Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Angel88 »

Hej.Czy rodziłyście może gdzieś poza Ostrołęką?Jeśli tak,to gdzie i jaka macie opinie?Ja rodzę w maju i słyszałam że w Ostrołęce nie ma znieczulenia i trochę mnie to przeraża.Piszcie pliss :)
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: monika12 »

hmm.... ja rodziłam 2 dzieci w ostrołęce i bez znieczulenia, idzie przezyć, oczywiscie po porodzie do reszty zabiegow tj szycie dostalam znieczulenie
1 dziecko rodzilam w starym szpitalu- warunki kiepskie, ale obsluga rewelacja
2dziecko rodzilam w nowy szpitalu- warunki super obsluga rewelacja, porod musi bolec jak by niebylo, ale najpiekniejsza jest chwila gdy dziecko sie narodzi, kobiety nie szukajcie niewiadomo czego, utrudniacie zycie sobie i najblizszym, gdzie by ten porod sie nie odbyl moze byc zle....
matka noszaca dziecko jest w wstanie przezyc wszysko, porod wcale az tak nie boli.....
nie wyobrarzajcie sobie nie wiem czego, tyle kobiet to przezylo i maja nastepne dzieci, wiec dla mnie te rozpowzechnianie tego strasznego bólu to chodzi o zyski....
sama dalam sie w to wkecic ale po porodzie 2 dzieci... wiem ze to straszenie mlodych mam.....

nie dajcie sie.....
MAMA POTRAFI PRZEZYĆ WSZYSTKO!!!!
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Pelikan »

Angel88 pisze:Hej.Czy rodziłyście może gdzieś poza Ostrołęką?Jeśli tak,to gdzie i jaka macie opinie?Ja rodzę w maju i słyszałam że w Ostrołęce nie ma znieczulenia i trochę mnie to przeraża.Piszcie pliss :)
Ja również rodziłam bez znieczulenia dwoje dzieci, pierwsze dziecko ponad 4kg - w starym szpitalu. Córcię już w nowym. Warunki świetne, czysto a z optymistycznym i pogodnym podejściem że świat jest przychylny a ludzie chcą Ci pomóc na pewno będzie łatwiej. Dodam że swojego lekarza do którego chodziłam prywatnie nie widziałam na oczy przy porodzie, ale to jak się okazało nie miało większego znaczenia, trafiłam na sympatyczne Pani położne. Ważne żeby nie traktować ich jak wrogów tylko jak kogoś kto chce Ci pomóc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: elfik »

słyszałam, że w okolicy kwietnia mają wprowadzić znieczulenie.. ile w tym prawdy - nie wiem, ale radzę zapytać lekarza o taką możliwość :)

Słyszałam też dobre opinie o łagodzeniu bólu symulatorem TENS - poczytaj o nim.

ps. ja również rodziłam bez niczego i nie było tak źle.. Ból zęba jest w moim odczuciu dużo bardziej upierdliwy niż skurcze porodowe :) Mam tylko jedną radę: miej kogoś bliskiego (mąż? siostra? przyjaciółka? jakaś zaufana położna) obok :)
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Angel88 »

Dzieki,dziewczyny :D ,w takim razie chyba zdecyduję się na Ostrołęke,chciałam zapytać,bo różne są opinie o naszej porodówce,z tym zazwyczaj nie z pierwszej reki.Dzieki,za pomoc :)
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Mawashi »

monika12 pisze:hmm.... ja rodziłam 2 dzieci w ostrołęce i bez znieczulenia, idzie przezyć, oczywiscie po porodzie do reszty zabiegow tj szycie dostalam znieczulenie
1 dziecko rodzilam w starym szpitalu- warunki kiepskie, ale obsluga rewelacja
2dziecko rodzilam w nowy szpitalu- warunki super obsluga rewelacja, porod musi bolec jak by niebylo, ale najpiekniejsza jest chwila gdy dziecko sie narodzi, kobiety nie szukajcie niewiadomo czego, utrudniacie zycie sobie i najblizszym, gdzie by ten porod sie nie odbyl moze byc zle....
matka noszaca dziecko jest w wstanie przezyc wszysko, porod wcale az tak nie boli.....
nie wyobrarzajcie sobie nie wiem czego, tyle kobiet to przezylo i maja nastepne dzieci, wiec dla mnie te rozpowzechnianie tego strasznego bólu to chodzi o zyski....
sama dalam sie w to wkecic ale po porodzie 2 dzieci... wiem ze to straszenie mlodych mam.....

