"wystawa" antyaborcyjna

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: malykazio »

Bzdury waćpan opowiadasz!
behindblueeyes pisze:- Czy aborcja jest morderstwem?
- Skądże, zwykły zabieg, prawie, że kosmetyczny..


Zabieg przerwania ciąży nie jest morderstwem, jeśli jest przeprowadzany przez lekarza w ramach dozwolonych przez prawo. Morderstwo to przestępstwo, a przestępstwem jest czyn zabroniony przez ustawę karną. Jeżeli coś jest dozwolone to nie może być jednocześnie zabronione. Stąd prosty wniosek, że przerwanie ciąży zgodne z prawem nie może być żadnym morderstwem. A to, ze je sobie tak ktoś nazywa to jego sprawa. W ogóle to nie wiem po co prawdziwym walczącym Katolikom jakiekolwiek zakazy aborcji? Przecież aborcja jest grzechem, więc Katolikowi nie trzeba dodatkowych zakazów żeby jej nie dokonywał a tych Katolików przecież mamy 90-95% społeczeństwa.

behindblueeyes pisze:- Czy poczęte dziecko można już nazwać człowiekiem?
- To tylko płód. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia..


Zapytaj swojego proboszcza czy pochowa zmarłe nienarodzone dziecko. Znam przypadki, gdzie ludzie spotykali się z odmową, bo "to przecież nie człowiek, bo nie był ochrzczony". Tak więc hipokryzją jest obrona nienarodzonych ludzi, jako istot ludzkich, jeśli jednocześnie kwestionuje się ich osobowość.

behindblueeyes pisze:
- Czy ideologie pronazistowskie: narodowców, nacjonalistów, powinny być zwalczane w zarodku?
- Tak, to zagrożenie dla demokracji: krzewią nienawiść zagrażającą zdrowiu i życiu innych..


A skąd wiesz w zarodku, która ideologia jest zagrożeniem dla demokracji i którą należy zwalczać? Kto będzie to oceniał? Ty?

behindblueeyes pisze:
kto we współczesnym świecie ma (naj)większe prawa, chroniące życie,
zdrowie, nietykalność cielesną, ochronę dóbr osobistych - ŚCIGANE Z URZĘDU?


Funkcjonariusze publiczni.

behindblueeyes pisze:
Czy jest jakiś inny temat, który zawierałby tyle zakłamania i logicznych zaprzeczeń? Wystawa antyaborcyjna pokazuje jedynie zabiegi kosmetyczne: jak wygląda płód? Co w tym niesmacznego? Krosty, zabiegi dermatologicznie, efekty palenia - lepiej nie wyglądają. Co do zdjęć z II wojny światowej, lub im podobnych.. obejrzymy ponownie - od wielu lat w telewizji - w sierpniu (Powstanie Warszawskie) i we wrześniu (wybuch wojny i agresja sowiecka). Czy wtedy będziemy też chronić oczy Naszych Dzieci i czy też będzie to Nam przeszkadzać w równym stopniu? Może lepiej nie uczmy też pociechy historii? Zajrzyjmy może lepiej do podręczników. Powinno usunąć się makabryczne zdjęcia?


A czy są publicznie organizowane wystawy pokazujące operacje tych płuc palaczy? Czy publicznie ktoś wyciska wielkie, obrzydliwie ropiejące krosty albo inne rzeczy? Czy na tych wojennych wystawach pokazywane są latające wszędzie wnętrzności?
Gdzie Ty w podręcznikach widziałeś makabryczne zdjęcia?
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: xlukim »

A SKĄD WY O TYM WSZYSTKIM WIECIE ???
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: behindblueeyes »

Wybacz, Kaziu, większego idioty nie mogłeś z siebie zrobić. Na sarkazm się nie odpowiada.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: malykazio »

Idiotę Ty zrobiłeś z siebie nie odróżniając wniosku od pytań (dodatkowo wniosku się nie "daje" tylko wyciąga). Poza tym z Tobą nigdy nic nie wiadomo. Jeszcze ktoś pomyśli, że wszyscy mają takie samo zdanie jak Ty. Swoją drogą to Twoje teksty coraz bardziej przypominają mi wypowiedzi z naszego Ratusza. A może tam pracujesz?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: behindblueeyes »

malykazio pisze:A może tam pracujesz?
Myślałem, że sprzeciwiasz się teoriom spiskowym na forum.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: malykazio »

To nie teoria spiskowa tylko luźne skojarzenie, do którego mam prawo. Twoje poglądy i sposób ich głoszenia skojarzyły mi się z poglądami niektórych włodarzy z ratusza.
Widzę, że się obudziłeś... znowu wchodzę na forum i widzę Twój post w każdym temacie.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: elfik »

malykazio pisze:To nie teoria spiskowa tylko luźne skojarzenie, do którego mam prawo.
Ja za to mam wrażenie, że jest księdzem albo kimś z tego środowiska (głównie po tych opowieściach "kolegów", którzy wszystko mówią w najdrobniejszych szczegółach) :D


a jeżeli chodzi o wystawę. No cóż.. szokuje. Jestem przeciwna aborcji, ale ta wystawa też mi się nie podoba, jest zbyt drastyczna...

