onanista na ul. Gorbatowa

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

Czy tylko ja mam "przyjemność" zauważyć tego pana który co czwartek przed godziną 8 stoi w wejściu do opuszczonego garażu przy łąkach na ulicy Gorbatowa i stojąc na wprost jadącyh aut zabawią się w najlepsze? Czy widział to ktoś jeszcze?
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: przeklinak »

no to się chyba cieszyć powinnaś :P takie widoki z samego rana :P
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

Troche to dziwne i niesmaczne. :P
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: behindblueeyes »

Było mu pomóc :-D
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: behindblueeyes »

ewelina19898 pisze:pana który co czwartek przed godziną 8
dlatego tego dnia w tygodniu - tak krótko śpisz? :-D
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

tak sie dziwnie składa że chodze tamtędy do pracy i widziałam go już 3 raz więc to nie jest jakiś jednorazowy wybryk. Chyba podnieca go myśl że ktoś może go zobaczyć...
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: Pelikan »

ewelina19898 pisze:tak sie dziwnie składa że chodze tamtędy do pracy i widziałam go już 3 raz więc to nie jest jakiś jednorazowy wybryk. Chyba podnieca go myśl że ktoś może go zobaczyć...
czy na prawdę nie ma innych możliwości by załatwić pewne sprawy jak tylko pisanie na forum MO? (sprawa taxi sprzed kilku dni) :roll: Widząc taką sytuację powinnaś natychmiast dzwonić na policję, zastanów się co będzie jeśli nawinie mu się tam jak dziewczynka idąca do szkoły. Pisząc na forum możesz go tylko spłoszyć i "zmienni rewir".
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

czy na prawdę nie ma innych możliwości by załatwić pewne sprawy jak tylko pisanie na forum MO? (sprawa taxi sprzed kilku dni) :roll: Widząc taką sytuację powinnaś natychmiast dzwonić na policję, zastanów się co będzie jeśli nawinie mu się tam jak dziewczynka idąca do szkoły. Pisząc na forum możesz go tylko spłoszyć i "zmienni rewir".[/quote]

własnie dlatego piszę bo nie wiem co z tym zrobić? Kolega wyżej się z tego nabija, Ty każesz dzwonić na policję... Nawet nie wiem na oko ile on może mieć lat. Szczupły w białej czapce z daszkiem. Nie przyglądałam się... :P
Pampam
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2011, 9:15

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: Pampam »

Ewelina, troche empatii. Zamiast pomóc człowiekowi-wyciągnać pomocną dłoń, człowiek w potrzebie a Ty chcesz go jeszcze skargami dobic.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 12:12 przez Pampam, łącznie zmieniany 1 raz.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

Bardzo zabawne, naprawdę.
Pampam
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2011, 9:15

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: Pampam »

Dziękuje
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: Infom »

straż miejska następnym razem od razu dzwoń koleś dostanie mandat może się nauczy, chociaż ciężko będzie mu zrozumieć, ponieważ już to co robi, traktować go można, że jest umysłowo chory i trzeba go leczyć!
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: behindblueeyes »

No i mi podnieśli ciśnienie. Prawda z tym, że jak trafi na dziecko, to .... Ewelina, radzę zadzwonić na Policję, bo jak ja na niego trafię, to nie ręczę za siebie.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

Jeśli jutro znowu będzie stał to naprawdę trzeba będzie kogoś powiadomić. Tak przy okazji, jak będzie ktoś tamtędy przechodził to zerkajcie, bo może nie tylko z rana mu sie to zdarza?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: behindblueeyes »

Ja sam fakt w ogóle bym zgłosił, by patrolowały teren - tyle, że nie radiowozem. Dzieci dobro jest tu najważniejsze. Żona, gdy była dzieckiem, często spotykała onanistę po drodze w drodze do szkoły. Tyle, że to było na osiedlach Psarskiego / Papierniczej. Bała się.... Teraz z opowiadań to można się pośmiać, ale dla dziewczynki .... widok wystającej zza klatki.... że tak powiem - pałki - to nic miłego.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

Wczoraj wracając z pracy po godzinie 16 znowu tam stał... lecz wczoraj nie byłam pewna a dziś idąc rano znowu tą samą drogą znowu się zabawiał. Ciemne spodnie biała koszulka... Może redakcja sie tym zajmie, to jakiś zboczeniec... Policja go wypłoszy i pójdzie w inne miejsce. Sama nie wiem co o tym myśleć. Krępuje się iść na Policje i opowiadac o facecie który sie masturbuje.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: sKaLpeL »

sądze że to co piszesz to jakaś zwykła ściema, prowokacja i nic takiego naprawdę nie ma i nie miało miejsca

gdyby coś takiego było to wzięłabyś telefon komórkowy do ręki zadzwoniła na Policję i to zgłosiła a nie pisała na forum, nikt na komende by Cię nie zapraszał żebyś opowiadała, wystarczy anonimowe zgłoszenie telefoniczne


jak dla mnie to jedna wielka ŚCIEMA, PODPUCHA, tylko po co ?
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: ewelina19898 »

Napisałam na forum bo nie jestem z Ostrołęki i chciałam nagłośnic sprawę, może ktoś z miejscowych też widzi tego człowieka i może coś wie o nim, może ktoś go zna, może jest chory psychicznie. Prosty sposób na sprawdzenie czy ściemniam- przechodząc tamtędy zerkajcie na ten budynek. Tam kiedyś był parking streżony, teraz został tylko taki murowany budynek. Od ronda przy stacji Statoil w strone Galerii Alius po lewej stronie. Dziś juz trzymałam komórkę w ręku ale ciągle mijałam się z ludzmi i po ludzku wstydziłam się zadzwonić i mówić i o facecie który się masturbuje a zanim doszłam do pracy i bym zadzwoniła to możliwe że by już go tam nie było i potraktowali by to jakos żart.

Ściema, podpucha? No właśnie po co ?
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: balboa »

No jak to ? To reszta ludzi jest ślepa czy ma podobne problemy ze zgłoszeniem sytuacji na policję ?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: onanista na ul. Gorbatowa

Post autor: behindblueeyes »

Dziewczynie dajcie na tę chwilę spokój. Prywatnie dowiedziałem się, o który teren mniej więcej chodzi. Świadkiem będę, to zareaguję. Często tamtędy jeżdżę, więc będę miał na uwadze.
ODPOWIEDZ