Nauczę grać na Forexie

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Nauczę grać na Forexie

Post autor: lucjankom »

Handel walutami. Jak zarabiać? Piszcie maile...Postaram się na wszystkie odpowiedzieć...
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie ta firma- plus500. Klasyczny Market Maker. Market makerzy sami nie kierują zleceń na rynek , tylko są animatorami rynku. Co to oznacza? Ze zysk klienta, jest jednocześnie stratą brokera. Dodatkowo prosze się nie zdziwić jak broker odmówi realizacji transakcji (rekwot), bądź nie zrealizuje zlecenia natychmiast. Jeśli już wybierać brokera to proszę wybierać typ STP, który kieruje zlecenia na rynek
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: lucjankom »

DO MATMAJK...

płaci idealnie w ciągu 3 dni wypłata, nigdy nie zawiedli mnie i już długo z nimi współpracuję...
poza tym nie ma ukrytych czy też jawnych prowizji...
zarabiają na różnicy w zakupie np:para walutowa EUR/DOL kiedy rzeczywista cena wynosi np 1,3065 to kupujesz na wzrosty w cenie 1,3067 a sprzedaż jest w cenie rzeczywistej a wahania są spore bo na przykład max był 1,3165 a min 1,3034...
to wszystko...nie biorą prowizji od przelewów i jasne zasady nie ma innego takiego ....

opowieści MATMAJKA są wyssane z palca albo jest kiepską konkurencją dla tego FX...

POLECAM GORĄCO...zapraszam do dyskusji i pytań oraz spróbowania gry wirtualnej jak i prawdziwej...
super zabawa
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

Człowieku. To wyjaśnij mi jedno. Dlaczego na eurodolarze macie 4 miejsca po przecinku (pipsy) a nie 5 skoro na realnym forexie masz 5? Ten fakt , do którego sami się przyznałeś (jako pracownik jak mniemam) świadczy że jesteście market makerem. Stwarza to szanse do manipulacji kursami
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: lucjankom »

już odpowiadam:
bo to mniejsze ryzyko...proste...
grałem też na innych z pięcioma cyframi i polecam z czterema...
platforma zarówno dla nowicjuszów jak i dla profesjonalistów...

A KURS MOŻESZ SPRAWDZIĆ NA INNYCH PLATFORMACH I sprawdzić tą rzekomą manipulację...
a przy okazji śmieszne masz argumenty, ale spox pisz a ja będę odpowiadał...pozdrawiam...

polecam...
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

dla market makera? większy zysk. Człowieku przecież gra na forexie jest związana z ryzykiem. !? Z jakiej racji niby jest mniejsze ryzyko? Że sobie zaokrąglicie jak wam będzie pasować? Zreszta przyznałeś się że nie oddajecie rynku w pełni. To wszystko wyjaśnia. Tak się składa, że miałem do czynienia z market makerami i STP. Jesli nie chcecie dziesiątek rekwotów (odmów wykonania transakcji), to wybierajcie STP. Zauważcie że nie rekamuję konkretnej firmy, co raczej świadczy na moja korzyść, ponieważ w przeciwieństwie do pana powyżej nie optuję za 1 firmą
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

oferujecie oprocentowanie rachunku , tak z ciekawości?
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

Nie bierz tego do siebie kolego. Mnie żaden market maker nie przekona. Nie ma nic do tej konkretnej firmy. Powiedziałem swoje zdanie i tyle. Od tego jest forum
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: lucjankom »

mimo wszystko polecam, żeby każdy czytelnik tego forum porównał sobie różne platformy finansowe i wtedy się wypowiadał...

z doświadczenia polecam moją platformę, poza tym zachęcam do czytania informacji w necie na temat różnych platform, opinii i tych negatywnych i pozytywnych...

zawsze handel na FOREXsie prawdziwą gotówką wiąże się z dużym ryzykiem, tego nie trzeba tłumaczyć, każdy jest o tym informowany...dlatego polecam grać pieniędzmi, które dajemy w gratisie tj.na początek 75zł plus 50zł razem 125zł na handel...125zł w gratisie bez wpłacania swojej gotówki...

polecam sprawdzić...
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

oprócz oprocentowania depozytu czy macie możliwość platformy demo?
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: lucjankom »

jak powiedziałem jest jak najbardziej taka możliwość i do takiej zachęcam:
w demo dostajecie 50.000 zł a w prawdziwych pieniądzach razem 125zł...

zanim zagracie gotówką najpierw grajcie w demo!!!!

powtarzam, najpierw nauczcie się na demo...szkoda stracić gratis nawet tak niewielki jak 125zł, którego zwrotu nie będziemy chcieli, lepiej grać najpierw na demo...
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

DEMO to każdy niemal broker ma. proszę o odpowiedź o oprocentowanie rachunku?
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: lucjankom »

rachunek nie jest oprocentowany, jak chcesz to idź do banku i dadzą Ci oprocentowanie, my nie bank i nie łapiemy na tandetę w postaci oprocentowania, skoro można zarobić dziennie 260% na handlu na FOREXie...

a ile bank Ci zaproponuje w skali roku?
ja gwarantowanego zysku oferuję po wpłacie gotówki - 10% w skali miesiąca - PASUJE???

poza tym zapłać jeszcze podatek od oprocentowania na rachunku...
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: Matmajk »

wiesz, są brokerzy którzy maja procent 4,2 brutto, jakieś 3,8 netto w ciągu roku. Przynajmniej inflację Ci pokryje. Poza tym może u Ciebie nie płacicie podatku od zysku? WIęc co to za argument? Mam pytanie jakie macie spready na europln i eurodolarze?
lucjankom
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:21

Re: Nauczę grać na FOREXie

Post autor: lucjankom »

możesz wejść i sprawdzić sam bez pytania mnie...
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Nauczę grać na Forexie

Post autor: Matmajk »

juz sprawdziłem.EuRusd 2 pipsy (przy 4 miejscach po przecinku-market maker) podczs gdy są brokoerzy np 1.8 pipsa (przy 5 miejscach po przecinku, działający w STP). nie oferujecie oprocentowania, inni oferują. Macie mniejszą liczbę możliwości ( są brokoerzy oferujący ok 200 instrumentów), niższą dżwignie, większość ma 1:100. Same minusy
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Nauczę grać na Forexie

Post autor: Modzel »

Na rynku forex traci 86 proc. inwestorów



86 proc. aktywnych klientów korzystających z internetowych platform transakcyjnych rynku forex poniosło stratę w 2011 r. - wynika z ankiety nadzorczej przeprowadzonej przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wśród krajowych domów maklerskich.

Jeśli wierzyć deklaracjom brokerów (teoretycznie, powinno im zależeć na prezentowaniu dobrych wyników klientów), Polacy tracą na forex częściej niż np. Amerykanie. Z danych Commodity Futures Trading Commission wynika, że w najgorszym dla graczy II kwartale 2011 r. traciło 74 proc. Amerykanów. W pozostałych kwartałach wyniki były lepsze.

Nic więc dziwnego, że KNF przypomina "inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej wiąże się z wysokim ryzykiem, a ewentualna strata może być wyższa niż początkowy depozyt."

Czytaj więcej w czwartkowym "Pulsie Biznesu" lub TUTAJ>>
ODPOWIEDZ