Droga "na" Warszawę

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Droga "na" Warszawę

Post autor: Pedro »

Potrzebuję dojechać do Warszawy, konkretnie na ul. Miodową. Wybieram się samochodem a dawno już nie jechałam tą trasą.
Mam pytanie do wszystkich wiedzących: którą trasę lepiej wybrać, przez Wyszków, czy przez Pułtusk?
Chodzi mi przede wszystkim o informację, czy obie trasy są przejezdne, nie ma jakichś robót drogowych lub czasowych zamknięć, objazdów itp.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Droga "na" Warszawę

Post autor: a1257a »

wg. mnie obecnie najlepszą droga na Warszawę prowadzi przez Pułtusk. nie powinno być problemów z przejazdem.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Droga "na" Warszawę

Post autor: Pedro »

Dzięki. :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Droga "na" Warszawę

Post autor: Qrzysio »

Ja polecam przez Wyszków. Jadąc przez Pułtusk trafisz na budowę wiaduktów na modlińskiej na wysokości mostu północnego. Od strony Wyszkowa nie ma utrudnień. Pamiętaj tylko, że most Śląsko-Dąbrowski jest nieczynny. Najlepiej pojechać Szwedzką do mostu Gdańskiego i później w dół.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Droga "na" Warszawę

Post autor: Pedro »

Dzięki za info o moście, bo właśnie tym chciałam przejechać...
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Droga "na" Warszawę

Post autor: hempgru »

Ja w piatek jechałem do wwa przez Pultusk i droga jest jak najbardziej okej. Dzis wracam i mam nadzieje , że będzie tak samo ; )
qwell
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2010, 8:55

Re: Droga "na" Warszawę

Post autor: qwell »

hempgru pisze:Ja w piatek jechałem do wwa przez Pultusk i droga jest jak najbardziej okej. Dzis wracam i mam nadzieje , że będzie tak samo ; )
Wszystko zależy w jakich dniach i jakich godzinach jedziesz, ale najlepsza droga (najszybsza i najbezpieczniejsza) wiedzie przez Goworowo, Pasieki, alternatywnie Przedświt, Długosiodło (broń boże jak piszą inni przez Wyszków), za Białymibłotami wpadasz na trasę Ostrów Maz. Warszawa (z Ostrołęki to jest ok 55min) masz 7km i później już ekspresówką do stolicy. 1godz.35min i jesteś przy Ząbkowskiej.
Z racji zamknięcia mostu Śląsko-Dąbrowskiego nie dojedziesz nim do centrum, masz dwa rozwiązania albo odbić wcześniej w lewo w Ząbkowską, albo później w prawo w Szwedzką, ale wszystko zależy o jakiej godzinie się jedzie i gdzie jest punkt docelowy.
Jak ma wyglądać taka trasa można sobie sprawdzić na targeo.pl
ODPOWIEDZ