nie dajcie sie.....
MAMA POTRAFI PRZEZYĆ WSZYSTKO!!!!
Dziewczyna w temacie zadała pytanie, gdzie rodzić poza Ostrołęką, więc pisanie takich bzdur, typu szukanie nie wiadomo czego, co utrudnia życie najbliższym i sobie - skąd takie bzdury ci się wzięły, nie wiem, mama potrafi przeżyć wszystko bla bla bla... Pewnie, że każda kobieta przeżyje poród. Ale jeśli mam do wyboru warunki "w miarę", a warunki ekstra, to wybieram prywatną klinikę i ekstra warunki. Piszesz "nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego, tyle kobiet to przeżyło" - słuchaj, nie każdy jest maszyną do rodzenia dzieci i ma ochotę to przechodzić bez znieczulenia lub rodzić naturalnie. To XXI wiek, są cesarki, są znieczulenia i jeśli są takie możliwości to każda kobieta ma prawo z tego korzystać, a pisanie, że to utrudnianie życia sobie i najbliższym to lekko mówiąc, żałosne 8)
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Mawashi »

PS. Klinika w Białymstoku - polecam przyszłej Mamie :wink:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: XXXX »

też niebawem bede rodzic w Bialym.
Pozdrawiam
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Pelikan »

Dziewczyna w temacie zadała pytanie, gdzie rodzić poza Ostrołęką, więc pisanie takich bzdur, typu szukanie nie wiadomo czego, co utrudnia życie najbliższym i sobie - skąd takie bzdury ci się wzięły, nie wiem, mama potrafi przeżyć wszystko bla bla bla... Pewnie, że każda kobieta przeżyje poród. Ale jeśli mam do wyboru warunki "w miarę", a warunki ekstra, to wybieram prywatną klinikę i ekstra warunki. Piszesz "nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego, tyle kobiet to przeżyło" - słuchaj, nie każdy jest maszyną do rodzenia dzieci i ma ochotę to przechodzić bez znieczulenia lub rodzić naturalnie. To XXI wiek, są cesarki, są znieczulenia i jeśli są takie możliwości to każda kobieta ma prawo z tego korzystać, a pisanie, że to utrudnianie życia sobie i najbliższym to lekko mówiąc, żałosne 8)

Twoje słowa mam wrażenie są skopiowane z nowoczesnych (z XXI wieku) poradników kolorowych dla mam. Nie każdego stać na prywatną klinikę, a "prywatna" nie oznacza lepsza. Tłumaczenie że w XXI wieku cesarki i znieczulenie to normalna rzecz i każdej mamie się należy to po prostu przesada.
Cesarka to poważna operacja, a o znieczuleniu poczytaj dokładnie, to nie jest tabletka paracetamolu bez większych skutków ubocznych.
Nakręcanie negatywnej opinii o naszym szpitalu i straszenie nim przyszłych mam jest dla mnie żenujące.
Wystarczy wejść na białostockie fora internetowe i poczytać, o każdym szpitalu są dobre i jak i złe opinie.
Pozdrawiam i życzę więcej zdrowego rozsądku.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 13:54 przez Pelikan, łącznie zmieniany 1 raz.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Pan Kracy »

[quote="Pelikan"][quote]Dziewczyna w temacie zadała pytanie, gdzie rodzić poza Ostrołęką, więc pisanie takich bzdur, typu szukanie nie wiadomo czego, co utrudnia życie najbliższym i sobie - skąd takie bzdury ci się wzięły, nie wiem, mama potrafi przeżyć wszystko bla bla bla... Pewnie, że każda kobieta przeżyje poród. Ale jeśli mam do wyboru warunki "w miarę", a warunki ekstra, to wybieram prywatną klinikę i ekstra warunki. Piszesz "nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego, tyle kobiet to przeżyło" - słuchaj, nie każdy jest maszyną do rodzenia dzieci i ma ochotę to przechodzić bez znieczulenia lub rodzić naturalnie. To XXI wiek, są cesarki, są znieczulenia i jeśli są takie możliwości to każda kobieta ma prawo z tego korzystać, a pisanie, że to utrudnianie życia sobie i najbliższym to lekko mówiąc, żałosne 8)[/quot

Od początku ludzkości kobiety rodziły naturalnie, zgodnie z naturą. (Wszystko co wyewoluowało przez tysiace lat jest najlepsze). Nie wciskaj więc tu swoich chorych teorii, że setki tysięcy lat ewolucji to zło, a od XXI wieku każda kobieta powinna rodzić w znieczuleniu i poprzez cesarskie cięcie. Jeżeli tak by było, byłby to standard, póki co jednak jest to decyzja lekarza. Tak znieczulenie jak i cesarskie cięcie jako niezgodne z naturą, nie pozostaje bez wpływu na zdrowie matki czy dziecka. Jeżeli stać cię na poród w prywatnej kliniece w znieczuleniu i poprzez "cesarkę" to nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś tak urodziła, jednak nie będź aż tak "nowoczesna", "XXI-wieczna", że w praktyce wyśmiewasz i "litujesz się" nad kobietami chcącymi rodzić bez tych XXI wiecznych wynalazków.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Pan Kracy »

