HOPLA - Co jest grane?

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

HOPLA - Co jest grane?

Post autor: kama »

od nowego roku muza w hopli zmienila sie na ssuuuupppeerr!!!! wreszcie były normalne dyskoteki nie tylko techno ale i cala reszta, każdy mógł znależć coś dla siebie!!! z rozmowy ze znajomymi oriętuje sie że w hopli mial sie podobno zmienic klimat na muzyke dyskotekowa! (czyli dla każdego) niestety po ostatniej sobocie jestem :( bo tym co zostalo uslyszane i zagrane to wracamy do rzezi!!! i skad sie wziął ten beznadziejny drugi dj??????????? :cry: co gada głupoty do mikrofonu (na msze zaprasza) i mało tego tak gada że nie można go zrozumieć!!!!! :( poza tym muzyka prezentowana przez niego niczym nie różni sie od tego co gral dj zibi w tamtym roku? JAZDA JAZDA JAZDA :(
jeśli ten post czyta szefostwo hopli - a taką mam nadzieje- to radze niech sie zastanowia jaki klimat chca uzyskac w lokalu czy znowu rekawiczki i gwizdek, które były wyplemiane przez ostatnie miesiące czy utrzymujemy klimat z początku roku 2005? 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

uuuuu to jak tak ma byc to ja nie wiem czy tamwarto jezdzic..... chyba sie przezuce na MILANO...... kama dzięki za info!
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

A ja sie bardzo z tego ciesze ze jest MŁUCKA w hopli bo to co sie dzialo ostatnimi czasy wolalo o pomste do nieba frekfencja w hopli spadla i to znacznie i ciesze sie ze hopla znow sie odradza :twisted: 8) :P :twisted:

28 Maj ===> 5 urodziny klubu HOPLA :twisted:

bedzie mlucka :D casteam zrobi rozpierduche :!:

Jadą Świryyyyy :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Dla mnie to może się Hopla zmieniać, ale wcale nie musi.
Narazie jest "5 minut" X-clubu. Zobaczymy jak długo będzie trwało te "5 minut"... :?:
Oby jaknajdłużej :idea:
...set me free...
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

kama - o co ci chodzi?jeszcze nie tak dawno zmieszałes mnie z blotem jak ci napisalem ze super sie wybawilem w hopli.bo dla ciebie istnial tylko x-club,a teraz tak szybko zmienily ci sie gusta?tak się sklada ze bylismy w ostatnia sobote w hopli i super sie wybawilismy takze przy "czarnych oczach"i wolnych kawałkach masz kama złych informatorów.owszem na koniec dobilismy sie przy mocniejszej muzyce ale w wykonaniu dj zibiego-kama.co do nowego dj-to jest wporzo-choć fakt że mowi niewyraznie-ale to mozna doszlifowac.ogólnie było bardzo fajnie .dyska jest po to by sie wyszalec-kama-bez obrzay ale wkurza mnie twoja obluda-skoncz z tym
Hoppler
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:56
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Hoppler »

Słuchy mnie dochodzą, że Zibi szkoli sobie zmiennika i stąd bełkotliwy głos możemy usłyszeć już co tydzień. Mam tylko jedno pytanko... Czemu robią to w sobotę i to na dyskotece?? Niech Fiki uczy się fachu kiedy indziej :!:
Też zauważyłem, że ostatnie imprezy są pod zdechłym psem. Niech proboszcz Fiki fika do Starej Chaty i tam się uczy, a Hopla niech w końcu znormalnieje. Co do muzyki, rękawiczek i gwizdków to zgadzam się z Tobą Kama jak najbardziej - coś jest nie tak. :?
Nobody is perfect. My name is Nobody...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

komu wierzyc? Jakiej muzyki mozna sie spodziewac w najbliższą sobotę?
Marta
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2005, 10:41

Post autor: Marta »

Chcecie kolejnej dyskoteki gdzie graja czarne oczy i te inne dziadostwo... :!: Ludzie jak sie dobrze bawicie przy czarnych oczach to sobie idzcie do Elby albo Ostoii to ''cluby'' dla Was a nie do Hopli...