ps. co myślicie o aborcji w wyniku gwałtu lub w przypadku, gdy dziecko ma urodzić się chore? Widze, że twórcy tej wystawy są przeciwni usuwania ciąży nawet w takich przypadkach.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: wanna »

Jestem zdania, że każdy ma prawo decydować o sobie, a kobieta nie jest chodzącym inkubatorem (to a propos gwałtu). Nie będę nikogo do swoich racji przekonywała i mnie też proszę nie nawracać.
A gdyby mnie moja matka usunęła, to by mnie nie było i tyle - to tak w ramach głupich pytań "co by było gdyby".
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: balboa »

elfik pisze:Ja za to mam wrażenie, że jest księdzem albo kimś z tego środowiska
Może pastorem albo popem, bo deklaruje żonę i dzieci.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: malykazio »

balboa pisze:Może pastorem albo popem, bo deklaruje żonę i dzieci.
Oj tam, tylko deklaruje ;) Nie musi przecież o swojej żonie pisać. Na forum tego nie sprawdzimy ;)
Tak czy inaczej przypomina mi kogoś, kto siłą i przemocą nawracałby na swoje poglądy (jedynie słuszne).
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: wanna »

Bluajs, jak czytam Twoje posty, to też się zastanawiam, gdzie jest moderacja.

Odnośnie głównego tematu:
Skoro już skutki aborcji pokazane, to teraz należy pokazać skutki rodzenia niechcianych dzieci: pobite, zabiedzone, niekochane, w domach dziecka, na ulicy - ale to nieważne, bo na pewno wszsytkie teraz dziękują bogu za to, że mogły się urodzić.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: balboa »

wanna pisze:Skoro już skutki aborcji pokazane, to teraz należy pokazać skutki rodzenia niechcianych dzieci: pobite, zabiedzone, niekochane, w domach dziecka, na ulicy - ale to nieważne, bo na pewno wszsytkie teraz dziękują bogu za to, że mogły się urodzić.
100% poparcia.
Dodam do tego przypadki pedofilli w domach dziecka i np. rodzinach alkoholowych i skrajnie biednych.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: malykazio »

Do tego jeszcze należałoby pokazać te chore, śmiertelnie chore, które czasem przeżyją w męczarniach kilka miesięcy.
Piotrek00
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:42

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: Piotrek00 »

Patrząc na Twój styl wypowiedzi, to zarzucanie komuś braku kultury i chamstwa można określić jedynie hipokryzją.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: behindblueeyes »

Piotrek00 pisze:zarzucanie komuś braku kultury i chamstwa
gdzie Ty byłeś, gdy ...?

no właśnie.

Czyżby Kaziu logował się ze swojego drugiego konta? By stanąć we własnej obronie? :-)
Piotrek00
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 10 cze 2012, 22:42

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: Piotrek00 »

Nie będąc długo na tym forum wydaje mi się, że jesteś osobą o dość prawicowych i katolickich poglądach. Czy więc pragnienie porządku i kultury dyskusji nie jest cechą dobrą? Po drugie, jak Tobie ktoś zarzucił, że jesteś z ratusza i temat się rozwinął i xlukim niejako stanął w Twojej obronie to nie widzisz w tym nic złego. Jak ja stanąłem w obronie kultury wypowiedzi to zarzucasz, że jestem drugim kontem kazia. Była chyba jakaś przypowieść o belce i drzazdze, ale zgłębienie tematu zostawię Tobie.

A do meritum - z udzielania się na większych internetowych forach przyzwyczajony jestem do tego, że zachowanie netykiety i minimalnego poziomu kultury osobistej jest wymagane. Tam gdzie administratorzy dbają, aby forum trzymało poziom dobrej dyskusji a nie komentarzy onetu, za takie teksty dostaje się bany, bez względu na poglądy, staż na forum itp.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: balboa »

xlukim pisze:To tym bardziej inni maja do tego prawo WIEŚNIAKU !!!!!
Zmywaj się stąd
Być może autor tego tekstu za brak kultury i chamstwo -które zażuca innym- powinien "zostać zmyty" z forum.
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: xlukim »

balboa pisze:Być może autor tego tekstu za brak kultury i chamstwo -które zażuca innym- powinien "zostać zmyty" z forum.

