Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Zmiany, propozycje, problemy
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: behindblueeyes »

Jak wiele osób zdążyło się już przekonać, jestem tu równo miesiąc i wzbudziłem różne emocje. Dziś jednak pewne osoby przekroczyły pewne granice. Moim zdaniem były one trochę niesmaczne. W związku z tym, że jestem człowiekiem, który zabiega o to, by być godnie traktowanym, postanowiłem po osiągnięciu magicznej liczby postów 499 - odpocząć od portalu, albo zrezygnować na stałe. Tak, mam gdzieś rangę. W myśl tego, czego tu najczęściej można doświadczyć. Właśnie wspomnianej w temacie kultury, a raczej jej braku. Te forum naprawdę można było ożywić. Jak widać, nie wszystkim się ten pomysł podoba. A ja nie należę niestety do tych, którzy wchodzą z brudnymi butami na trawnik sąsiada. Wrócę tu, gdy będę pewny i przekonany, że powinienem. Na obecną chwilę uważam, że ktoś tu o czymś zapomniał. Osobiście nie pozwolę (przepraszam za określenie) szczylom, gówniarzom - pluć mi w twarz. Mogę co najwyżej śmiać się z durnych uwag, nieprzemyślanych i niczym nie popartych ocen, osób, które próbowały mnie atakować nie ze względu na "inny od wszystkich sposób bycia", ale ze względu na niepoprawne politycznie poglądy i przekonania.
edix
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2012, 11:45

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: edix »

Do behindblueeyes
Nie udawaj obrażonego :)
Przypuszczam, że osiągnąłeś cel swojej prowokacji i chwilowo nie będziesz się wychylał.
Widzę, że kochasz to forum, Ty żyjesz tym forum, więc zapewne będziesz tu codziennie, tyle tylko, że z opcji UKRYJ MNIE lub z innego konta…
Z moich obserwacji wynika, że przez to całe forum ciągnie się za Tobą smrodek Redaktora MO (albo Moderatora MO).
Pozdrawiam
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: satek15 »

499 postów w miesiąc?
Zaglądam praktycznie codziennie i ledwo 50 postów ukręciłem, w pół roku...
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: Qrpiana »

Gratuluję znalezienia pracy!
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: palipies »

spadła oglądalność m-o,powstała no,dużo ludzi "wchodzi na e,wiec wzbudzenie nazwijmy to kontrowersji pozytywnie wpłynie na wynik odwiedzin chociażby na forum,a co do ilości postów:gratulacje,jedynie w temacie cześci do poloneza sie chyba nie wypowiedziałeś.
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: xlukim »

Zasadnicza sprawa,ludzie którzy tu zostawiają swe posty ,wiedzą lepiej niż inny , wiedzą lepiej niż oni,wiedzą nawet lepiej niż sami wiedzą ...że tak na prawdę nic nie wiedzą i błądzą po tym forum jak w zamglonym lesie...Prowokacyjki,obelgi , i kąśliwe uwagi do ludzi którzy pytają ,a oni akurat wiedzą...
Wszystkie te dyskusje prowadzą donikąd,bo w 80 % pytający nie dostaje odpowiedzi...
Jacy ludzie takie forum...
Nic ciekawego tu nie znalazłem i z pewnością nie znajdę jeszcze długo...
Poziom forum jest określany poziomem ludzi i poziomem miejsca z którego pochodzą...
OVER
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: Infom »

behindblueeyes pisze:Te forum naprawdę można było ożywić. Jak widać, nie wszystkim się ten pomysł podoba.

