Pizzerie w naszym kochanym mieście

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Pizzerie w naszym kochanym mieście

Post autor: paul997 »

W których pizzeriach można zjeśc dobrą pizzę, żeby nie wstyd było przyjezdnych znajomych zaprosić ? I jakie ceny są w naszych lokalach ?
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

Moim zdaniem najsmaczniejsza pizza jest w "Niedzwiedz pizza" ale teraz robia takie male ze nie oplaca sie tam chodzic, za to w "City pizza" sa mniej smaczne niz w innych ale za to sa najwieksze pizze i wychodzi najtaniej bo 18 zlotych (chyba) kosztuje duza margaritta a druga masz za darmo czyli wychodzi po 9 zeta za pizze ktora sie najedza 2 osoby, ale najsmaczniejsza jest w "Americam Pizza" i polecam ta wlasnie pizzerie!
(zmeczylem sie :) )
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

Dla mnie najleprzą pizzerią jest Rica...tanio 10,60 duza margaritta ktore wedlog mnie najedza sie 2 os...i gdy pracowal tam zocha zawsze bylo mozna liczyc na 2warstwe sera:D
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Avalon i Rica, dla mnie najlepsze w mieście. Tylko Rica troche z cenami przesadza :oops:
...set me free...
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

only Rica
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

najlepsza pizza jest w American Pizza... a ceny normalne i prawie ze identyczne jak w Diavolo...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Diavolo, American, Rica - 3 najlepsze pizzerie :!:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ostatnio zamówiłem sobie familijną w Rice i jak mi cenę zaśpiewali to az mnie zwaliło ze stołka. Wyszła drożej niż bym kupił dwie duże, a wielkością nie zaskoczyła...
Mimo że cena była nie adekwatna do wielkości smak pozostał ten sam - dobry.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w Avalonie, w Diavolo i tej co kiedys nazywała się New York City Pizza czy jakoś tak czyli koło juniora :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W Diavolo i Rica są bardzo cienkie ciasta... polecam American
rafnie
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2005, 14:09

Najlepsza nie tylko w Ostrolece

Post autor: rafnie »

Nie mieszkam teraz w Ostrolece, chwilowo nie mieszkam nawet w Polsce, ale zawsze kiedy przyjezdzamy z moja dziewczyna marzy nam sie tylko jedna pizza. Jest to Sicilliana z Diavolo, wierzcie mi, ze jesli ktos lubi zielone oliwki, anchovis i kapary nigdzie nie znajdzie lepszej. Przynajmniej mi sie nie udalo. Sicilliane mozna tez kupic w Rice i w American Pizza, ale moim zdaniem to wlasnie ta w Diavolo jest najlepsza. A przynajmniej byla bo wydaje mi sie, ze w kilka miesiecy temu cos sie zmienilo i smak juz nie jest ten sam, ale moze to byl tylko jednorazowy wypadek przy pracy.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

ReVerS superfajnie ze jadles taka wypasina pizze ale Polska to Polska, jak sie nie podoba to mozesz wracac do USA i codziennie sobie taka pizze wcinac. Przepraszam za najechanie twojej osoby ale nie trawie takich ludzi, ktorzy wrocili z USA i odrazu jacy nie sa, czego nie jedli i czego nie robili. SICK !
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

- szynka
- papryka
- oliwki
- salami
- grzyby
- oregano
- podwójny ser mozarella

+ sos pomidorowy i duża zimna CocaCola

(ślinka leci ?) :)

polecam w Rica i Diaviollo .
Awatar użytkownika
ReVerS
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ReVerS »

