dostac :lol:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: steward »

skutekk spróbuj się dostać bez zaświadczenia o grupie inwalidzkiej :faja: prędzej załatwią ci takie zaświadczenie niż dostaniesz jakikolwiek zarys umowy :wink:
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Agent ochrony

Post autor: tankian »

to fakt pracownicy ochrony zarabiaja grosze i modla sie aby w miesiacy miec jak najwiecej sluzb po 12 godzin...
a czy konwojenci nie zarabiaja wiecej? ale do tego to juz jest chyba potrzebna licencja...
janusz
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:56

Re: Agent ochrony

Post autor: janusz »

W konwoju zarabiają więcej, w Konsamer czy jak im tam, mają 10,50 za godzinę na rękę, ale potrzebna licencja I stopnia i pozwolenie na broń.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Agent ochrony

Post autor: skutekk »

jak dziadek bierze emeryture i ma full wolnego czasu to jasne ze sobie pujdzie do ochrony, pochodzi z ludzmi pogada czas zleci i dorobi sobie ale dla mlodych to jest wegetacja
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: tomkurpl »

Do kryzys_01.Jakie 400-500 godzin,ty chyba nigdy nawet nie pracowałeś w ochronie.Niepełnosprawnych obowiązuje ustawowa norma godzin pracy wynoszący 168 godzin na miesiąc.500 godzin to jest 20 dni w robocie non stop.To ostro przesadziłeś.
Sie ma
kryzys_01
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2012, 23:06

Re: Agent ochrony

Post autor: kryzys_01 »

O jakim kodeksie pracy mówisz? W ochronie nie obowiązuje kodeks pracy .Utrzymaj się pracując 168 godzin za 4-5 złote wychodzi niecałe 700zł.Nie pisz takich głupot jak jesteś zielony.Na takich jak ty żerują agencje ochrony na niedouczonych niedoinformowanych,zielonych.Ochrona dla naiwnych
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: tomkurpl »

Na przykład ja mam 168 godzin miesięcznie zarabiam ponad 1000 zł i umowa o pracę.
Sie ma
kryzys_01
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2012, 23:06

Re: Agent ochrony

Post autor: kryzys_01 »

1000zł to jest śmiechu warte!!! Dlatego jesteś wykorzystywany na maxa.I tacy goście jak Ty psują rynek ochrony,że zgadzają się za tyle tyrać.Albo jesteś głupi albo niedouczony.
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: tomkurpl »

Do TALIB.
Myślę że warto się tam zahaczyć.Tylko trzeba rozważnie wybrać firmę.Ja na przykład pracuję w obecnej prawie 5 lat.Nigdy ale to nigdy nie było z tą firmą żadnego problemu.
Sie ma
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: tomkurpl »

Do kryzys_01 Ty wolisz pracować 500 godzin w miesiącu.Powodzenia zobaczymy jak długo tak pociągniesz, skoro śmiejesz się z ludzi co mają 168 godzin i 1000 zł
Sie ma
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: tomkurpl »

Jakie 4-5 zł ja mam 7 zł.Gdzie ty chcesz pracować za tak małą kasę
Sie ma
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

7 zł w Ostrołęce gdzie tyle płacą ? Ale ty jesteś fantastą.Ciecie ,żeby nie zgadzali się za tyle tyrać to rynek ochrony byłby lepszy dla zwykłego ciecia a tak jesteście wykorzystywani na maxa.A tomkurpl nie wypowiadaj się na temat Cieciowania bo widzę ,że jesteś zielony
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: tomkurpl »

Płacą tyle tylko nie jest to ostrołęcka firma.Chcesz wiedzieć co za firma tyle płaci to proszę o prywatną wiadomość.
Sie ma
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Co to jest 7zł zamydlili ci oczy. Utrzymaj się za 7 zł podejrzewam ,że nie masz rodziny i mamusia daje papu i daszek nad głową.Mówiłeś ,że pracujesz 168 godzin w miesiącu to wychodzi 1176 zł.Człowieku jak bys miał z tego utrzymać rodzinę to byś się pochlastał a rodziny za takie psie pieniądze nie utrzymasz.Przez takich jak ty ,że się zgadzają za tyle tyrać popsuty jest rynek cieciowski.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Agent ochrony

Post autor: AriS »

