Akademia Sukcesu

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Amaranth
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:53

Akademia Sukcesu

Post autor: Amaranth »

Witam.

Ktoś chodzi do tej Akademii ? I może coś o niej powiedzieć. Gdzie jest ta szkoła położona w O-ce ?

Do tej szkoły złożyłam podanie przez to że dzwoniła do mnie Pani z ankiety którą wypełnialismy w szkole z informacją że wygrałam u nich indeks do ich szkoły, a także pen-drive lub mp3. No i poszłam się dowiedzieć o więcej informacji. Złożyłam podanie na administrację, byłam 30 osobą na ich liście. Nie będę raczej tam chodzić bo chcę iść do W-wy. No ale jakbym miała to prosze o udzielenie odp. na powyższe pytania.
tyna
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2011, 1:36

Re: Akademia Sukcesu

Post autor: tyna »

Zajęcia z tej szkoły odbywają się w budynku WSAPU na ul. Korczaka. Coś więcej trudno mi powiedzieć o tej szkole.
epaepa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2012, 13:20

Re: Akademia Sukcesu

Post autor: epaepa »

Chciałbym dodać coś na temat tej szkoły. Prowadzą oni kurs zawodowy na Agenta Celnego. Trwa on 9 tygodni (jeśli chodzi o weekendy) lub wieczorowo od 17 do 20, dwa lub trzy dni w tygodniu. Koszt takiego kursu to 920 zł z możliwością ratalną. Przygotowuje on do egzaminu w ministerstwie finansów, który pozwala otrzymać licencję i wpis do krajowej listy agentów. Nie jestem pracownikiem tej szkoły tylko zależy mi bardzo aby zrobić te szkolenie tylko jest problem mały... Aby te szkolenie ruszyło musi być 10 osób chętnych, a jest mniej. Może ktoś z was internautów byłby zainteresowany wyrobić sobie taki zawód? Bardzo dobrze płatny jest i łatwo o pracę bo jest deficyt ludzi z tym zawodem.

ps. siedziba szkoły jest w handlowcu na 1 piętrze tam gdzie marco polo i kawiarenki internetowe.
ODPOWIEDZ