Najlepszy klub w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
MoniSkQ
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:45

Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: MoniSkQ »

Jaki klub polecacie odwiedzić w Ostrołęce? Oczywiście żeby był od 18lat i fajni tam ludzie :)
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: hempgru »

Matko ile tego było..
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: legolas »

Będę konkretny do bólu. :D

Jeśli jesteś wieśniarą (interpretuj w każdej możliwej kategorii) i lubisz tłum, przepychanki (także słowne) i ogólnie niską kulturę zabawy (zarówno mentalną jak i wizualną) to polecam "Coloseum". :)

Jeśli interesuje Cię zabawa na miernym poziomie muzycznym ale w miarę (!) ogarniętym towarzystwie to myślę, że powinnaś zainteresować się klubem "U studentów" - cokolwiek oznacza ta nazwa.

Natomiast jeśli chciałabyś się pokręcić wśród z grubsza wyselekcjonowanej młodzieży (wizualnie i wiekowo) to proponuję "Cuba Libre".

Na temat "Piwnicy 17" i "Rewersu" się nie wypowiadam, gdyż nie dostąpiłem łaski i jeszcze nie byłem w tamtych miejscach.


Pozdrawiam.
MoniSkQ
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:45

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: MoniSkQ »

Dzięki Legolas za pomoc :) O Coloseum słyszałam i na pewno tam się nie wybiorę. Właśnie zastanawiałam się nad klubem "U studentów" tylko czy warto tam się wybrać? A nie wiesz czy wpuszczą mnie do "Cuba Libre" jak mam 19 lat? :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: Infom »

zadałaś takie pytanie jak byś miała jakiś limit wyjść na dyskotekę w swoim życiu, przejdź się sama po wszystkich "klubach" i ocenisz gdzie jest dla Ciebie dobrze.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: a1257a »

MoniSkQ pisze:Dzięki Legolas za pomoc :) O Coloseum słyszałam i na pewno tam się nie wybiorę. Właśnie zastanawiałam się nad klubem "U studentów" tylko czy warto tam się wybrać? A nie wiesz czy wpuszczą mnie do "Cuba Libre" jak mam 19 lat? :)
Wydaje mi się że wpuszczą do Cuba Libre, pełnoletnia jesteś więc nie powinno być problemu
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: legolas »

19lat? W tym wieku powinnaś śmigać po wszystkich klubach do 4 rano... tzn jakbyś była wiecznie "niedochlanym" młodzieńcem, bo damie nie do końca przystoi tego typu zachowanie. Zresztą nikomu nie przystoi... ;D

Infom zadał dobre pytanie. Ja również się przyłączam: czy Ty do tej pory byłas pochłonięta nauka, że nie byłaś na żadnej z ostrołęckich "imprez"? Czy może jesteś spoza miasta?


BTW w piątek 10.02 jest w Cuba Libre impreza z Dj'em ze Słowacji (który co prawda mieszka w Polsce od jakiegoś czasu) ale może być ciekawie. Na pewno wejdziesz ale na wszelki wypadek weź ID. :)
MoniSkQ
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:45

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: MoniSkQ »

Haha nie jasne że chodzę tylko ja z Łomży jestem i tu chodzę po klubach :P a że czasami wpadam do Ostrołęki to i do klubu też można się wybrać bo mamy z dziewczynami ochotę zmienić lokal i sprawdzić jakie wy imprezy macie :D tylko zawsze jakoś okazji nie było a wszystkie kluby sprawdzać w jedną noc może być ciężko :p
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: H___G »

Cuba Libre zdecydowanie.Dobra muzyka i barmani którzy znają sie na swojej robocie.jeśli wybierasz ise do "u Studentów" to uzbrój sie w cierpliwość bo oczekiwanie żeby dostać sie do baru może zajać kilkadziesiat minut.muzyka komercyjna.
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: satek15 »

Zapomnieliście dodać, ze jak ktoś lubi ścisk, przepychanki, brak klimatyzacji, upał, kapiącą wodę z sufitu, zaparowane lustra, niemożność dostania się do baru i braku miejsc w szatni - niech odwiedzi Elbę :)

PS. Po pijaku wszystko jedno :P
php_symfony2
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2012, 21:01

Re: Najlepszy klub w Ostrołęce

Post autor: php_symfony2 »

Dla mnie kwadrans ,zalży dla kogo cośię podoba.
Profesjonalne aplikacje internetowe oparte o framework Symfony.
programista php - programista iPhone
ODPOWIEDZ