To byłoby najlepsze wyjście ,już nie mogę wytrzymać kiedy czytam Wasze wypowiedzi na wszystkie tematy...flaki się człowiekowi przewracają !!!
Oskarżacie,ośmieszacie,plujecie w oczy i macie jeszcze pretensje,że wam ktoś z grubej rury zwraca uwagę...Na brak wychowania i chamstwo tylko tak mogę odpowiedzieć...Chociaż jest inne wyjście,bardziej bolesne,po prostu zignorować Was... :devil:
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: gocha26 »

zdjęcia - okropne, dobrze że się z dziećmi tam nie zaplątałam bo pewnie duuużo nocy by nie przespały
chyba powinna to być wystawa od 18 rż?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: malykazio »

xlukim pisze:To tym bardziej inni maja do tego prawo WIEŚNIAKU !!!!!
Zmywaj się stąd i nie wytykaj innym liczby postów i tego co piszą bo to jest brak kultury i chamstwo z Twojej strony..drogi forumowiczu!!!
Posiadłeś monopol na te forum?????
Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy, prawda? To co zaprezentowałeś to jest właśnie "wieśniactwo" czystej wody. Nie ty będziesz uczył mnie kultury, bo brakuje ci w tej dziedzinie znacznie więcej niż mnie.
xlukim pisze:Oskarżacie,ośmieszacie,plujecie w oczy i macie jeszcze pretensje,że wam ktoś z grubej rury zwraca uwagę...Na brak wychowania i chamstwo tylko tak mogę odpowiedzieć...
Osoba kulturalna i inteligentna wie jak odpowiedzieć na brak wychowania i chamstwo, inna zawsze użyje wyzwisk. Skoro tylko tak mogłeś odpowiedzieć to trzeba było sobie odpuścić. Nawet na tym forum są jakieś zasady.
behindblueeyes pisze:Czyżby Kaziu logował się ze swojego drugiego konta? By stanąć we własnej obronie?
Loguję się z tylu kont z ilu chcę. Nie potrzebuję żadnych obrońców. Ale dobrze, jeśli to wszystkich zaspokoi to wymienię konta, z których się loguję:
malykazio, Piotrek00, behindblueeyes, elfik, wanna i jeszcze inne ale wszystkich nie podam i tego się nie dowiecie. Lubię sam ze sobą podyskutować. Gdyby nie to to forum byłoby pewnie martwe i nikt by nie pisał.
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: xlukim »

malykazio pisze:xlukim napisał(a):To tym bardziej inni maja do tego prawo WIEŚNIAKU !!!!!Zmywaj się stąd i nie wytykaj innym liczby postów i tego co piszą bo to jest brak kultury i chamstwo z Twojej strony..drogi forumowiczu!!!Posiadłeś monopol na te forum?????Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy, prawda? To co zaprezentowałeś to jest właśnie "wieśniactwo" czystej wody. Nie ty będziesz uczył mnie kultury, bo brakuje ci w tej dziedzinie znacznie więcej niż mnie.xlukim napisał(a):Oskarżacie,ośmieszacie,plujecie w oczy i macie jeszcze pretensje,że wam ktoś z grubej rury zwraca uwagę...Na brak wychowania i chamstwo tylko tak mogę odpowiedzieć...Osoba kulturalna i inteligentna wie jak odpowiedzieć na brak wychowania i chamstwo, inna zawsze użyje wyzwisk. Skoro tylko tak mogłeś odpowiedzieć to trzeba było sobie odpuścić. Nawet na tym forum są jakieś zasady.behindblueeyes napisał(a):Czyżby Kaziu logował się ze swojego drugiego konta? By stanąć we własnej obronie?Loguję się z tylu kont z ilu chcę. Nie potrzebuję żadnych obrońców. Ale dobrze, jeśli to wszystkich zaspokoi to wymienię konta, z których się loguję:malykazio, Piotrek00, behindblueeyes, elfik, wanna i jeszcze inne ale wszystkich nie podam i tego się nie dowiecie. Lubię sam ze sobą podyskutować. Gdyby nie to to forum byłoby pewnie martwe i nikt by nie pisał.


_________________


Coś z Tobą nie HALO koleś...masz chyba zaburzenia tożsamości i osobowości...

Naprawdę jesteś "malykazio"...;)))
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: prezes »

Przyznam, że nie widziałem tej wystawy, ale pogląd, że jest ona wystawiona w niewłaściwym miejscu jest moim zdaniem błędny. Przecież wystawiając te obrazy w innym miejscu również byłoby prawdopodobieństwo, że zobaczą je dzieci. Jeżeli są tam obrazy dopuszczane do oglądanie przez władze miasta i nie zakazane prawnie nie widzę problemu.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: "wystawa" antyaborcyjna

Post autor: balboa »

Jest prawo i jest moralność. Nie jest zalecane pokazywanie dzieciom np. filmów dla dorosłych, mimo że nie są one zakazane prawnie.
ODPOWIEDZ