Małe kłopoty techniczne. Mój powyższy post, (dolna połowa), był odpowiedzią na post użytkownika "Mawashi". (Połówka górna postu, to oczywiście cytat z "Mawashi").
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Mawashi »

Każda kobieta ma prawo do znieczulenia, cesarki - jeśli okazuje się bezpieczniejsza dla dziecka, ale przede wszystkim dla niej samej, zdecydowania czy chce rodzić w pozycji leżącej, klęczącej, w wodzie, na kole porodowym. Zaproponuj w ostrołęckim szpitalu rodzenie w pozycji klęczącej - spojrzą się na Ciebie jak na debila. Tak, stać mnie na prywatną klinikę, dziwne żeby było mnie nie stać, kiedy opieka i poród w prywatnej kosztuje 1500, tyle samo dajesz pod stołem lekarzowi w naszym szpitalu. Tyle w temacie.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: elfik »

Mawashi pisze:Każda kobieta ma prawo do znieczulenia, cesarki - jeśli okazuje się bezpieczniejsza dla dziecka, ale przede wszystkim dla niej samej, zdecydowania czy chce rodzić w pozycji leżącej, klęczącej, w wodzie, na kole porodowym. Zaproponuj w ostrołęckim szpitalu rodzenie w pozycji klęczącej - spojrzą się na Ciebie jak na debila. Tak, stać mnie na prywatną klinikę, dziwne żeby było mnie nie stać, kiedy opieka i poród w prywatnej kosztuje 1500, tyle samo dajesz pod stołem lekarzowi w naszym szpitalu. Tyle w temacie.
skoro jesteś taka pewna/pewny tego, dlaczego nie zgłosisz w odpowiednie miejsce? Bo na pewno jesteś pewny/a, prawda? Inaczej to będzie pomówienie.

Btw, ja o kopertach nic nie słyszałam, lekarze zaopiekowali się mną fachowo bez łapówek i prezentów. Tyle w temacie.

ps. ja akurat wolałabym obkupić malucha za 1,5tys niż wydać tyle tylko dla własnego komfortu w prywatnej klinice :) Bo raczej o maleństwie się nie myśli w takim przypadku. Jak coś się dzieje z maluchem, trzeba narazić Jego życie i wzywać karetkę licząc każdą sekundę (proszę pamiętać, że w prywatnych klinikach nie ma np. Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka, prawda? Kiedy coś pójdzie nie tak trzeba szybko wzywać pomoc..). Takie jest moje zdanie - dlatego ja w życiu nie rodziłabym w miejscu, gdzie nie będzie zapewniona doskonała opieka dla dziecka.

Jeżeli już miałabym wybierać, wolałabym zwykły szpital ze wszystkimi oddziałami, które zapewnią mojemu dziecko (w razie czego) bezpieczeństwo, obojętnie czy będzie to Ostrołeka, Białystok czy Prasnysz. I ja właśnie bezpieczeństwem dziecka kierowałabym się na pierwszym miejscu, a dopiero potem własną wygodą. Ale to jest tylko moje zdanie..

ps.2. oczywiście komfort mamy jest ważny w czasie porodu, wygoda.. i myślę, że zwykły szpital to zapewnia (nasz, białostocki itd.)
Ja mogę napisac tylko o naszym, ale z chęcią się dowiem czegoś o innych, tak z ciekawości. Czy w B-ku jest znieczulenie zzo? Może jakieś inne udogodnienia? Fotel porodowy (btw, fajna sprawa, tylko kosmicznie wygląda) :) Z chęcią poczytam, bo ja wcale nie twierdzę, że nasz szpital jest idealny, na pewno sporo mu brakuje, ale myślę, że z biegiem czasu i tutaj będzie wszystko.
Zastanawiam się jeszcze jak to wygląda od strony technicznej? pewnie ciążę trzeba prowadzić u lekarza z innego miasta i pojechać przed terminem na umówiony termin i wywoływać poród, tak? Czy jakoś inaczej to się odbywa? A co jeśli skurcze nas złapią tutaj... jak to rozegrać technicznie? - myślę, że taka informacja przydałaby się przyszłym mamom, bo jakby nie było - to jest ponad 100km drogi :)

ps.2. Skąd ta pewność, że u nas rodzi się tylko w pozycji leżącej? Ja znam osobiście jeden przypadek porodu w pozycji na kolanach (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Myślę, że to zależy tylko od położnej, dobrej współpracy i umówienia się z nią (fakt faktem, położna była wynajmowana).

