Pizzerie w naszym kochanym mieście

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

jak ktos ma ochote na naprawde dobra pizze to polecil bym "Niedzwiedzia" i"A :P valon"
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

PIZZA

Post autor: lavetka »

W Diavolo, jak mieszkałam jeszcze w Ostrołęce, wylazł mi spod obrusa olbrzym karaluch. A chadzałam tam dość często. Ale po tym wydarzeniu przestałam. Smakowała mi jeszcze pizza obok Juniora i Ewy, NYC Pizza czy jakoś tak. Aha, nie wiem jak jest teraz w Ostrołęce, ale z tego co pamiętam to za wszystko musiałam płacić (mówię tu o sosach, które i tak KUPOWAŁAM w śladowych ilościach). Tu, gdzie teraz aktualnie mieszkam, sosy dostaje się do każdej pizzy gratis i do tego aż trzy rodzaje czyli: łagodny pomidorowy, ostry meksykański i czosnkowy (który jest naprawdę czosnkowy i nie śmierdzi majonezem, bo gdzieś mi się zdarzyło jeść w Ostrołęce pizzę z sosem czosnkowym z wielkiej żółtej butelki, który był bardziej majonezowy niż czosnkowy).
Pozdrówka
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ja najlepszą pizzerie mam w domu .
A kiedy mi sie niechce robić placka , to kupuje gotowe podkłady
i mieszam dodatki ile chce i jakie chce czyt. duzo sera i peperoni .

Pozatym wychodzi taniej , jjesz dowoli i w dowolnym stylu ( mlaskanie,szybkie wpier*alanie jak jestes głodny) , przed TV , ze świerzo otwartą Coca Cola prosto z lodóweczki .
zawsze w środku peletonu
gizmo
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2005, 23:18
Lokalizacja: z domu

Post autor: gizmo »

pizza Rica u zochy ;) nie ma lepszej ;]
__
Drum 'n' Bass is all you need to be yourself
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

Zdecydowanie polecam...Avalon....tylko w tym jest dobry :-)

[ Dodano: 13:21, 23.12.2005 ]
lavetka pisze:W Diavolo, jak mieszkałam jeszcze w Ostrołęce, wylazł mi spod obrusa olbrzym karaluch. A chadzałam tam dość często. Ale po tym wydarzeniu przestałam. Smakowała mi jeszcze pizza obok Juniora i Ewy, NYC Pizza czy jakoś tak. Aha, nie wiem jak jest teraz w Ostrołęce, ale z tego co pamiętam to za wszystko musiałam płacić (mówię tu o sosach, które i tak KUPOWAŁAM w śladowych ilościach). Tu, gdzie teraz aktualnie mieszkam, sosy dostaje się do każdej pizzy gratis i do tego aż trzy rodzaje czyli: łagodny pomidorowy, ostry meksykański i czosnkowy (który jest naprawdę czosnkowy i nie śmierdzi majonezem, bo gdzieś mi się zdarzyło jeść w Ostrołęce pizzę z sosem czosnkowym z wielkiej żółtej butelki, który był bardziej majonezowy niż czosnkowy).
Pozdrówka
Wiesz że miałem taki sam przypadek...ze 3 lata temu.. tylko mi chodził po spodniach karaluch...hhehe.
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

W każdej restauracji są karaluchy, robale i insekty... nie ma co robić afery :wink:
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

noooooooooooooo
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
Awatar użytkownika
joszko
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2006, 13:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: joszko »

dIAVOLO, RICA, AMERICANA TOP3 MOIM ZDANIEM
lays69
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 19:20

Post autor: lays69 »

Rica wymiata:P:P
Maryla
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2006, 20:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Maryla »

Ja polecam pizze z Avalonu.Ale tak naprawde to nie ma zadnej super pizzerni w miescie :(
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Maryla ma rację ;) Przynajmniej nie ma super pizzy, ale z czegos trzeba wybierać :) chociaz nie za czesto, bo to przeciez niezdrowe! :)
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ostatni byłem w "Niedźwiedziu". Ta pizzeria zeszła na psy. Chciałem 2 pizze, a dostałem 2 placki nie podobne do pizzy !! Chyba oszczedzają ... na czym się da. Chyba zmienię lokal, tylko na jaki skoro w Ostrołęce nie ma normalnej Pizzeri :!:
a buuu
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2006, 19:04
Lokalizacja: :)

Post autor: a buuu »

Diavolo :wink: ... ciekawe dlaczego? ... :o 8)
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

najlepsza pizze to serwują w MIKOŁAJKACH, ostrołęcka sie do niej nie umywa hehe :)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

genabisSs temat brzmi "Pizzerie w naszym kochanym mieście" a nie w Mikołajkach...
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Ja od zawsze preferuje Niedzwiedzia. Dobra pizza (nie znajdzie sie podobnej w innych pizzeriach ostroleckich) a do tego ciekawa atmosfera i miła pani za ladą.
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

diavolo

Post autor: Marinero100 »

W diavolo ostatnio nie jadłem pizzy, ale kebaba mało się nie wyżygałem na podłogę.Dobra jest w Pizza Ricca ale robią za duże brzegi, 3 cm,ale zależy kiedy
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

Michał ja wyrazilam swoja opinie : która brzmi, ze w Oce nie ma zadnej dobrej pizzeri, najpierw pomysl zanim sie bedziesz czepial. That's all :)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Jeśli chodzi o niedźwiedzie... typowa domowa pizza - raz na jakiś czas można zjeść, chociaż kiedyś smaczniejsza była... no i lipa że w niedziele zamknięte mają, chyab że coś sie zmieniło. Rica OK , chociaż ostatnio zamówiłem tzw. giganta i sie zawiodłem znów - dwa razy droższa od dużej a jakby nie było najeść we dwóch się tym nie idzie.
NYCP - dużo, tanio, mało smacznie
Rica w całym zestawieniu ma chyba jednak +
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

Ja mam takie szczescie ze jak zamawiam pizze z Avalonu to zawsze mama ktorych brzeg przypalony ;) Jak mam wybierac pizzerie w Ostrołęce to bedzie to Rica.
ODPOWIEDZ