Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
snuff
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2012, 10:18

Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: snuff »

Poszukuję strun stalowych i zastanawiam się czy w "gramy" będą. Struny sprzedawane są oddzielnie czy od razu w całym komplecie? W jakich cenach?
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: tankian »

w muzyku sa struny, ale ja zazwyczaj zamawiam z neta.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: imaginacja »

Są są w GRAMY i na sztuki i komplety i w dodatku tanio :-)) Na necie już Wam się nie opłaca kupować :-)
Pozdrawiam
Sklep GRAMY
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: a1257a »

w sklepie muzycznym w handlowcu.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: Mies »

w Gramy sa, ja kupuje tam, polecam
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: tankian »

imaginacja pisze:Są są w GRAMY i na sztuki i komplety i w dodatku tanio :-)) Na necie już Wam się nie opłaca kupować :-)
Pozdrawiam
Sklep GRAMY
z tego co wiem, to za reklame sie placi.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: imaginacja »

Zapytał człowiek, czy w sklepie GRAMY są struny, więc grzecznie odpowiedziałam, że mam... Dostał odpowiedź prosto od źródła, to źle? ;-)))))
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: a1257a »

imaginacja pisze:Zapytał człowiek, czy w sklepie GRAMY są struny, więc grzecznie odpowiedziałam, że mam... Dostał odpowiedź prosto od źródła, to źle? ;-)))))
Bardzo dobrze, ale widzisz ludzie mają na tym forum jakiegoś bzika na punkcie reklamy. Jak ktoś zapyta np. "gdzie zjem dobrego schabowego" i padnie odpowiedź w Restauracji X, to od razu podejrzenie że to reklama i pisze właściciel. Ludzie wyluzujcie z tymi reklamami, a wszyscy którzy szukają np. strun niech się przejdą po mieście, Ostrołęka nie jest duża. Pozdrawiam
selop
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2012, 22:39

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: selop »

a na jakiej ulicy jest sklep Gramy?
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: tankian »

hehehe bo to jest reklama sklepu Gramy :) czyli dosyc nie uczciwa akcja co do konkurencji, poniewaz za reklame na forach sie placi - i o to mi chodzi:) kiedys polecilam na tym forum dentyste! i mi zarzucili reklame, takze ja teraz tez nie bede przymykac oka na prawdziwa reklame. pzdr.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: a1257a »

tankian pisze:hehehe bo to jest reklama sklepu Gramy :) czyli dosyc nie uczciwa akcja co do konkurencji, poniewaz za reklame na forach sie placi - i o to mi chodzi:) kiedys polecilam na tym forum dentyste! i mi zarzucili reklame, takze ja teraz tez nie bede przymykac oka na prawdziwa reklame. pzdr.
Oczywiście nie przymykaj, przecież trzeba być wzorowym obywatelem :). Myślę że powinni zapłacić za to że zareklamowali się że mają struny... Jeszcze mam pytanko od kiedy reklama jest "nie uczciwą akcją co do konkurencji" ? oraz gdzie na forum jest napisane że za reklamę się płaci ?
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Gdzie znajdę sklep muzyczny ze strunami?

Post autor: tankian »

jak widac jestes dosyc swieza osoba na forum, wiec jeszcze duzo musisz sie nauczyc. Wystarczy poczytac posty imaginacja i bedziesz widzial, ze sie reklamuje. Jak sie rejestrowales na to forum, to byl do zaakceptowania regulamin, trzeba byo go przeczytac, a nie zadawac teraz pytania:)
ODPOWIEDZ