Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Post autor: bachi »

Witam.
Gdzie mogę w Ostrołęce wypożyczyć przyczepkę samochodową. Na Statoil za ostatnim podejściem się nie udało, powód brak światła kierunkowskazu w przyczepce, w Orlenie stała, ale też nie sprawna.
Dotarłem aż do miejscowości Antonie, przyczepka była tylko że brama zamknięta, a telefon głuchy.
Straciłem pół dnia, przyczepka potrzebna na 3 godziny, czy mam ją ściągnąć z Warszawy.
Pozdrawiam.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Tytuł: Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Post autor: bastylia »

w olszewo-borkach facet wypozycza.za grosze w dodatku:)nie pamietam ulicy,ale to jest mniej wiecej na przeciwko tego rynku i przystanku autob.tak jak jechalbys do szkoly w o.b.i zaraz jak wjedziesz w ta ulice,drugi dom chyba po prawej stronie,z taka blaszana przesuwana brama.tam jest szyld z napisem balustrady,o ile dobrze pamietam...zycze powodzenia w trafieniu;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Tytuł: Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Post autor: Qrzysio »

Ja brałem z Orlenu i było ok. Kwestia świateł najczęściej leży po stronie zabrudzonego łącza w samochodzie, a nie po stronie przyczepki. Często trzeba wielokrotnie poruszać i docisnąć, aby działały wszystkie światła. Ja na początku też trochę walczyłem.
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Tytuł: Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Post autor: satek15 »

Qrzysio może mieć rację. Jak kupiłem samochód także miałem problem z niesprawną przyczepką.
Okazało się, że przyczepka była OK, tylko kostka w moim samochodzie musi być inaczej podłączona.
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Tytuł: Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Post autor: bachi »

Za porady w sprawie elektryki, bardzo dziękuje. Ale to nie wada mojego auta, wypożyczałem już nie jedną i było ok. Pozdrawiam
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Tytuł: Wypożyczenie przyczepki samochodowej

Post autor: Modzel »

Ja ostatnio też musiałem przeczyścić styki w swoim aucie i te krzyżakowe trochę rozszerzyć bo również nie miałem prawego kierunkowskazu w przyczepie , a kilka dni wcześniej wszystko działało ok.

Co do wypożyczania to ja też kiedyś wypożyczałem w Olszewo-Borkach -gość ma kilka przyczep różnej wielkość , z tego co pamiętam to płaciłem 50 zł za dobę.
ODPOWIEDZ