Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: Mies »

to idz :)
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: behindblueeyes »

Nie piszę tego w obronie, ale to będzie ciekawe. Znajomy był w Warszawie. Manifestacja liczyła grubo ponad 100 tys uczestniczących. Dziennikarzyna robił zdjęcia TYLKO starszym. Osoby z boku pytały się na spokojnie, czemu nie robi fotek setkom młodych, którzy znajdowali się dosłownie obok kamery i aparatu? Odpowiedział prosto z mostu, że to go nie interesuje.
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: justusz »

to ze został załozony taki temat i ze taki marsz moze sie odbyc jest jedynie przykłądem hipokryzji organizatorów.
Gdyby rzeczywiscie tej wolności nie było to organizatorzy juz jutro zwiedzaliby syberie lub jakas inna alaske...a tak to moga se bezkarnie pokrzyczec bo chcca panstwowej kasy w tym takze mojej . Ale demokracja ma to do siebie ze ja tez moge powiedziec ..wara od mojej kieszeni .
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: Mies »

oj Justusz, jak bardzo bliskie mi są Twoje slowa, popieram :)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: major »

Sorry ale czy tylko ja uważam że TV Trwam to taka polska Al-Jazeera?
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: Pan Kracy »

major pisze:Sorry ale czy tylko ja uważam że TV Trwam to taka polska Al-Jazeera?

Niestety, Telewizji Trwam daleko jest do Al-Jazeery. Al-Jazeera to olbrzymi budżet, najlepsi, sowicie opłacani dziennikarze z całego świata, niebywałe wpływy w wielu dziedzinach życia ludzi na całym świecie. Telewizja Trwam na tle Al-Jazeery wygląda nader skromnie.
Reasumując: TV Trwam to nie taka polska Al-Jazeera, a szkoda, gdyż jestem sympatykiem TV Trwam.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: balboa »

Pod wzgledem budżetu to bardzo dobrze, że nie Al-Jazeera. Poprzednikowi raczej chodziło o moralność, przesłanie i doktrynę.
Poza tym gdyby osoby prowadzące Tv Trwam były mniej skąpe to szybciutko mogłaby się stać Al-Jazeerą i pod tym względem.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: alf 78 »

Bez tej telewizji można w necie znaleźć nr konta Ojca Dyrektora aby mu $ słać
Każdy wnuczek pomoże :):)
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: H___G »

Moralność w mediach hahaha a to dobry żart.media są tak zmanipulowane i żądne sensacji że moralność to ostatnia rzecz o jakiej myślą :)
http://www.e-krajna.pl/powiaty/samorzad ... jp-ii.html
syszeliście o tym ?? na pewno nie .bo o tym byście słyszeli jak by Ci kibole podpalili ten baner z podobizną JP II.wasze jakże wspaniałe media ogólnopolskie i prawdomówne o tym nie mówiły?zadaje to pytanie bo od jakiegoś czasu nie oglądam programów informacyjnych.ale jestem przekonany że jednak na ten temat była cisza.w TV Trwam też ciągną w swoją stronę nie zawsze zgodnie z prawdą.dlatego moje oglądanie tv ograniczam do eriali i transmisji meczów :)
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: balboa »

Te "nasze ogólnoplskie" są tak samo nasze jak Twoje. Też się dziwię po co ludzie się tym karmią.
Niektórym mediom czasem przynajmniej udaje się zachować pozory.
brudnyharry
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 07 gru 2011, 19:32

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: brudnyharry »

Spier..... mi z tą Tiwi "Trfam" MOHERY. Już lepiej jakiś informacyjny kanał dać a nie tylko : Jarosław Polskę Zbaffff ...
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: major »

Nie chodziło mi o podobieństwo dziennikarzy, nakładów finansowych itp. Kiedyś jak przeskakując po kanałach to się przestraszyłem! Zobaczyłym gościa co siedział jak Jaruzelski w 81. Facet nawoływał do walki z radzieckimi i germańskimi ludami. No i oczywiście popierając Jarosława i ojca dyrektora. Niestety ten kanał robi sieczkę z głowy mocherom. Oglądają to - nabuzują się a potem walczą z narkomanią, alkoholizmem, łobuzami w tramwajach którzy nie chcą im miejsca ustąpić... Według mnie jest źle i ta telewizja powinna w ogóle zniknąć
gl2011
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2011, 10:42

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: gl2011 »

Ciekawi mnie powód waszej nienawiści do TV TRWAM. Ktoś tu napisał że jest demokracja i że skoro on sobie nie życzy płacić na TV TRWAM to niech jej nie będzie na platformie. OK ale jak widać są tacy co chcą oglądac ten kanał. Skoro jest demokracja to nie zakazujcie czegoś innym. Ja nigdy tego kanału nie oglądałem, nie wiem czy tam piorą mózgi czy nie. Odpowiadając na takie zarzuty można przytoczyć takie telewizje jak Polsat czy TVN. Wg was tam wszystko jest rzetelnie pokazywane? Kto chce, niech ogląda. Co wam do tego???? Co niektórzy widzę mają zapędy żeby dyktować innym co mają oglądać a co nie.

Do Justusz:
TV TRWAM chce twojej kasy? A poprzeskakuj po kanałach i zobacz na jakie inne kanały "musisz płacić" z państwowej kieszeni czyli twojej. TV TRWAM ci przeszkadza a jakieś horoskopy, wróżki czy telemango już nie?
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: balboa »

Powodem mojej nieprzychylności do TV Trwam jest wyciąganie kasy pod przykrywką szczytnej wiary.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: behindblueeyes »

justusz pisze:Gdyby rzeczywiscie tej wolności nie było
gdyby owa wolność była, okupacja Polski zakończyłaby się w 45, a nie w 89....
choć dla wielu - z czym jestem w stanie się zgodzić - trwa do dziś.....
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: behindblueeyes »

Podbijam, bo mam pytanie, dość istotne i ważne.

Czy ktoś z Was widział "majątek" TRWAM i innych konkurencyjnych stacji ubiegających się o miejsce na multipleksie?
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: Qrpiana »

tylko nie wrzucaj linka z TYM filmikiem, gdzie ślicznie ktoś(czyt. TV Trwam) powykresował kapitały różnych stacji tv, bez podawania źródła swoich danych!!!
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: behindblueeyes »

Nie odkryli niczego nowego. Niczego nowego się nie dowiedziałem. Więc niepotrzebne mi również źródła owych danych. Nie lubię, jak z ludzi robi się zwyczajnie idiotów. A to robią niestety media z Nami. Zaznaczam, że nie udzielam się tu w celu obrony. Po prostu irytuje mnie to, co dzieje się w Polsce.
Awatar użytkownika
Boxxer
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:38
Lokalizacja: http://www.inicjatywa14.net

Re: Marsz w obronie TV Trwam 3 czerwca

Post autor: Boxxer »

Pod koniec września ma być oblężenie Stolicy. A ponoć tymi mediami zainteresowane są tylko starsze osoby.
Horytnica - Katyńskie Łzy .. Bóg, Honor i Ojczyzna!
http://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780
ODPOWIEDZ