Bar pod drutami Nowa Wies

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Bar pod drutami Nowa Wies

Post autor: bronek33 »

Witam serdecznie ma pytanie co do baru "Pod Drutami"w Nowej Wsi jestem zainteresowany kupnem tegoz lokalu ale chcialbym moze zasiegnac informacji zetelnej jak wyglada tam sytuacja i czy wogle jest zainteresowanie takim barem za zetelne odpowiedzi z gory dziekuje.
ladnachata
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:11

Re: Bar pod drutami Nowa Wies

Post autor: ladnachata »

Witaj
To co było tam do tej pory się nie sprawdziło, więc jeżeli masz pomysł na coś co zaskoczy mieszkańców i przejeżdżających(do których się zaliczam) to myślę, że warto próbować. Proponuję pojechać do Nowej Wsi i popytać ludzi na ulicy co myślą o tym miejscu i ewentualnie jakie mieliby oczekiwania co do tego miejsca...
Pozdrawiam i powodzenia
Fajnie jest być idiotą...
Zwłaszcza jak nikt nie patrzy...
Ladnachata.com.pl
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Bar pod drutami Nowa Wies

Post autor: skutekk »

nie bylem tam ani razu bo jakos mam obrzydzenie jak wspomne sobie "bar pod drutami" typowa speluna. Ale slyszalem ze za wiele tam sie nie zmienilo no i jedzenie jest nie warte pieniedzy. Przejezdzam tam codziennie i jakos tłoków tam nie zaobserwowalem. A co do sądy na ulicy w takiej miejscowosci... no nie wiem czy cos sie dowie...
dodam ze zostal ostatnio otwarty lokal gastronomiczny w sypniewie, duzo bardziej estetyczniejszy od tego z nowej wsi no i tam z tego co widze to ciagle ktos sie stoluje
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Bar pod drutami Nowa Wies

Post autor: Infom »

nie słuchaj zazdrośników, jak masz kapitał próbuj , na forum nie zadawaj taki pytań, bo i tak każdy będzie życzył Ci źle , typowa POLSKA!
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Bar pod drutami Nowa Wies

Post autor: a1257a »

Na pewno warto spróbować, jeżeli masz dobry pomysł i się sprawdzi. W życiu trzeba ryzykować, Powodzenia
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Re: Bar pod drutami Nowa Wies

Post autor: mirabel »

Popieram że warto spróbować. Poprzednie inwestycje być może okazyły się nie trafne nie ze względu na kierunek inwestycji a właścicieli którzy nie ogarniali tego wszystkiego. Fakt że jest tam sporo do zrobienia ponieważ lokal nie jest w idealnym stanie jednak sądzę że jeśli ktoś myśli poważnie o jakiejkolwiek inwestycji i włoży w to duzo pracy ( i pewnie kasy też) na pewno się opłaci i zwróci. Powodzenia.
ODPOWIEDZ