Hopla nareszcie normalnieje po tym jak jej notowania spadły! I tak 3mać!
pozdro
Lepiej grzeszyć a pozniej zalować, niż żałować, że sie nie grzeszyło....
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No jak Ty tam bywasz to rzeczywiscie nie ma po co tam jezdzic :lol2:
Marta
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2005, 10:41

Post autor: Marta »

lol.... ja nie napisałam ze tam bywam.. Hopla zeszła na psy jak w pewnym momencie pusci 'hej hej dj' to Było przegiecie...!!!
A Ty jezdzsz zeby tanczyc czy zeby co robic? bo zeby wyrywac jakies pierwsze lepsze doopy i isc z nimi do kibla na 10min zeby Ci zwaliły to po co jezdzic do Hopli idz sobie do Elby czy gdzies tam indziej! Buska Krzysiu :]
Lepiej grzeszyć a pozniej zalować, niż żałować, że sie nie grzeszyło....
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Marta pisze:ja nie napisałam ze tam bywam
Skąd więc opinia o HOPLI ? Nie bywając tam nie możesz nic powiedzieć.
No jak Ty tam bywasz to rzeczywiscie nie ma po co tam jezdzic
Npisałem to dlatego że miałas z profilu wpisany wiek -15 lat, wiec jak mam jezdzic i sie bawic ze takim dziewczynami to chyba nie warto, ale skoro masz 18 lat i jest to prawda to moja poprzednia wypowiedz jest nieaktualna. Zatem jesli poczulas sie urazona - przepraszam.

Ja tam jezdze po to zaeby sie pobawic. Jendak nie przy takiej muzyce jak w X-ie ale przy czyms przy czym da sie bawic i tanczyc a nie przy ch***** techno (nie obrazajac zwolennikow tej muzyki).

Rozumiem ze moze Hej Dj i Czarne oczy to nie jest klimat Hopli, ale jak byłem tam pare razy w tym roku, to muzyka była nadająca sie do tanczenia (no po 3 w nocy bylo troche gorzej), więc jak pojade w sobote to mam nadzieje ze sie nie zawiode i wroce tak jak poprzednio jak juz sie bedzie rozjasniac...

Co do elby - to jesli to jest dyskoteka to ciekawe... bo do tej pory to myslalem ze to prywatka (ze wgledu na rozmiar parkietu).
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

ludzie przeciez ja nie mam nic przeciwko hopli tylko nie kapuje jak tam sie muze gra bylo spoko bo zibi gral wszystko potem znowu zaczeli grac techno a czasem disco polo wiec tu tego nie kapuje ludzie kiedys jezdzili do hopli zeby wgwizdac sie i pomachac rekawiczkami i dla muzy ostrej a teraz to nie wiadomo co? na poczatku fajnie sie robilo bo kazdy mogl znalezc cos dla siebie zibi gral wszystko po troch a ten fiki czy jak mu tam niech nie powtarza sie .
pozdro
RaQ

Post autor: RaQ »

no zgadza sie ten vicky to jakas pomyłka ;P ale w tą sobote bedzie casteam.. to dopiero bedzie sie działo ;P
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ciekawe od czego wzial sie twoj nick... narkomanie :crazy: :devil:
Faktycznie za czuły jestem na taką "muzyke" z komputera.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Wzial sie stad poniewaz mi sie spodobal a narkomanem nie jestem

nie chce cie obrazac...bez komentarza
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jak już mówiłem - jeśli w Hopli będzie w sobotę (i następne też..) taka muzyka jak bywała w tym roku do tej pory to będzie na pewno git.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

gwizki i białe rekawiczki to juz nieporozumienie co innego dobra nutka...
Thomas
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Thomas »

Witam wszystkich. Moja wypowiedź na temat Hopli nie będzie rewelacyjna. Ostatnio razem z kolegami przestaliśmy jeździć do Hopli, ponieważ Pani Wiola ubzdurała sobie że chce zrobić z hopli Kiss w Myszyńcu :D , i nawet Jej to wyszło tak jak i ludzie powychodzili z Hopli.
Ale cóż najwidoczniej przestało się opłacać, bo znowu kazała Zibiemu grać stare tematy, takie jakie lubimy( czyli techno ), a nie landrykowate przeboje :D . Ostatnio doszły nas słuchy, że w Hopli będzie Casteam. Ucieszyliśmy się z tego, ponieważ Zibi + Casteam = OSTRA JAZDA :D , i od razu całą gromadą udeżyliśmy do Hopli, a mianowicie 28.05.2005r.
Zibi grał suuper nic dodać nic ująć. No i cóż na dyskotece strasznie się zawiedliśmy, mimo to że Zibi grał fajnie, zamiast Casteam`a grał Dj Fiki. Bubel po całości. Nie można było Go wogóle zrozumieć, darł się do mikrofonu i na dodatek gadał głupoty i grał beznadziejnie.
Podsumowując to wszystko to Pani Wiola poleciała sobie ze wszystkimi delikatnie mówiąc w kulki. Zawiedliśmy się strasznie miał być Casteam a był Fiki tego nie trzeba komentować.
1. Zawsze mam racje !!!
2. Jeżeli uważasz że niemam racji patrz punkt pierwszy.
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

zgadzam się thomas z toba na całej lini ja też byłem z kumplami żeby nie zibi to byśmy wyszli w połowie imprezy. 8)
nick
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2005, 12:08