Michał czytaj uwazniej. Wlasnie o to mi chodzilo zeby podkreslic to jak w tym kraju(Polsce) wszystko "swietnie" funkcjonuje.Tak nie podoba mi sie bo ludzie pracuja za marne grosze itp,. Zreszta Michale odbiegles troche od tematu, nie napisales nic o ostroleckich pizzeriach, wiesz wlasnie szkoda mi takich ludiz jak TY, ktorzy nie wystawili nosa poza ta nedzna dziure. Tak bylem w stanach kilkakrotnie widzialem real madryd na zywo i robilem duzo innych interesujacych rzeczy o ktorych w Polsce nawet mi sie nie snilo! I po czym wnosisz ze wrocilem i od razu jaki to ja jestem super fajny, ha mylisz sie bylem taki przed tym;Powracajac do Pizzerii : popieram swoja wypowiedz osobistym doswiadczeniem, wtedy jest to ciekawsze dla czytajacego!



get off me dude
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

ReVerS no i dalej ciagniesz to jaki to jestes wspanialy. Nie wiem czy kogos tutaj to interesuje. Wroc do Ostroleki i bajeruk w ten sposob dziewczyny to moze Ci sie uda. Ostroleka nie jest dziura tylko malym miasteczkiem a jak Ci sie nie podoba to nie wracaj tutaj. Siedz tam gdzie Ci dobrze i pracujesz za duzo wiecej ale jest popierdulka. Niech Ci ziemia lekka bedzie... i szkoda to jest mi Ciebie. Co do pizzy to ostatnio jadlem w diavollo i jednak zmieniam zdanie ze w Americanie jest najlepsza. Diavollo rlz ;)
Awatar użytkownika
ReVerS
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ReVerS »

jak grochem o sciane....
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

American czyli NYC Pizza dawniej. Tylko.
Awatar użytkownika
Mefi
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2005, 15:49

Post autor: Mefi »

Jesli pizza to tylko w "niedzwiadku" najstarsza chyba pizzeria w miescie i naprawde warto tam zajrzec ;) Diavolo i Rica tez dobre robia.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

w niedzwiadku strasznie drogo jest... za duze pieniadze mala pizza ktora ciezko sie najesc... :(
Awatar użytkownika
Mefi
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 gru 2005, 15:49

Post autor: Mefi »

Zgadza sie ceny nie naleza do najnzszych ale nie powiesz mi ze tam sa zle ;)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

w niedzwiedziu pizza ma smak "domowy" ... bardzo mi smakuje ale wole jadac gdzie indziej bo wiem ze tam sie nie najem ;)
Awatar użytkownika
czarek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2005, 21:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: czarek »

najlepsze pizze są w Pizza Rica :D dobre i można się najeść 8)
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

jak ktos ma ochote na naprawde dobra pizze to polecil bym "Niedzwiedzia" i"A :P valon"
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

PIZZA

Post autor: lavetka »

W Diavolo, jak mieszkałam jeszcze w Ostrołęce, wylazł mi spod obrusa olbrzym karaluch. A chadzałam tam dość często. Ale po tym wydarzeniu przestałam. Smakowała mi jeszcze pizza obok Juniora i Ewy, NYC Pizza czy jakoś tak. Aha, nie wiem jak jest teraz w Ostrołęce, ale z tego co pamiętam to za wszystko musiałam płacić (mówię tu o sosach, które i tak KUPOWAŁAM w śladowych ilościach). Tu, gdzie teraz aktualnie mieszkam, sosy dostaje się do każdej pizzy gratis i do tego aż trzy rodzaje czyli: łagodny pomidorowy, ostry meksykański i czosnkowy (który jest naprawdę czosnkowy i nie śmierdzi majonezem, bo gdzieś mi się zdarzyło jeść w Ostrołęce pizzę z sosem czosnkowym z wielkiej żółtej butelki, który był bardziej majonezowy niż czosnkowy).
Pozdrówka
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ja najlepszą pizzerie mam w domu .
A kiedy mi sie niechce robić placka , to kupuje gotowe podkłady
i mieszam dodatki ile chce i jakie chce czyt. duzo sera i peperoni .

Pozatym wychodzi taniej , jjesz dowoli i w dowolnym stylu ( mlaskanie,szybkie wpier*alanie jak jestes głodny) , przed TV , ze świerzo otwartą Coca Cola prosto z lodóweczki .
zawsze w środku peletonu
ODPOWIEDZ