kebab GRINGO- opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

kebab GRINGO- opinie

Post autor: monika12 »

co sadzicie o ww. kebabie, miala bym stale zlecenie na jedzenie, ale nie wiem czy tam jest czysto robione jedzenie moze jest ktos kto tam pracowal i by mi cos doradzil, wiadomo za pracownikow ja odpowiadam i nie chce zeby sie potruli, a kilka osob wspominalo o tym kebabie wlasnie, i tak rozmyslam....a moze ktos juz wspolpracowal z nimi??
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: kasia pelasia »

Mnie osobiście Kebab smakował, ale kiedyś kupiłam tortillę i jedząc natknęłam się na dość duży kawałek szkła. Złożyłam reklamacje, a pani z rozbrajającą szczerością powiedziała, że dziś przy farszu stłukła im się szklanka i to pewnie jej kawałek. Od tamtej poty tam nie jadam.
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: smerfetka26 »

U mnie jeśli chodzi o kebab to zdecydowanie wygrywa Gutek. Jadłam kiedyś z gringo ale jednak nie polecam!
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: hempgru »

powiem szczerze jadałem tak kilkukrotnie.. i powiem tak są w Ostrołęce lepsze kebaby. Nie chce nikogo faworyzować ale taka jest prawda
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Laura »

A może pomyślcie o normalnych, domowych obiadach? Polecam na zakładach mięsnych, na stołówce. Bardzo smaczne i nie drogie. Codziennie są 3 dania do wyboru, więc są świeże:)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: elfik »

Laura pisze:A może pomyślcie o normalnych, domowych obiadach? Polecam na zakładach mięsnych, na stołówce. Bardzo smaczne i nie drogie. Codziennie są 3 dania do wyboru, więc są świeże:)
dokładnie :) cena podobna, a dużo smaczniej (moim zdaniem)

co do tematu, gringo ma ogólnie dobre kebaby, ale my ZAWSZE (czyli ZA KAŻDYM RAZEM!) dostawaliśmy zimne jedzenie.. i to w samym środku lata..
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: samanta »

byłam raz, towarzysząc znajomemu. Na moich oczach chłopak wyciągnął z kebaba duży fragment gumowej rękawiczki, a za chwilę drugi coś znalazł w zapiekance. Tak jak już ktoś napisał, obsługa rozbrajająca.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Bart3kk »

Z dobrego jedzonka to polecam Mr Chickena albo teraz nowo otworzony kebab sahara. Kebaby w cieście naprawdę dobre i dużo mięsa,spróbowałem i nie żałuję ;)
Awatar użytkownika
knoxville
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: knoxville »

Jakieś coś tam czasem chrzęści w zębach. Raz podarowałem, ale za drugim razem jak trafiłem na kości w kebabie to podziękowałem na wieki.
kasia21
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2011, 13:58

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: kasia21 »

nie polecam raz tam jadlam i wiecej bym tam w zyciu nie poszla,po prosru jest malo smaczny juz lepszy kebab w domu robie ;P a i jak powyzej polecam chickena tam sa najwieksze i najsmaczniejsze kebaby w miescie i chyba kazdy kto tam jada ma takie zdanie ;]
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: tomkurpl »

Do Bart3kk

Kolega polecał kebab Sahara.Ja niestety nie mogę polecić tego kebabu ze względu na dość ostre kebaby.Bez dużej ilości popitki nie radzę nawet zaczynać ich jeść.
Sie ma
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: głęboka otchłań »

Ja też pozwole sobie wyrazić swoją opinię: jadałam tam kilkakrotnie kebaby- mi średnio smakowały, nic nadzwyczajnego. A obsługa cóż: przykro, że to powiem ale mam wrażenie, że Pani, która tam obsługuje ma minę jakby siedziała tam "za karę"- ale to tylko moja zapewne subiektywna opinia.
gg 33063013
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Modzel »

A ja teraz jadam w Saharze ,
kebab z baraniną i serem pierwsza klasa , do tego aromatyczna herbatka turecka gratis :-)
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: a1257a »

zdecydowanie Sahara obecnie kebab nr.1 w mieście, przynajmniej dla mnie :)
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: mcaron07 »

jadłem kiedyś takiego w bułce, niestety było dość dużo zimnych składników, ale smak w miarę.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Qrzysio »

Sahara jest ok. sos mieszany jest faktycznie trochę ostry jak na mieszany, ale nie jest to jakaś wielka różnica.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Mawashi »

Obsługa w GRINGO jest skandaliczna. O jedzeniu się nie wypowiem, bo nie jadam kebabów.

Przyszłam z siostrą do GRINGO, obsługa wyraźnie nie miała co robić, bo troje osób stało za ladą.
Dialog:
Siostra: Dzień Dobry, chciałabym polędwiczki z frytkami.
Obsługa: Nie ma.
Siostra: W takim razie mały kebab z łagodnym sosem.
Obsługa: Ale to trzeba byłoby długo czekać więc raczej nie teraz.
Siostra: Przepraszam, że przyszłam.

Oto GRINGO.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: hempgru »

tomkurpl pisze:Do Bart3kk

Kolega polecał kebab Sahara.Ja niestety nie mogę polecić tego kebabu ze względu na dość ostre kebaby.Bez dużej ilości popitki nie radzę nawet zaczynać ich jeść.


Ja uwielbiam ostroo . a szczerze w mieście nie ma dla mnie ostrego kebaba. W Sacharze nie jadłem, więc chyba trzeba spróbować. Choć dla niektórych jest ostry a dla innych łagodny.. A jak dla Was pikantny w Baradzie ? Jadł ktoś tam ostrego ?
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: unclemike »

tylko u gutka jak juz kebab, jesli domowe to zdecydowanie polecam Kugla
Damn, I'm good:)
Swojak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2012, 20:16

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Swojak »

gringo twarde mięso... Shara w porządeczku ;) herbatki również. A co do jedzenia na większa skale oczywiście polecam Zakłady mięsne naprawdę dobre obiady a przede wszystkim w tanim groszu :)
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: hcuj »

gringo nie polecam, gutek tym bardziej, bereda ist gut
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: monika12 »

wiecie co ja sie dowiedzilam o tym gringo....
masakra....
nie wiem, gdzie to zglosic, czy to zglaszac gdzies??
surowki robia pod lokalem jest pomieszczenie gdzie kiedys byl ikar, tam jest pani bez umowy gdzie w syfie tarkuje kapuste i robi sosy, tam jest totalny syf...
sanepid o tym nie wie bo wlasciciel nie ma w umowie tego lokalu"wlasciciel kupuje gotowe surowki i sosy", a prawda jest taka ze robii je w totalnym syfiee...
moze ktos odwiedzi pomieszczenie pod lokalem wkocnu, nim zdarzy sie tragedia, bo ktos sie zatruje.....
w tych czasach takie rzeczy??
moim zdanie ktos mkogos musi przekupowac....
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: a1257a »

Dopiero jak się wydarzy tragedia wtedy ktoś się za to weźmie...
Awatar użytkownika
knoxville
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: knoxville »

Telefon do Sanepidu powinien załatwić sprawę. I nie zmieni tego fakt, że właściciel lokalu nie przyznaje się do tej kapuściarni. I tak zostanie zamknięta jako "samodzielna" firma.
bellamia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2012, 19:45

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: bellamia »

Doner Kebab (Goworowska)- OHYDA, suche wióry i pokrojona kapusta, sosu jak na lekarstwo!
ODPOWIEDZ