Apteka na kilińskiego nie polecam

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
dzwiedziu
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2008, 17:04

Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: dzwiedziu »

Witam kupowałem dla żony laktator pani wyciągnęła mi kilka i wybrałem jeden, ten akurat miał pogniecione pudełko bo zwróciłem na to uwagę (uwierzcie mi na słowo), ale liczy się zawartość a nie opakowanie więc wziąłem. Okazało się że zły kupiłem po około 5 godzinach pojechałem z paragonem żeby oddać, a pani powiedziała że nie przyjmie bo pudełko jest pogniecione i zacząłem się z nią kłócić ze takie dostałem, a ona że pudełko było w idealnym stanie. I nie uwzględniła mi reklamacji, więc dlatego nie polecam i przestroga nie kupujcie leków w pogniecionych pudełkach
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: steward »

miała rację, na cholerę brałeś w pogniecionym :?: :!:
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: aga1009 »

Tylko, że leki , artykuły medyczne i jakikolwiek preparat zakupiony w aptece zwrotowi nie podlega. :(
Trzeba by się zastanowić czy laktator można zaliczyć do tej grupy.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: hempgru »

dokładnie niepotrzebnie brałeś w takim opakowaniu.. skoro twierdzisz iż było opakowania w stanie nienaruszonym..
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: JanuszPL »

Jak to mówią za gapowe się płaci. Ja na jej miejscu też bym nie przyjął. W przypadku leków to zrozumiałe.
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: gocha26 »

Laktator nie jest lekiem...
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: elfik »

Pomijając to, że laktator jest dość osobistym urządzeniem, to sprzedawca nie musi przyjmować towaru bez wad. To zależy tylko od jego dobrej woli..
Taka brutalna prawda :/
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Apteka na kilińskiego nie polecam

Post autor: kris4724 »

Laktator jest urządzeniem mechanicznym na który przysługuje gwarancja producenta. Jeżeli się zepsuł skontaktuj się z gwarantem - tak się robi w cywilizowanym świecie. A jeśli chciałeś zwrócić sprawny i choćby raz użyty sprzęt no to przykro ale nikt ci go nie przyjmie.
Niektórzy sprzedawcy dają możliwość zwrotu nieużywanego sprzętu z metkami, plombami i w oryginalnym pudełku bez podania przyczyny przez 1 lub 2 tygodnie od zakupu. Ale sprzęt musi być nieużywany - a twój był nieużywany??? ale tylko niektórzy sprzedawcy dają możliwość zwrotu przedmiotu bez wad.
ODPOWIEDZ