Mechanik do BMW

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Mechanik do BMW

Post autor: miley »

Witam

Szukam Dobrego mechanika która zna sie konkretnie na marce Bmw, może ktoś wie lub podpowie gdzie mogę znaleść kompetentną osobę?.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: MECHANIK DO BMW

Post autor: AZB666 »

Osobiście nie korzystałem, ale słyszałem,że przy 11 listopada jest
dobry mechanik, który zna się na samochodach marki BMW.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: MECHANIK DO BMW

Post autor: miley »

Już kojarze gdzie , w tygodniu podlece i zobaczę .Mam już dośc pseudo mechaników .....Dzięki za podpowiedz.
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: MECHANIK DO BMW

Post autor: majki »

Świetny mechanik do BMW to Molski Motors w Grabowie, przy ulicy Warszawskiej vis a vis InterCars.
Nowy serwis, który działa niecałe pół roku, ale właściciel uderza głównie w markę BMW. Bądź co bądź posiada autoryzowany serwis BMW w Markach pod Warszawą.
http://www.molskimotors.pl/
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Mechanik do BMW

Post autor: TRUE »

Sprzedaj złomka ;) i po problemie inaczej Będziesz Miał Wydatki
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

Do True -no niestety nie stać mnie na nowe autko....Ale chyba normalne że każde autko się zużywa i trzeba wymieniać elementy chyba że ty nic nie robisz przy samochodzie i jakoś koła będą się kręcić (jeśli posiadasz jakieś autko ). :jupi:
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Mechanik do BMW

Post autor: TRUE »

Mam japończyka i francuza, miałem opla. Najwięcej kosztowało mnie autko francuskie i nigdy nie kupiłbym bmw, znam kilku użytkowników i wiem ile problemów z nimi mają.
Wszystkim chcący niezawodne auto polecam hondy i toyoty, mimo nieco wyższych cen części użytkowanie i tak jest o wiele tańsze niż innych marek (chyba, że się całkowicie nie znasz na samochodach i ktoś wciśnie Ci szrot) ale przy zakupie można podjechać na stację obsługi i za parę złotych sprawdzić samochodzik.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

Do true ....Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem , mój post nie ma w tytule "szukam auta lub opini o autach etc" tylko szukam mechanika , wiec jeśli nie jesteś w stanie pomóc nie wypowiadaj się .TEMAT Do ZAMKNIĘCIA.
stachu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2011, 15:46

Re: Mechanik do BMW

Post autor: stachu »

Jak by ktoś potrzebował dobrego mechanika: 500 874 034
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Mechanik do BMW

Post autor: pawelaspl »

jeżdżę bmw od lat jeśli coś zawsze mogę podłączyć pod kompa i odczytać błędy z bmw lata 1996 do 2005 tak mniej więc ej za przysłowiowe pifko pozdrawiam Paweł
dareks1990
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2011, 9:16

Re: Mechanik do BMW

Post autor: dareks1990 »

jeśli dobry mechanik do bmw w okolicy to polecam mechanika z ostrowi maz. na ul. sportowej przyjeżdżają do niego nawet osoby z innych województw. Jeśli chodzi o BMW to zna się jak mało kto .
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

pawelaspl pisze:jeżdżę bmw od lat jeśli coś zawsze mogę podłączyć pod kompa i odczytać błędy z bmw lata 1996 do 2005 tak mniej więc ej za przysłowiowe pifko pozdrawiam Paweł

Takie cuda to sam mogę zrobić, mi potrzeba osoby która konkretnie zdiagnozuje usterke a nie będzie gdybac albo mlaskał albo to a jak nie to może to i wymieni połowe podzespołów na chybił trafił.
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

a jaką masz ta bemkę
Kzj90
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

E46 silnik 2.0 mtu.Jak narazie jest oki.Tylko jak miałem problem z głupim termostatem , to 5 mechaników wymieniało pokolei części i bez poprawy a dopiero jak sam doszedłem co jest grane samochód zaczął pracować poprawnie.....Więc czuje wstręt i niechcęć do pseudo mechaników ktorzy potrafią tylko olej i klocki wymienić a diagnoza uszkodzenia owszem (jak szczęście dopisze)ale po uprzednim wymienieniu połowy elemntów...
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

więc rozumiem że założyłeś temat żeby podenerwować ludzi :evil:
temat uważam za ZAMKNIĘTY
Kzj90
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

art210 pisze:temat uważam za ZAMKNIĘTY
Chyba autor postu oraz administrator decyduje o zamknięciu posta,w chwili założenia tematu miałem problem i opisałem rozwiązanie w poście 2 linijki wyżej .Więc prosze nie decydować o zamknięciu teamatu skoro nie posiadasz kompetencji oraz uprawnień , jak założysz swój temat możesz zamykać dowoli. :jupi:
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

sam napisałeś że problem już rozwiązałeś - więc o czym mamy dalej dyskutować w dalszej części tematu
Kzj90
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: Qrzysio »

Nie mamy zwyczaju zamykać wątków, nawet jeśli problem jest rozwiązany. Przy braku nowych wypowiedzi temat spada po prostu niżej.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

art210 pisze:sam napisałeś że problem już rozwiązałeś - więc o czym mamy dalej dyskutować w dalszej części tematu
A poco zamykać , może komuś pomoże ten temat i będzie chciał się wypowiedzieć ........
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

to podaj chociaż co było powodem twych problemów - to się przyda.
Kzj90
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

Tak jak napisałem wcześnie powodem moich wariowań silnika było tylko uszkdzenie termostatu (sam doszłem ).
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Mechanik do BMW

Post autor: pawelaspl »

Takie cuda to sam mogę zrobić, mi potrzeba osoby która konkretnie zdiagnozuje usterke a nie będzie gdybac albo mlaskał albo to a jak nie to może to i wymieni polowe podzespołów na chybił trafił.
diagnoza wbrew pozorom nie jest taka łatwa jak się Tobie wydaje ! w gwoli ścisłości nie ma takiego silnika
E46 silnik 2.0 mtu
tylko m47tu, oczywiście jeśli jest to jednostka 150PS ,uważam również za bezsensowne wymienianie części na chybił trafił ! ale zawsze od czegoś trzeba zacząć, trafnie postawiona diagnoza to połowa sukcesu! Bardzo dobrze, że udało ci się samemu dojść co i jak - będziesz bogatszy na przyszłość w nowe doświadczenia 8) Wiem, ze jest pełno mechaników samozwańców i Ciężko trafić na kompetentną osobę, jak wiadomo nikt nie jest nie omylny! Życzę dalszej bezawaryjnej eksploatacji
PROMOTO
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 17:04

Re: Mechanik do BMW

Post autor: PROMOTO »

Ta bmka jest na Common R 2 generacji. Bardzo dobre wózki . Nie wiem czym mają być lepsze plastikowe Japończyki z zawieszeniami beznadziejnymi . BMKA jeśli zadbana samym wykonaniem pozostawia te marki w tyle .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marecki
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2012, 2:37
Lokalizacja: Ostro

Re: Mechanik do BMW

Post autor: marecki »

Kiedyś miałem BMW, ale strasznie jakaś awaryjna była. Ciągle się coś psuło, więc się jej pozbyłem. Ale nie zaprzeczam, że wizualnie świetnie się prezentowała.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Mechanik do BMW

Post autor: miley »

pawelaspl pisze:
w gwoli ścisłości nie ma takiego silnika
E46 silnik 2.0 mtu
tylko m47tu, oczywiście jeśli jest to jednostka 150PS i
Mój silnik to podwójny Vanos 2.0 M52 , wersja 150 kucyków.
ODPOWIEDZ