praca licencjacka

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
gryzon
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:30

praca licencjacka

Post autor: gryzon »

Witam. Czy korzystał ktoś może przy pisaniu pracy z pomocy Pana "Jack Black", który dał na mojejostrolece ogłoszenie? Czy jest on godny zaufania? Jeżeli ktoś coś wie to bardzo proszę o odpowiedzi, bo goni mnie czas. Z góry dziękuję :)
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: praca licencjacka

Post autor: kalinka1203 »

A jaki masz temat?
gryzon
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:30

Re: praca licencjacka

Post autor: gryzon »

Temat to Źródła finansowania inwestycji w Gminie Kadzidło w latach 2008-2010. Jesteś chętna pomóc? :D
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: praca licencjacka

Post autor: sebczyk »

Hmm...czy aż tak ciężko jest samemu napisać pracę licencjacką, jakby to było nie do wykonania?
gryzon
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:30

Re: praca licencjacka

Post autor: gryzon »

Łatwo napisać, tylko trzeba na to czasu, a ja go nie mam. Z resztą nie prosiłam o takie komentarze tylko o opinię o tym Panu. Jażeli nie masz nic do powiedzenia w tej kwestii, to proszę, nie wypowiadaj się w ogóle.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: praca licencjacka

Post autor: skutekk »

za plagiat grozi do 2lat pozbawienia wolnosci, "pomoc" w pisaniu pod to sie podpina. wiec moze lepiej sie ogarnac i napisac jak czlowiek, to przeciez licencjat a nie doktorat.
gryzon
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:30

Re: praca licencjacka

Post autor: gryzon »

Dziękuję Wam za świetne rady, szkoda tylko, że zupełnie nie na temat.
Awatar użytkownika
sebczyk
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2008, 9:57

Re: praca licencjacka

Post autor: sebczyk »

Nie ma za co, może uchronimy Cię przed niepożądanymi skutkami :) To nie jest przedszkole, a skoro nie masz czasu na pisanie pracy dyplomowej, to może lepiej było nie iść na studia. Tak to jest, jak się ma pieniądze, idzie na Wyższe Szkoły Czegoś Tam i chce się kupić papier. Dziś studentem może zostać każdy.
Swoją drogą, to wydaje mi się, że piszemy ze 'skutekk' na temat. W końcu jest tutaj mowa o pracy licencjackiej.
I na koniec: Jeśli ktoś coś wywęszy po Twojej obronie i dobierze Ci się do tyłka, to na pewno nie będę Ciebie żałował. Powodzenia
gryzon
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:30

Re: praca licencjacka

Post autor: gryzon »

o_O Nie mierz innych swoją miarą. Nie znasz mnie i mojej sytuacji więc wyluzuj i daruj sobie teksty o kupowaniu papieru. Nie prosiłam o umoralnianie
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: praca licencjacka

Post autor: malykazio »

Do Ciebie przykładamy specjalną miarę... nie chciałbym trafić na takiego absolwenta "po studiach" w jakimś urzędzie. Niestety dość często każdy z nas na podobne osoby trafia nawet nie zdając sobie z tego sprawy. A potem jest żal i przeklinanie, że ten to partacz, ten się na niczym nie zna itd.
Jaka niby jest ta Twoja sytuacja? Nic nie usprawiedliwia oszustwa. Nie masz czasu / warunków na napisanie pracy i obronę to zrób przerwę w studiach. Nie ma tu sytuacji bez wyjścia.
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: praca licencjacka

Post autor: gocha26 »

Ja też myślałam ze nie dam rady napisać, ale udało mi się i jestem z siebie dumna :) Wiem ze nie wszyscy reklamujący się są godni polecenia i tak naprawdę nie licz na to że ktoś napisze , wydrukuje a Ty oddasz, bo możesz się bardzo rozczarować :)
I nic od takiej osoby nie uzyskasz bo jeszcze Cię nastraszy...
Spróbuj sam, naprawdę warto :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: praca licencjacka

Post autor: malykazio »

Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę, że nikt piszący za pieniądze nie napisze tego jak dla siebie, choćby nie wiem jak zapewniał.
ODPOWIEDZ