Post autor: nick »

kurde trochę szacunku.Odczepcie się od Dj Fiki-ego weżcie to pood uwagę że on gra z Dj Dodziem w Starej Chacie i co rewelacja w Ostrołęce istnieje jedna dyskotego dzięki nim Stara Chata. Nic nietrwa wiecznie koniec z tymi śmiesznymi gwizdkami i ćpunami.Pomyście sobie że w ostrołęce jest masa ludzi którzy tam jeżdzą i im się podoba a wy jesteście garstką osób na Formu. DEBILE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRO FIKI nie patrz na idiotów
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

nick :crazy:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

"Dj Fiki from Lipniki" On w Starej Chacie gra to, co mu karze właściciel. A jak sie nie słucha, to dostaje z-j-e-b-e. Ja na jego miejscu rzuciłbym tą robote.
Thomas
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Thomas »

nick pisze:Odczepcie się od Dj Fiki-ego weżcie to pood uwagę że on gra z Dj Dodziem w Starej Chacie
Po pierwsze to nikt nikogo nie wyzywa NICK od debili bo forum jest po to żeby wypowiedzieć się na temat i powiedzieć to co się myśli a nie przychodzić i wyzywać kogoś od debili, trochę szacunku ale z twojej strony.
Po drugie to rewelacja w Starej Chacie jest dzięki dj-owi Dodziowi a nie dzięki Dj-owi Fiki, Fiki że tak powiem to jest taka musztarda po obiedzie.
Po trzecie gościu się nie nadaje na Dj-a (co tydzień gra to samo) itp. Wogóle tworzy chałę
Po czwarte to co on w ogóle robi w Hopli niewiem, chce nauczyć się grać?, Chce wygryźć Zibiego?, czy być uatrakcyjnieniem Hopli, szczerze to myślę że do żadnych z tych rzeczy się nienadaje.
I po piąte jeżeli dalej tak będzie to złote światełko które świeci teraz w Hopli niedługo zgaśnie i to na dobre za to że szefostwo kombinuje i oszukuje.
To by było na tyle POZDRAWIAM.
1. Zawsze mam racje !!!
2. Jeżeli uważasz że niemam racji patrz punkt pierwszy.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Marta pisze:Krzysiu nie ma za co przepraszac.. w sumei moja wypowiedz byla za ostra..

a co do HOPLI to chodizło mi o to zeby byla jakas selekcja w tych wszystkich clubach... Hopla kiedyś słyneła z tego ze grali tam dobre techno z białych dłoni i gwizdkow... moim zdaniem powinni sie trzymac tego.. ale to tylko moje zdanie.. teraz ludzie kiedys bawiacy sie w Hopli co impreza musza jezdzic do Omenu 200km od Oki... szkoda..ale trudno..
dyskoteki ''mieszane'' kojarza i sie troche z wiejskimi ''zabawami'' bez obrazy dla bywalcow.. :] Brakuje mi tylko w okolicy jakiegos clubu z hh gdzies w okolicy... ***** ejst bawic sie przy jakis dobrych bitach... :]
Techno...?Club...?Niewiedziałem że w hopli grają techno i że to jest klub...:-)
HOPLA
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:45

Post autor: HOPLA »

mam dobrą wiadomość dla wszystkich klubowiczów marcin casteam prawdopodobnie przyjedzie do nas w najbliższą sobotę i będzie grał w naszym klubie przynajmniej raz w miesiącu ponieważ obejmuje stanowisko " exklusive resident" . już niebawem zagra u nas obecny rezydent klubu ekwador manieczki dj.drum . zapraszam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.


EDIT: do pana thomasa ; to kto rozkręcił imprezy w starej chacie to chyba każdy wie . ja osobiście uważam że to dj jest dla ludzi a nie odwrotnie . i powinien tak grać , żeby ludzie dobrze się bawili w sumie za to bierze pieniądze , a nie po to żeby realizować kosztem innych swoje chore ambicje.światełko o którym mówisz już zgasło ale rozbłysło inne mocniejsze . i nie ty będziesz oceniał czy szefostwo kombinuje i oszukuje , bo szefostwo po to kombinuje żeby lokal istniał jak najdłużej i żeby ludzie byli zadowoleni .
Zablokowany