Walka Salety ODWOŁANA!

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Walka Salety ODWOŁANA!

Post autor: setme3 »

Przemek dziś nie bedzie walczył w naszym miescie. Swoją nieobecność usprawiedliwia kontuzją ręki <lol2>
Ostatnio zmieniony 02 gru 2005, 2:19 przez setme3, łącznie zmieniany 1 raz.
...set me free...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Tak coś myślałem że Saleta w Ostrołęce ;] walczyć nie będzie
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ciekawe co organizatorzy zrobią z biletami pewnie jak to w Ostrołęce nie będzie zadnych zwrotów ani obniżek . perwa
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Bardzo dobrze że niechcialo mi się iśc na boks ale nie zapomnijmy o reszcie dobrych bokserów.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ch.uj z Saletrą bedzie walka K1. Ja tam wchodze z zaproszeniem wiec $ nie strace :D
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Jako, ze mialem przyjemnosc byc na bankiecie po gali powiem tylko tyle: Saleta wcale nie doznał kontuzji.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Przeciez to było oczywiste czuly, zwykły chwyt reklamowy.. Morda salety na plakatach = ludzie kupujący bilety.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Nie, mylisz sie. Organizatorzy nie maja z tym nic wspolnego... po prostu "przemuś" nie popisał sie chatakterem.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Nie oszukujmy się.
Tortu z gówna nie ukręcisz .


Cytat : "Nigeryjski bokser jest już w drodze do Polski i na pewno zaprezentuje się na Gali boksu Zawodowego w Ostrołęce."

Był ?

Bo albo byłem sie odlać albo mnie przymroczyło po 3 zimnych 7.8 %-tach co możliwym nie jest .
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Saleta .. pfff... niby ręka zwłamana a za 2 tyg. będzie za dużą kase walczył w USA. Jak by miał charakter to by przyjechał i przeprosił widzów chociarz i pokazał że ma tą ręke złamaną a nie... Coś mi się zdaje że on poprostu nie jest w Polsce i boi się przyjechać bo ma długi.. i to nie w banku.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

poprostu nie jest w Polsce
jasne ze nie jest, w polsce nikt go nie szanuje jako boksera, tym bardziej zawodnika k1. saleta jest cienki i bez formy, dostal by od nigeryjczyka i po co mu to by bylo. a tak to siedzi w stanach i zarabia kase swiecac morda na plakatach. saleta to taka marionetka marketingowa, w boksie nikt juz sie z nim nie liczy. a gala bardzo pozytywnie :-)
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Saleta zawsze coś wymyślał... ogólnie to cienias...
Ja to tylko żałuję, że Gołota przez swoją kontuzję nie mógł obić tego marketingowego ryja :?
marqzo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2005, 19:01

takiej kichy to jeszcze nie było.

Post autor: marqzo »

Ta cała gala to jedno wielkie oszustwo, najpierw zrobili ludzi w konia na biletach bo kupując bilet był na nim numer i myślałem że kupując bilet przy ringu naprawde tam siąde a okazało sie ze każdy siedzi gdzie chce. Jak tak mają wyglądac imprezy typu gala boksu to jestem pewien że moja noga tam nie postanie więcej. Ten pozer saletra siedzi teraz pewnie na jakiejś budowie w USA bo uciekł tam jakiś czas temu bo stracił cała kase w jakimś nie udanym interesie w Polsce, i cieszy się z procentu jaKI dostał za wyrolowanie ostrołeczan, założe sie że o żadnej walce nie miało być mowy to tylko taki chwyt żeby ludzi sciągnąć bo nikt by nie poszedł oglądać pseudo bokserów - i to ma być boks zawodowy? J. Kulej chyba przeczy sam sobie a z resztą bierze kase za takie gadanie.Oszustwo i tyle......... :x [/b]
mamy tu jeden wielki syf!!!
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Na 10 minut przed walka z Gołotą Saletra doznałby kontuzji zwieracza odbytowego.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

"jasne ze nie jest, w polsce nikt go nie szanuje jako boksera, tym bardziej zawodnika k1"

nie chodzi o szanowanie go jako boksera czy coś w tym stylu. Bo skoro by go nie szanowali albo nawet byli obojetni to nikt by go na tych plakatach nie umieszczał. Tak jak pisał że nie trduno się domyślec dlaczego go w Polsce nie ma. Otworzył se klub a teraz nie ma za co oddać.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

HAHAA jako boksera go nie szanują, ale jako morda na plakatach - bardzo :wink: bo jest znany i medialny
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Znana i medialna jest Renata Beger co nie znaczy, ze przyciagnie na gale bosku 1,5 tyś. ludzi
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ja mysle ze na walkę renaty "paskudy" i kaczyńskiej "szkarady" przyszło by z połtora miliona Polaków tudzież zagraniczni goscie .
ODPOWIEDZ