Agent ochrony

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Agent ochrony

Post autor: behindblueeyes »

Parę miesięcy temu rozmawiałem z właścicielem pewnej Agencji Ochrony. Niedługo i do Nas dojdą warunki z innych miast, gdzie konkurencja wali na łeb i szyję innych. Tj. Klientom dając abonament 1 zł przez okres np. roku za ochronę mienia.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Pan ochroniarz- to brzmi dumnie, tak na prawdę siedzisz w gównie. Jesteś tylko głupim cieciem, których wiele jest na świecie. Czy to obiekt, czy konwoje, czy Cię w GI szarpią gnoje... zawsze Cię za zero mają i wciąż głośniej wyśmiewają. Spokój chcesz- siedź cicho w kupie, łeb wysuniesz- masz po du... . Więcej powiem dziś koledzy- Wy żyjecie wciąż w niewiedzy. My nie pracujemy dla pieniedzy (choć żyjemy w ciągłej nedzy), dla przyjemności wciąż robimy. Skąd te zadziwione miny? Ja wciąż w pracy ryję twarzą, a przyjemność?- ma mój zarząd. Ja pracuję 400 godzin, a szefostwo? - znów na łodzi. Ja z urlopu rezygnuję, a mój zarząd się buduje.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Nie karmić trolla
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Masz AGENCJE CIECIOWSKĄ i prawda cie boli. Nie przejmuj się zawsze znajdziesz jeleni do pracy ,żeby ich wykorzystać.
gl2011
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2011, 10:42

Re: Agent ochrony

Post autor: gl2011 »

Przezabawny ten TALIB :lol: Prosimy o więcej!
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Agent ochrony

Post autor: behindblueeyes »

Czemu ja się Talibowi wcale nie dziwię? Paskudne i niewdzięczne to zajęcie. Wielu, gdy robi sobie licencje, obiecuje sobie złote góry. A gdy przychodzi rzeczywistość, bezradnie rozkładają ręce i pozostaje jedynie w.w. maraton. Tak robi mój kuzyn, więc dokładnie wiem, w czym rzecz.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: Qrzysio »

Talib proszę nie kopiować w kółko tych samych tekstów, bo dostaniesz bana.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Dobrze Qrzysio
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Agent ochrony

Post autor: behindblueeyes »

Qrzysio pisze:Talib proszę nie kopiować w kółko tych samych tekstów
Ja myślę, jednak, że to byłby niegłupi pomysł, by zająć się tym tematem od strony dziennikarskiej. A nóż, iskra zapoczątkuje jakieś zmiany? Przynajmniej na skali lokalnej?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Dopóki w przetargach / konkursach jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena to nic się nie zmieni.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

"malykazio" Tobie dziękujemy za cenne uwagi skup się na innych sprawach!!!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Talib, jako cieć masz zaskakująco dużo czasu na udzielanie się na forum. Weź się w końcu do roboty. W Twoim wypadku nie dziwi mnie, że mało zarabiasz... mam wrażenie, że jaka praca taka płaca.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 9:07 przez malykazio, łącznie zmieniany 2 razy.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. "S.LEM
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

'malykazio" najpierw naucz się poprawnej polszczyzny a póżniej zabieraj głos."Twoim wypadku"poprawnie powinno być przypadku.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

Brawo "malykazio",że poprawiłeś byka
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Akurat Ciebie traktuję jako wypadek na tym forum... wypadek wśród wszystkich innych dyskutantów, z którymi można się zgadzać lub nie, ale da się dyskutować.
Apeluj przed sejmem lub agencjami ochrony, bo na forum marnujesz swoje cenne siły.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Talib: w pierwszym poście masz kilka lub kilkanaście byków. Interpunkcyjne i ortograficzne:
1. non stop piszemy rozłącznie,
2. nabór kogoś/czegoś więc: nabór pracowników a nie nabór na pracowników, ale: nabór na stanowisko...
itd...
interpunkcja na poziomie poniżej szkoły podstawowej a to tylko pierwszy post. Tak więc zanim komuś coś wypomnisz najpierw spójrz na siebie.
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Re: Agent ochrony

Post autor: TALIB »

"malykazio"z Tobą nawet nie można podyskutować merytorycznie.Bo negujesz fakty Bo nastawiłeś się na obronę agencji ochrony przed cieciami.Wmawiasz forumowiczom kłamstwa jak to zawód ciecia ma przyszłość jak godnie i dużo się zarabia w tym zawodzie.A to są brednie A ja się ptyam dlaczego tak postępujesz? ,że nie widzisz faktów i prawdy o tym zawodzie.Otwórz sę będzie ci łatwiej. Spójrz na fakty.Do upadłego będziesz bronił Agencji ochrony bo masz w tym swój cel.Apel nie dorabiajcie tych firm nie zgadzajcie się pracować za grosze bez umów.Jak nie będzie chetnych stawki będą dużo wyższe taka firma jest w stanie zapłacic pracownikowi 10zł netto w Ostrołęce.
mim
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:40