echh dobrze, że kobiety mają wybór gdzie chcą rodzić, bo każda z nas kieruje się czymś innym przy wyborze tego idealnego miejsca :)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 19:36 przez elfik, łącznie zmieniany 1 raz.
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Angel88 »

Mi właśnie zależy na nowocześniejszym porodzie,bez nacinania,jeśli nie zdarzy się taka konieczność,czyli również nie w pozycji leżącej ,dlatego też mam obawy,jak na naszej porodówce to potraktują,a znacie może jakąś położną godną polecenia?
Co do prywatnej kliniki,to chętnie bym się zdecydowała,bo również słyszałam o kosztach załatwienia dobrego porodu w naszym szpitalu,ale do białegostoku mogę w trakcie nie zdążyć,a bliżej chyba nic nie ma.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: elfik »

bliżej jest: łomża, przasnysz i wyszków :) Jest w czym wybierać..
najwięcej pozytywnych opinii z tych trzech słyszałam o Wyszkowie, ale z autopsji nic nie jestem w stanie napisać, bo nie byłam tam w życiu :)
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Szuryga »

Ja słyszałem że w Przasnyszu nie ma Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka i jak by cos sie działo złego to wtedy szybciutko na Ostrołęke jadą.
SKIFCHLIZ
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Angel88 »

Mam pytanie do kobiet, ktore rodziły w ciągu ostatniego roku:
1. Jak wygląda sprawa nacinania krocza?
2. Czy mozna wybierac pozycje w ktorej chce sie rodzic?
3. Czy porod moze odebrac "wlasna" polozna? (kogo polecacie?)
4. Czy polozne doradzaja w sprawie karmienia, pomagaja w przewijaniu? Jak zajmuja sie niemowletami?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: elfik »

Angel88 pisze:Mam pytanie do kobiet, ktore rodziły w ciągu ostatniego roku:
1. Jak wygląda sprawa nacinania krocza?
2. Czy mozna wybierac pozycje w ktorej chce sie rodzic?
3. Czy porod moze odebrac "wlasna" polozna? (kogo polecacie?)
4. Czy polozne doradzaja w sprawie karmienia, pomagaja w przewijaniu? Jak zajmuja sie niemowletami?
wypowiem się w imieniu przyjaciółki ;)

1. Zazwyczaj nacinają, ale gdy jest wskazanie od lekarza, odnośnie ochrony krocza - nie robią tego. (trzeba rozważyć za i przeciw - lepsze nacięcie w bok czy pęknięcie np. w dół w stronę.. no wiesz.. tak czasami się zdarza niestety. Oczywiście nie zawsze, myślę, że jakbyś miała swoją położną i powiadomiła ją wcześniej, że NIE wyrażasz zgody na cięcie, to nie będzie problemu)
2. Słyszałam tylko o jednym takim przypadku, w towarzystwie prywatnej położnej (ja nie miałam i rodziłam w pozycji leżącej - ale mi było tak najwygodniej akurat, więc nie narzekam. Zdaję sobie jednak sprawę, że większość kobiet nie lubi tej pozycji..). Leży się tylko na końcu, przy partych, wcześniej chodzisz, masz piłkę, opierasz się na rękach - co tam chcesz (o ile nie jesteś podłaczona pod oksytocynę, bo wtedy ruchy są ograniczone).
3. Jak najbardziej możesz opłacić swoją położną :) Jest np. Pani Mirka (nie wiem jak ma na nazwisko).
4. Przewiniesz sama (zobaczysz co to instynkt, ja tez nie potrafiłam wczesniej, a swoje maleństwo wiedziałam jak :)). Karmienie.. no u nas jest nacisk na karmienie piersią, Panie na noworodkowym są ogólnie sympatyczne, chociaż nie wszystkie (to jedyny moment, z którego miałam złe wspomnienia... była taka jedna, która zmuszała do karmienia piersią, ściskała... grrr..okropność! Na szczęscie nie była codziennie ;) ciekawe czy jeszcze tam pracuje?)
Poza tym kąpią, pierwszy raz ubierają i przynoszą, pomagają przystawić do piersi. W razie czego na sali są jeszcze dwie młode mamy. aaa w każdej sali jest umywalka, przewijak i łazienka (sale po porodowe są 3 osobowe)


BTW, ja rodziłam w starym szpitalu, kadra w większości ta sama. JEdnak w nowym towarzyszyłam Przyjaciółce przy porodzie (jedna osoba może wejść - mąż, koleżanka, mama itd.) i widziałam co i jak.