Niektórzy może nie mają wyjścia i muszą się zgadzać na takie warunki ? Rozumiem TALIB , że Ty zarabiasz minimum 15zł nett/h , tak ? Każdy z nas zna dzisiejszą sytuację z rynkiem pracy w Polsce . Za to możemy jedynie podziękować kochanemu rządowi i to nie jest tylko w Agencjach Ochrony . Moim zdaniem lepsze jest 1176 zł niż unoszenie się dumą i nieposiadanie żadnego przychodu .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Ale ty jesteś głupi AriS takie myślenie powoduje stagnacje w tym zawodzie.Jeżeli tak będziesz myslał to całe życie będziesz niewolnikiem i będziesz zgadzał się pracować za ochłapy .Czy tak trudno zrozumiec ,że jakbyś nie zgadzał sie pracować w ochronie za psie pieniądze to agencje ochrony nie miałyby ludzi i musieliby dać pracownikom ochrony godziwą stawkę a tak mają głupków którzy zgadzają się tyrać za groszę i dzięki temu właściciele Agencji Ochrony opływaja w luksusy mają super domy super samochody super wakacje. A Ty jestes tylko CIECIEM z którego smieją się ludzie ,że jest niezaradny życiowo i tyra po 300-500h .Idż do łopaty nie dorabiaj właścicieli Agencji Ochrony bo nie długo będziesz Tyrał za 2 zł/h.CIECIE OBUDZCIE SIĘ i MYSLCIE TO NIE BOLI!!!
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Agent ochrony

Post autor: AriS »

Twoja wypowiedź jest nie mniej , nie więcej żałosna . Dlaczego mnie oceniasz ? Po co wyzwiska ? Ty jesteś ochroniarzem ? Jestem ciekaw gdzie :) Ja akurat nie jestem , także nie jestem również " cieciem " . Jeśli Ty się nie zgodzisz na taką stawkę to na Twoje miejsce jest 1000 innych osób , które za te pieniądze podejmą pracę :)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

"Jeśli Ty się nie zgodzisz na taką stawkę to na Twoje miejsce jest 1000 innych osób , które za te pieniądze podejmą pracę"I właśnie takie myślenie i tacy ludzie psują runek ochrony w Polsce bo w Ostrołęce jest już dawno popsuty.Zgadzają się pracować za psie pieniądze bo nie mają wyjścia są bez wykształcenia bez perspektyw życiowych, niezaradni życiowo a rodzinę trzeba utrzymać to gdzie idą? idą do ochrony.I właśnie z takich ludzi Agencje Ochrony świetnie prosperują.Ciecie są niewolnikami XXI wieku.Nie maja umów o pracę mają umowy śmieciowe pracują na zlecenie albo umowy o dzieło.Jezeli na to się CIECIU godzisz to zastanów się z czego będziesz żył na emeryturze albo nie daj boże jak ulegniesz wypadkowi? OCHRONA TYLKO DLA NAIWNYCH
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Siedzi ciec i myśli
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Agent ochrony

Post autor: elfik »

TALIB dlaczego jesteś taki złośliwy? Ciągle usuwasz swoje posty i wbijasz szpilki jeszcze bardziej, żeby tylko podnieść temat. Marna prowokacja.

Takich przykładów pracy za marne grosze jest mnóstwo, nie tylko ochrona. Tylko zapominasz o jednej małej rzeczy. Nie dla wszystkich praca jest przyjemnością, niektórzy nie mają co do gara włożyć a taki tysiąc (nie wiem ile wynosi teraz najniższa krajowa?) nie śmierdzi przecież. Na prawdę na miejsce pracy jest dużo chętnych i nie dlatego, że chcą - czasami nie mają wyjścia i wolą pracować za niską stawkę niż nie pracować wcale i gryźć tynki.

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo boli cię ten temat i dlaczego tyle w tobie jadu.

ps. jestem kobietą, mnie praca w ochronie nie dotyczy jakby co. Staram się jednak zrozumieć ciężką sytuację na rynku pracy i to, że ludzie godzą się pracować za marne pieniądze (lepsze to niż nie pracować w ogóle prawda?).

ps.2. wszystkie swoje żale powinieneś wylewać na pracodawców, a nie pracowników. To oni zatrudniają po najniższych kosztach mając niewielkie wymagania. Napisz do firm, że żądasz, aby każdy ochroniarz był po szkole kierunkowej, miał tytuł przynajmniej magistra i władał 3 językami obcymi, to może wtedy uda ci się coś zmienić. Pamiętaj - to pracodawca wybiera swoich pracowników, więc nie wiem po co się czepiasz niewinnych ludzi...?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Agent ochrony

Post autor: elfik »