Re: Agent ochrony

Post autor: mim »

Talib ma w100% racje dlaczego malykazio wszystkiemu zaprzeczasz?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Gdzie zanegowałem fakty? Gdzie zaprzeczyłem, że ochroniarze zarabiają mało? Gdzie zaprzeczyłem że pracują tyle a tyle czasu? Gdzie zaprzeczyłem ich stawce godzinowej? Wskaż jeden post. Jedyne czemu zaprzeczyłem to to, że ochroniarze nie mają czasu rozwijać swoich zainteresowań. Pogląd swój uzasadniłem.
Talib nie potrafi czytać ze zrozumieniem, jedyne co potrafi to wklejać ciągle te same teksty, które już kilka razy były usuwane. Ale mnie to bawi.
Gdzie napisałem, że zawód ochroniarza ma przyszłość? Gdzie napisałem, że się dużo w tym zawodzie zarabia? Bredzisz talib i tyle.
Ba, nie tylko nie zaprzeczałem, ale nawet pośrednio potwierdziłem wypociny taliba, stwierdzając, że tak będzie dopóki jedynym kryterium wyboru firmy ochroniarskiej będzie cena. Ale talib tego nie zauważył, bo ma klapki na oczach i jest jak koń dorożkarski, nie widzi tego co się dookoła dzieje tylko ciągle swoje teorie wygłasza.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Agent ochrony

Post autor: elfik »

malykazio pisze: Ba, nie tylko nie zaprzeczałem, ale nawet pośrednio potwierdziłem wypociny taliba, stwierdzając, że tak będzie dopóki jedynym kryterium wyboru firmy ochroniarskiej będzie cena. Ale talib tego nie zauważył, bo ma klapki na oczach i jest jak koń dorożkarski, nie widzi tego co się dookoła dzieje tylko ciągle swoje teorie wygłasza.
I ja to samo napisałam wcześniej! Jeżeli zamawiający (czyt. np. właściciel obiektu) ogłosi przetarg, to na 99% głównym kryterium będzie cena. Czyli firma ochroniarska (tak jak i każda inna - roboty budowlane, wywóz śmieci itd.) musi przedstawić swoją ofertę jak najtańszą! Ciąć koszty - pensje, wyposażenie, wszystko! I ja ich nie bronię, takie są realia w Polsce. Albo tniemy koszty (w tym oczywiście pensje), albo nie ma pracy.

I ciągle to tutaj piszemy. Jak dla mnie to firmy mogą płacić i po 50zł za godzinę, daj Boże żeby żyło się każdemu jak najlepiej. Czasy są ciężkie a pensje (nie tylko ochroniarzy, ale również pań zza kasy, pracowników fizycznych.. no większości Polaków) są po prostu marne, głodowe.

Więc talib, ciebie tutaj nikt nie atakuje, każdy popiera walkę, ale nie w takiej formie jaką prezentujesz. Obrażanie uczestników dyskusji, epitety pod adresem ochroniarzy.. to jest nie do przyjęcia.

a jeżeli chodzi o to, że szukają osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, to teraz większość pracodawców szuka takich osób (i tu masz rację, bo do pracownika dopłaca państwo = jest tańszy = więcej zostaje w kieszeni pracodawcy). Smutne, ale prawdziwe... Też mi się to nie podoba...
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Agent ochrony

Post autor: behindblueeyes »

malykazio pisze:Apeluj przed sejmem lub agencjami ochrony, bo na forum marnujesz swoje cenne siły.
Zgadzam się w 100%. Rozumiem misję Taliba. Ale nie ten adres i miejsce.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Agent ochrony

Post autor: malykazio »

Talib, daj na luz. Sam prowokujesz obrażając wszystkich dookoła, w szczególności ochroniarzy nazywając ich cieciami. Prędzej Ty odpowiedziałbyś karnie za ich znieważenie (jeśli któryś uznałby się dotknięty Twoim słowami), bo inaczej twoich prowokacji nazwać nie można, niż gl2011 odpowiadając na twoje prowokacje.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 9:46 przez malykazio, łącznie zmieniany 1 raz.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Agent ochrony

Post autor: behindblueeyes »

TALIB pisze:gl2011 za takie słowa możesz odpowiadać karnie
A Ty na głowę to zdrowy jesteś - naprawdę?
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agent ochrony

Post autor: Qrpiana »

OT
Qrzysiu może wykonasz swoją zapowiedź bana dla pewnego użytkownika?

Poza tym, że non stop kopiuje te same fragmenty tekstu, to nie korzysta z możliwości edytowania swoich postów, pisząc co kilka minut kolejnego?!
ODPOWIEDZ