Ginekolog pomocy!

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

Witam!
Pilnie potrzebuje pomocy, nie wiecie który ginekolog w Ostrołęce przyjmuję na Kasę Chorych bez czekania miesiąca czy dłużej na wizyte?
Sprawa jest pilna, pomocy!
izka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2011, 17:35

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: izka »

dr Achcińska na Kościuszki ...przyjmuje poniedziałki i czwartki i przyjmuje z dnia na dzień
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: Laura »

Pyskło na sienkiewicza, ostatnio czekałam 2 dni
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: robertdeniro »

Femina na Kościuszki, przyjmują wszystkich, każdego dnia, bez czekania.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: głęboka otchłań »

Izka z tego co wiem dr M. Achcińska przyjmuje jeszcze w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Nowym Szpitalu.
Wiem też, że do dr C.Monińskiego również nie ma zbytnio kolejek.
Poza tym tak jak forumowicze pisali wcześniej Przychodnia Femina na Kościuszki, tam dr. Niewiński oraz dr. Seroczyńska, rzeczywiście zapisy rano a przyjęcia popołudniu. Również USG.
gg 33063013
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: An_2 »

Ja poszlam do Feminy na kosciuszki to odrazu sa zapisy i czeka sie w kolejce.
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

Dziękuje Wam za pomoc
a do tej Feminy o której trzeba rano się zgłosić?
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: głęboka otchłań »

Przychodnia Femina:
dr. Seroczyńska :
pon i czw 8.00-12.00
wt, śr, czw 14.00-17.00

dr. Niewiński:
pon-pt 8.00-10.00
pon-pt 14.00-16.00

Najlepiej iść rano koło godziny 8.00 lub przed w celu bieżącej rejestracji.

tel. do przychodni: 29 760 44 11

Nie zapomnij dowodu aktualnego ubezpieczenia, dowodu osobistego oraz posiadanej (jeśli jest dokumentacji medycznej).
gg 33063013
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

Dziewczyny, a jak myslicie biorę tabletki anty yasminelle i pierwszej tabletki z nowego opakowania wzięłam o 6h za pozno (niby jest napisane, że jesli nie ma 12 h niebezpieczeństwa nie ma) ale powinnam mieć okres,a zamiast jego mialam słabe plamienia. Wczoraj zrobiłam test wyszedł negatywny, dzis kupiłam drugi ale farmaceutka poradziła żeby zrobić go rano więc poczekam do jutra. Jak myślicie czym to jest spowodowane to ciąża? czy coś innego, czy któraś z Was miała cos podobnego, proszę o opinie...
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: tankian »

Mysle, ze nie ma obaw. Jesli w ciagu 12 h wzielas tabletke i pozniej bralas reguralnie, to nie jestes w ciazy. A takie plamienia zdarzaja sie, zawsze mozesz isc do gin. na badanie moze to jakas infekcja, ale bez obaw.
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: An_2 »

Nie ma obaw, przy tabletkach ja tez mam skape krawienia. Moga nie wystapic wcale..
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

No ja też zawsze przy tabletkach miałam skąpe krwawienia,ale teraz to nie było krwawienie....
moga nie wystąpić wcale? Czy miałyscie podobną sytuacje?
Ale dzięki za pocieszenie:)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: elfik »

nic się nie martw :)
Przecież można zmienić godzinę przyjmowania tabletek i robi się ją zazwyczaj od nowego opakowania :)
Ja również biorę Yasminelle i nawet zdarzyło mi się zapomnieć ze dwa razy i nic się nie stało.
A krwawienie z odstawienia może pojawić się w 2 dniu przerwy, a nawet w 7, a czasami może go nie być wcale.. Ogólnie przy tabletkach "okres" (specjalnie w cudzysłowie, bo to nie jest okres ;)) jest sporo słabszy niż normalnie.
Jaki czas bierzesz już tabletki?? Ja Yasminelle biorę od 3 lat i jestem bardzo zadowolona (nie cieszy mnie tylko cena... :])
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

Ogólnie do tej pory byłam zadowolona, no faktycznie cena nie jest zadowalajaca, ale mozna kupic importowane troche tansze, w niektorych aptekach.
Biore je poltora roku i nigdy tak nie mialam, a dzis mam juz 7-my dzien przerwy i okresu brak od jutra zaczynam nowe opakowanie.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: elfik »

kalinka1203 pisze:Ogólnie do tej pory byłam zadowolona, no faktycznie cena nie jest zadowalajaca, ale mozna kupic importowane troche tansze, w niektorych aptekach.
Biore je poltora roku i nigdy tak nie mialam, a dzis mam juz 7-my dzien przerwy i okresu brak od jutra zaczynam nowe opakowanie.
zrób test jutro rano dla pewności :)

Jeżeli Cię to pocieszy, to u mnie "wszystko się zaczyna" 7 dnia przerwy lub 1 dnia z nowego opakowania :)
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: An_2 »

Mi sie zdarza ze nie wystepuja wcale, a miewam poslizgi powyzej 6h i jest okey
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

No zrobię jutro rano,ale boje się strasznie muszę jakoś przetrzymać to noc najchętniej bym go teraz zrobiła, dziwne jest to,ze wogole nie ma okresu bo zawsze jakis tam był

Dzięki dziewczyny za dobre słowa
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: kalinka1203 »

An_2 pisze:Mi sie zdarza ze nie wystepuja wcale, a miewam poslizgi powyzej 6h i jest okey
Przez ile miesięcy nie miałaś okresu, nie denerwowałaś się?
neska1412
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2012, 12:30

Re: Ginekolog pomocy!

Post autor: neska1412 »

[quote="kalinka1203"]Ogólnie do tej pory byłam zadowolona, no faktycznie cena nie jest zadowalajaca, ale mozna kupic importowane troche tansze, w niektorych aptekach.
Polecam wypróbować Naraye. Ten sam sklad i w aptece sa podawane jako odpowiednik yasminnele a kosztuja dwadzieścia kilka złotych.
ODPOWIEDZ