Ps. poczytaj sobie o Planie porodu. W wielu placówkach wprowadzili takie coś, może i u nas jest?
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Angel88 »

Czytałam,ale z tego co napisałaś,wychodzi że nie lubią jak pacjentka wykazuje inicjatywę.Więc mam zamiar stworzyć plan porodu i chyba wezmę położną,która będzie się z nim zgadzać i pomoże mi urodzić,tak jak chce.Dzieki:)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: shelly »

Pan Kracy pisze: Od początku ludzkości kobiety rodziły naturalnie, zgodnie z naturą. (Wszystko co wyewoluowało przez tysiace lat jest najlepsze). Nie wciskaj więc tu swoich chorych teorii, że setki tysięcy lat ewolucji to zło, a od XXI wieku każda kobieta powinna rodzić w znieczuleniu i poprzez cesarskie cięcie. Jeżeli tak by było, byłby to standard, póki co jednak jest to decyzja lekarza. Tak znieczulenie jak i cesarskie cięcie jako niezgodne z naturą, nie pozostaje bez wpływu na zdrowie matki czy dziecka. Jeżeli stać cię na poród w prywatnej kliniece w znieczuleniu i poprzez "cesarkę" to nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś tak urodziła, jednak nie będź aż tak "nowoczesna", "XXI-wieczna", że w praktyce wyśmiewasz i "litujesz się" nad kobietami chcącymi rodzić bez tych XXI wiecznych wynalazków.
Opieka lekarska i dostępność różnych środków medycznych tez nie jest zgodna z naturą, więc zacznijmy rodzić w domu, same... co prawda śmiertelność się zwiększy, ale co tam, przynajmniej będzie naturalnie, tak jak 100 lat temu ;)

btw a Ty Pankracy gdzie rodziłeś ?
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Pan Kracy »

Obydwoje dzieci (syna i córkę) rodziłam, zgodnie z naturą, pod opieką lekarza i położnej w starym ostrołęckim szpitalu. Byłam zadowolona z opieki i warunków tam panujących. Jako "łapówkę" każdorazowo dałam (a raczej mąż dał)... 2 czy 3 duże kawy siostrom położnym.

Pozdrawiam, Teresa - szczęśliwa matka dwojga dzieci, urodzonych, o zgrozo, zgodnie z naturą, o zgrozo w ostrołęckim szpitalu....
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Zuzka »

Czeka mnie pierwszy poród. Szukam namiarów na prywatne kliniki - najlepiej jak najbliżej Ostrołęki. Słyszałam wiele o Białymstoku, ale wydaje mi się to daleko. Wiem, że istnieje niepubliczna klinika w Wyszkowie - jednak ze strony www niewiele można się dowiedzieć i dlatego moja prośba do pań, które tam rodziły o podzielenie się opiniami. Szukałam poprzez google kliniki w Łomży, ale nic nie wyskakuje.
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Angel88 »

Wyszków jest super.Rodziłam tam w maju i jestem bardzo zadowolona.Poleżałam tam prawie tydzien bo mojej córeczce na świat się nie spieszyło i zakończyło się cesarką,ale było super.Przede wszystkim panuje miła atmosfera,nie czuje się jak w szpitalu.Obsługa przemiła i naprawde fachowam.Oczywiście o Gin Medicus mi chodzi. Doktor Walczak jest naprawdę świetnym lekarzem.Tu w Ostrołęce przyjmuje na 11go listopada i robi też usg 3d,świetna sprawa.A na kiedy masz termin?
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: Zuzka »

Angel88 pisze:Wyszków jest super.Rodziłam tam w maju i jestem bardzo zadowolona.Poleżałam tam prawie tydzien bo mojej córeczce na świat się nie spieszyło i zakończyło się cesarką,ale było super.Przede wszystkim panuje miła atmosfera,nie czuje się jak w szpitalu.Obsługa przemiła i naprawde fachowam.Oczywiście o Gin Medicus mi chodzi. Doktor Walczak jest naprawdę świetnym lekarzem.Tu w Ostrołęce przyjmuje na 11go listopada i robi też usg 3d,świetna sprawa.A na kiedy masz termin?
Bardzo dziękuję za odzew Angel88!
Wysłałam ci prywatną wiadomość
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: Gdzie poza Ostrołęką rodzić?

Post autor: ladybird »

jeśli rodzić to tylko w Białymstoku:) ja niedługo tam będę rodziła pierwsze dziecko:)
ODPOWIEDZ