Pizzeria w Rzekuniu?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: bronek33 »

Witam mam pytanie czy w Rzekuniu w dawnej kuzni smaku przyjelaby sie dobra pizza i wogle jakis dobry kebab mily lokal fajna atmoswera gdzie mozna by cos zjesc ze smakiem wypic piwko i spedzic w milej atmoswerze czas.
Awatar użytkownika
qaz
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 03 paź 2008, 22:35

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: qaz »

Tu u nas na wsi to nic się nie przyjmie bo my wolim do niasta jechać :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=_an_QfL-HJIfeature=youtu.be
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: a1257a »

Jeżeli godziny otwarcia były by późne czyli np. w piątki i soboty do 1:00 w nocy lub później. Teraz większość lokali z gastronomią stawia na późne godziny. Ogólnie pizzeria dobry pomysł ale czy się sprawdzi trzeba by było spróbować.
flower
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: flower »

Jaj najbardziej. :D Przydaloby sie cos takiego, a najlepiej polaczenie, zeby mozna bylo sprobowac wszystkiego w jednym miejscu. No i z tymi godzinami...dobrze napisal poprzednik. Ogolnie to jest to dobre miejsce na taki lokal.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: Qrzysio »

Kuźnia smaku była swego czasu bardzo popularna. Głównie z powodu tanich dowozów do okolicznych wsi. Czy pizza zastąpi kebab? Cenowo musiałoby być podobnie, a wiadomo, że wszystko drożeje.

Nie wiem, dlaczego Kuźnia Smaku zniknęła. Może jedzenie się pogorszyło, albo ludzie postanowili odpocząć od kebabów?
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: hempgru »

Moim skromnym zdaniem będzie ciężko się utrzymać.. Wiem jak było z "Kużnią". Na początku będzie jakiś tamm ruch a później będzie już tylko gorzej.
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: kokoszka »

Ja dodam tylko. że współpraca z panem Ł. w kwestii wynajmu także jest ryzykowna :!: i nie należy do przyjemności co widać po świecących pustkami lokalach :x
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: bronek33 »

A co mozna rozumiec przez slowo ryzykowna,no myslalem raczej ze dobrze by bylo miec cos na miejscu i miec gdzie milo spedzic czas.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: palipies »

Jeżeli przyjęła się w Olszewo Borkach to jest również szansa,że tak samo stanię się w Rzekunie,jedynie zachowanie relacji cena/jakość na poziomie,który przyciągnie klientów,a interes będzie miał szansę okazać się rentownym.
Powodzenia.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: kasia pelasia »

Zgadzam się z przedmówcą. W Obierwii też jest pizzeria i dobrze sobie radzi, a to dlatego, że pizza rewelacyjna :)
Awatar użytkownika
qaz
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 03 paź 2008, 22:35

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: qaz »

Ryzykowna gdyż z tym człowiekiem nic nie jest jasne - duże sumy czynszu a to nie tylko jedyny koszt, dochodzi jeszcze woda, gaz i inne bieżące opłaty często niczym nie potwierdzone...bardzo roszczeniowy właściciel a wierzcie mi, mam doświadczenie w tym temacie...ja osobiście odradzam głównie współpracę z właścicielem budynku...
http://www.youtube.com/watch?v=_an_QfL-HJIfeature=youtu.be
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Pizzeria w Rzekuniu?

Post autor: malykazio »

Tyle tylko, że pizza w Olszewie Borkach jest po prostu dobra. Moim zdaniem lepsza niż w wielu innych ostrołęckich pizzeriach. Co do lokalu w Rzekuniu. Może by się przyjął ale warunek jeden: dowód do najbliższych okolic, czyli tam gdzie nie dojeżdżają miejskie fastfoody. No i odpowiednia promocja, chociażby strona w internecie (niezbędne minimum)
ODPOWIEDZ