Obowiązkowa matematyka na maturze?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

:lol:

Pozdro dla gimnazjalistow i pierwszaków :!:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

steward z kąd masz te informacje ? bo w takim razie nie zdam matury :lol: :lol:
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

A mi to obojętnie, bo i tak będę zdawać matmę i to rozszerzoną :lol: A nawet powiem więcej: cieszę się :mrgreen: Bo do tej pory umysły ściśle ścisłe (:wink:) musiały uczyć się jakichś głupot na polski i jeszcze z tego mature zdawać :roll: To teraz niech humaniści też się trochę pomęczą i zobaczą jak to jest :D
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

ej zartujecie z tyą matura!! kurna to chyba trzeba zaczac sie uczyc matmy tez a nie olewac sobie ;/ błe
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Bo do tej pory umysły ściśle ścisłe () musiały uczyć się jakichś głupot na polski
no sory ale jeżeli twój język ojczysty, hisotria polski itp. to głupoty to wogóle nie zdawaj.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

historia polski?? nie wiem jak u ciebie w budzie Hahaa ale z tego co mnie ucza to o Polsce jest z 35% a reszta to jakieś smuty o innych krajach...

a co do polaka to trzeba i tak i tak zdać jakoś
Obrazek
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Stiwi dobrze mówi. Tak wogóle to może nie mieszajmy historii z językiem polskim 8)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

wolałbym się uczyć z matmy na rozszerzony a polaka nie pisać wcale
bo to jest beznadzieja np. jak mam jakis wiersz do zinterpretowania to musze trafic w klucz ! to jest chore powinno sie interpretowac tak jak ja to rozumiem a nie jak ktos !!!!!!! idiotyzm jak dla mnie

a co do matmy to nigdy jej nie lubilem ale na podstawowym poziomie radze sobie w miare dobrze wiec mi to rybka :D ale i tak moj rocznik juz tego zdawac obowiazkowo nie bedzie musial :D
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Naszczescie mnie to wszystko omija.... :wink:
Open Your Eyes Open Your Mind
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Stiwi dobrze mówi. Tak wogóle to może nie mieszajmy historii z językiem polskim
A powiedzmy utwory historyczne typu jakaś Bogurodzica, otwory za czasów II wojeń światowych. To pewnie w tych opowiadach nie ma histori ? Kamienie na szaniec są najprostrzym przypadkiem histori powiązanej z jezykiem polskim. Ja jednak zostaje przy swoim zdaniu że Polski trzeba zdawać czy tak czy tak. Nad Angielskim można podyskutować ale nad matmą nie. Jak ktoś chce to zdaje a jak nie chce to nie zdaje. To na tyle i to jest moje zdanie.
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

wprowadzenie matury z matmy obowiązkowo dla wszystkich jest bez senu. no bo po co komuś kto zdaje np. na prawo albo medycynę matma? to tylko dodatkowy przedmiot do nauki :]

głupota.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

DziQ pisze:steward z kąd masz te informacje ? bo w takim razie nie zdam matury :lol: :lol:
podałem link na dole mojego postu... :wink:
aLek pisze:wprowadzenie matury z matmy obowiązkowo dla wszystkich jest bez senu. no bo po co komuś kto zdaje np. na prawo albo medycynę matma? to tylko dodatkowy przedmiot do nauki
matematyka uczy logicznego rozumowania... a kazdy posiadający wyzsze wykształcenie powinien umieć logicznie myśleć :wink:

Ale i tak dobrze ze mnie to ominie na 100% :wink:
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

Ja sie z tego ciesze, bo i tak zamierzam z tego zdawac, nawet rozszerzona, a co do historii, to wiekszosc rzeczy omawianych podczas nauki historii to nauka o innych krajach. Matura z polskiego tez jest troche porypana, bo jak nie trafisz w to co powinienes (ktos juz wspomnial - w klucz), to lipa i tracisz punkty a potem ocena gorsza... na szczescie tam gdzie chce na studia nie patrz ana ocene z polaka, to byle na 2 :)
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Pozatym napewno jakaś pytycja pójdzie żeby to *****ć
Zeby nas jeszcze sluchano :P i tak zrobią co zechcą :P
A co do matmy... nie ma takiej opcji :P
be.with.me
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

mArCiNq pisze:wolałbym się uczyć z matmy na rozszerzony a polaka nie pisać wcale
bo to jest beznadzieja np. jak mam jakis wiersz do zinterpretowania to musze trafic w klucz ! to jest chore powinno sie interpretowac tak jak ja to rozumiem a nie jak ktos !!!!!!! idiotyzm jak dla mnie

a co do matmy to nigdy jej nie lubilem ale na podstawowym poziomie radze sobie w miare dobrze wiec mi to rybka :D ale i tak moj rocznik juz tego zdawac obowiazkowo nie bedzie musial :D
Popieram 8) Yebac polski matma rlz
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Nie ma to jak podejscie do ojczystego języka... :roll:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Mefi
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2005, 15:49

Post autor: Mefi »

Rozumiem że matura z jezyka polskiego jest obowiazkowa bo w kazdej pracy kazdemu to sie przyda ale matematyka ? Nie wszystkim bedzie ona potrzebna w przyszlosci wiec moim zdaniem nie powinna byc obowiazkowa...heh na czescie mnie to juz nie dotyczy.
ODPOWIEDZ