TALIB pisze:I takie myślenie jak Twoje powoduje patologie w cieciowskim "zawodzie""Lepszy tysiąc zł niż gryść tynki"Taka Twoja wypowiedż jest pozbawiona sensu.Czy Ty nie widzisz ,że każda grupa zawodowa walczy o swój byt poprzez strajki itd oprócz ochroniarzy .Ciec nie strajkuje nie walczy o lepszą płace lepsze warunki pracy.I jak pracodawca ma takich osiołków do pracy to tylko zaciera ręce.A Ty musisz byc przedstawicielką pracodawcy ,że tak w ich obronie stanełaś.nie dziwie Ci się bo AGENCJE OCHRONY TO KURY ZNOSZACE ZŁOTE JAJKA.Jak już napisałem żerują na naiwności zatrudnianych cieci jest potężna rotacja pracowników przemiał ludzi bo zawsze znają sie ludzie w trudnej sytuacji zyciowej stracili pracę itp to gdzie idą "aby nie gryśc tynków"?do cieciowni na przechowanie dopóki nie znajdą lepszej pracy."AGENCJE OCHRONY SIE BOGACĄ CIECIE DOTYKAJĄ DNA"OCHRONA DLA NAIWNYCH
Nie jestem przedstawicielką pracodawcy (nie ta branża niestety), ale Ty na pewno jesteś - jak to sam określasz - cieciem. Strasznie bolą cię problemy TYLKO tej grupy zawodowej, a podobne rzeczy dzieją się w klepach, magazynach, bankach. Tam ludzie odwalają często dużo gorszą robotę niż ochroniarz, a zarabiają mniej. Dlaczego o interesy tych grup nie walczysz? No właśnie, bo ciebie one nie dotyczą.

Może ochroniarze nie walczą o swój byt, bo wcale nie jest taki straszny jak to opisujesz? A może nie ma chętnego, aby zacząć? Zrób pierwszy krok, jeśli inni myślą tak jak Ty - pójdą za tobą.

I jeszcze raz powtarzam, zamiast obrażać pracowników - uderz do pracodawców. Zaproponuj, aby przyjmowali ludzi TYLKO z odpowiednim wykształceniem (czyli po szkołach ochroniarskich, a nawet lepiej - po studiach mundurowych), z odpowiednimi kwalifikacjami i bagażem doświadczeń. Zamiast ciągle narzekać - zrób coś skoro Cię to tak bardzo boli! A jeszcze lepiej - załóż własną firmę ochroniarską, zatrudniaj ludzi takich jak chcesz i płać im minimum średnią krajową. Bo widzisz - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdybyś był pracodawcą i miał do wyboru pracownika A z wykształceniem średnim, któremu wystarcza najniższa krajowa i pracownika B również z takim samym wykształceniem, który żąda 3tys na rękę, to kogo byś wybrał? Nie odpowiadaj.. każdy pracodawca chce zatrudniać ludzi po najniższych kosztach (uprzedzę Twoją wypowiedź - pracodawcą również nie jestem). Takie jest prawo rynku. No, ale jak wspomniałam - załóż swoją firmę, daj dobry przykład innym chlebodawcom :)

ps. bankowcy (na kasie w banku na początku zarabia się również najniższą krajową zazwyczaj), sprzedawcy (również niskie płace) i wiele, wiele innych jakoś nie strajkują. Jest wiele grup zawodowych, które siedzą cicho.
ps.2. nie każdy, kto ma inne zdanie niż Ty pracuje w ochronie.. bez przesady. Nie wiem skąd takie wnioski?

No nic, to jest tylko MOJE WŁASNE zdanie, rozumiem Twój żal, ja też chciałabym zarabiać więcej (ile bym nie zarabiała to zawsze chciałabym więcej :D), ale co zrobię? Nie zwolnię się. Aż tak źle mi nie jest :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoją walkę.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

I takie myślenie jak Twoje powoduje patologie w cieciowskim "zawodzie""Lepszy tysiąc zł niż gryść tynki"Taka Twoja wypowiedż jest pozbawiona sensu.Czy Ty nie widzisz ,że każda grupa zawodowa walczy o swój byt poprzez strajki itd oprócz ochroniarzy .Ciec nie strajkuje nie walczy o lepszą płace lepsze warunki pracy.I jak pracodawca ma takich osiołków do pracy to tylko zaciera ręce.A Ty musisz byc przedstawicielką pracodawcy ,że tak w ich obronie stanełaś.nie dziwie Ci się bo AGENCJE OCHRONY TO KURY ZNOSZACE ZŁOTE JAJKA.Jak już napisałem żerują na naiwności zatrudnianych cieci jest potężna rotacja pracowników przemiał ludzi bo zawsze znają sie ludzie w trudnej sytuacji zyciowej stracili pracę itp to gdzie idą "aby nie gryśc tynków"?do cieciowni na przechowanie dopóki nie znajdą lepszej pracy."AGENCJE OCHRONY SIE BOGACĄ CIECIE DOTYKAJĄ DNA"OCHRONA DLA NAIWNYCH
ODPOWIEDZ