Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Aneta »

Drogi kierowco! Wczoraj okolo godziny 10 omal nie zabiles mnie i mojego dziecka! Chyba ten bialy lakier "wozu" zabija w Tobie szare komorki! Kto wjeżdza na rondo z lewej strony kiedy ja jade prawidlowo? Dobrze ze jechalam wolno bo od Twojego uderzenia dzielily mnie cm. Kto z taka predkoscia wjezdza na rondo i to jeszcze z lewej strony? Mam nadzieje ze nastepnym razem pomyslisz i zdejmiesz noge z gazu oraz zapiszesz sobie ktora strona jazdy w PL obowiazuje lub odbedziesz ponowny kurs na prawo jazdy.

Byc moze nie w temacie ale krew czlowieka zalewa jak ludzie sa bezmyslni!
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: elfik »

współczuję..
my ostatnie jechaliśmy, byliśmy już na rondzie a z prawej strony jakiś gówniarz w okularach (jak miał 19lat to dobrze) prawie w nas wjechał! Dobrze, że mąż ma dobry refleks i skręcił gwałtownie w lewo (wjeżdżając w nasyp dosłownie), bo ten f**t uderzyłby akurat w miejsce gdzie siedziało nasze dziecko!
Nie wiem czy facet był pijany, czy mu hamulce nie działały, ale jechał bardzo szybko i nie zatrzymał się przed rondem, po prostu je przeciął... Szkoda, że nie zdążyłam spisać numerów, ale szok robi swoje :/
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: głęboka otchłań »

Aneta

Podoba mi się, że zdecydowałaś się napisać publicznie na forum takiego posta.
Takie zachowania kierowców trzeba "tępić".
Być może "TAKIE UPUBLICZNIENIE" sprawy, wzbudzi w owym kierowcy choć odrobinę wstydu i pomyśli zanim kolejny raz będzie stosował takie manewry.
gg 33063013
flower
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: flower »

A skąd wiesz, że kierowca był mieszkańcem Rzekunia? Miał to wypisane na masce? :roll:
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Aneta »

Stad ze go znam...ale nie bede pisala po nazwisku.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Infom »

Brawo ! ale czegoś nie rozumiem, twierdzić ,że kierowca o mało co nie zabił Twojego dziecka , a ty go znasz ? i nie masz odwagi powiedzieć mu w 4 oczy , że mogło by dojść do tragedii?.
Moim zdaniem to właśnie nie masz odwagi dla swego dobra żeby pójść do niego jak twierdzisz , że go znasz i to mu powiedzieć, a nie zakładasz tematy na forum.
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Aneta »

Eh, pragne wlasnie publicznie mu nadmienic ze swoja glupota mogl doprowadzic do tragedii! Nie znam go na tyle dobrze by wchodzic z nim w dyskusje. Wiem jedynie ze jest na 100% mieszkancem Rzekunia.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: satek15 »

Brakuje tu jeszcze tylko "Bitwy na WO(S)-y".
Awatar użytkownika
BelzeBuB
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2012, 9:43

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: BelzeBuB »

Pewnie chodzi o te małe rondo w Rzekuniu? Też tam miałem kilka razy takie sytuacje że ktoś wjeżdżał na te rondo z prędkością 100km/h a ja już byłem na rondzie :/ po prostu idioci
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Aneta »

jakby nie bylo rondo juz jest, i chyba troche rozwagi wiele nie kosztuje.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: skutekk »

Boże teraz nie to ze w komentarzach bedzie wojna o litery na kawalku blachy to jeszcze posty zaczeli zakladac...
zróbcie oddzielny dzial o nazwie "wzorowi i bezbledni kerowcy rzucają kamień"
Awatar użytkownika
BelzeBuB
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2012, 9:43

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: BelzeBuB »

Też tak myślę, żadnych wojen na wosy wo blm a spisać numery i zadzwonić na policje.
Centralnie pod...yć i by ubyło tych kierowców rajdowych :D
Czamir
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2012, 12:20

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Czamir »

"Kto wjeżdza na rondo z lewej strony kiedy ja jade prawidlowo? Dobrze ze jechalam wolno bo od Twojego uderzenia dzielily mnie cm. Kto z taka predkoscia wjezdza na rondo i to jeszcze z lewej strony?"
Tu najistotniejsze jest to, że kierowca wjechał na rondo w lewą stronę. Wcześniej myślałem, że zdarza się to tylko do czasu oddania ronda do użytku, ale niestety wciąż bardzo często kierowcy jadący od kościoła w kierunku cmentarza nie objeżdżają ronda w prawą stronę, lecz jadą prosto, czyli pod prąd.
Niestety rondo, pomimo że jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza na takim skrzyżowaniu, w tym przypadku zostało bardzo źle zaprojektowane. Jednak to nie usprawiedliwia kierowców łamiących w ten sposób przepisy.
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: opiekun »

Ja się zastanawiam nad zakupem kamerki. Co większych chamów będę wysyłał do właściwych organów. To chyba jedyna metoda. ;)
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: Infom »

opiekun : teraz na MO nie długo będą już filmy co jak kto jedzie albo zaparkował , już zdjęcia nie ruszaja
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Pozdrowienia dla kierowcy bialego Lanosa z Rzekunia

Post autor: opiekun »

Infom pisze:opiekun : teraz na MO niedługo będą już filmy co jak kto jedzie albo zaparkował , już zdjęcia nie ruszaja
A po co na portal MO? Od razu do Straży Miejskiej i na Policję. Dowód będą mieć. ;)
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
ODPOWIEDZ