forum to nie czat, w którym ludzie muszą pisać codziennie wiadomości.
Forum na portalu bardziej służy w znalezieniu odpowiedzi na zadane pytanie.
Tak więc nie wiem co tu można ożywić i czy jest sens robić burdel z forum.
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: mcaron07 »

jaka szkoda...
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: głęboka otchłań »

xlukim pisze:Zasadnicza sprawa,ludzie którzy tu zostawiają swe posty ,wiedzą lepiej niż inny , wiedzą lepiej niż oni,wiedzą nawet lepiej niż sami wiedzą ...że tak na prawdę nic nie wiedzą i błądzą po tym forum jak w zamglonym lesie...
xlukim - ja NIE UWAŻAM aby wiedziała lepiej niż inni wiedzą, ale też nie czuje aby zupełnie nic nie wiedziałam.
Czy błądzę po tym forum jak w zamglonym lesie? Moim zdaniem nie, fakt: często zakładam tzw: wątki pytające, bo chce się czegoś dowiedzieć np.
xlukim pisze:Prowokacyjki,obelgi , i kąśliwe uwagi do ludzi którzy pytają ,a oni akurat wiedzą...
no może raz czy dwa napisałam kąśliwą uwagę - akurat dotycząca aktywności sławnego bbe. Właściwie to tylko wyraziłam swoje zdanie:) powiedziałam o tym co czuje:)
xlukim pisze:Jacy ludzie takie forum...
hm....
gg 33063013
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: palipies »

xlukim pisze:Do głęboka otchłań

Wszystko co określamy negatywnie robi z tego forum "rykowisko" nawet te Twoje dwa słowa..
Jak sama określiłaś tu ludzie chcą się czegoś dowiedzieć ,nie potrzebne są zbędne komentarze...
JAk forumowicze mają się integrować skoro błyskawice i gromy są ciskane ze wszystkich stron...
Myślę,że do takiej integracji nigdy nie dojdze ,bo każdy ,każdego już za przeproszeniem "*****" swoimi radami i opiniami..

Poczytajcie niektóre wątki;człowiek pyta jaka jest pogoda ,a w ostatnim poście dowiaduje się ,że winna jest pisowska lub pOpaprana masa łobuzów ,a ja jestem *****...

Nie obraż się ,ale tak jest...i najgorsze ,że tego nie da się wyplenić...
?
o co Tobie chodzi,sam sobie zaprzeczasz postępując wbrew temu,jak powinno to wyglądąć.
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: xlukim »

Do palipies

Może pisząc chcę zwrócić uwagę na to jak ludzie czytają i ich odpowiedzi na tematy zamieszczone na forum,może (może teoretycznie,znając życie) ktoś się nad tym zastanowi...i otworzy szerzej oczy...
Filozofia to domena filozofów ...
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: steward »

Cześć! Nie będę tęsknił za tymi kretynizmami.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: malykazio »

behindblueeyes pisze:Jak wiele osób zdążyło się już przekonać, jestem tu równo miesiąc i wzbudziłem różne emocje. Dziś jednak pewne osoby przekroczyły pewne granice. Moim zdaniem były one trochę niesmaczne.
Nie no, ktoś obraził obrażającego? Nie zauważyłem...
behindblueeyes pisze:W związku z tym, że jestem człowiekiem, który zabiega o to, by być godnie traktowanym, postanowiłem po osiągnięciu magicznej liczby postów 499 - odpocząć od portalu, albo zrezygnować na stałe.
Co ma piernik do wiatraka? Co ma godne traktowanie do ilości postów? Znikasz, bo już większość użytkowników miała Cię dość i po prostu zaczęła otwarcie się skarżyć.
behindblueeyes pisze:Te forum naprawdę można było ożywić. Jak widać, nie wszystkim się ten pomysł podoba.
Czyli taka była Twoja misja? Pisać w każdym wątku, bez różnicy czy na temat, czy nie? Tylko kto Ci taką "misję" zlecił?
behindblueeyes pisze:Osobiście nie pozwolę (przepraszam za określenie) szczylom, gówniarzom - pluć mi w twarz. Mogę co najwyżej śmiać się z durnych uwag, nieprzemyślanych i niczym nie popartych ocen, osób, które próbowały mnie atakować nie ze względu na "inny od wszystkich sposób bycia", ale ze względu na niepoprawne politycznie poglądy i przekonania.
i vice versa?
Nie będę tęsknił.
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Kultura czy jej brak? Na portalu MO.

Post autor: xlukim »

[quote="behindblueeyes"]Osobiście nie pozwolę (przepraszam za określenie) szczylom, gówniarzom - pluć mi w twarz.[/quote]



Jestem Ciekaw jak to Ci się uda..??? HA ha ha...
ODPOWIEDZ