Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
matyldao
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2012, 14:51

Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: matyldao »

Szukam sali/restauracji, na zorganizowanie imprezy z okazji 18. urodzin. Pomyślałam o Off Cafe w Handlowcu, w miejscu starego Orange Bar. Co sądzicie o tym miejscu? Jak wrażenia? Jedzenie? Ceny?
Jeśli macie jakieś inne miejsce, o którym warto pomyśleć przy organizacji takiej imprezy to proszę- piszcie :)
Z góry dzięki za pomoc. :)
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: AZB666 »

Pizza nie wyróżnia się niczym szczególnym w smaku :)
Desery lodowe są dobre.

Osobiście jednak wolałem OFF CAFE w starym miejscu ,przy ul. GORBATOWA.
Zależy też na ile imprezka ma być.
Jeśli do 12 osób to myślę, że bez problemu lokal :)
matyldao
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2012, 14:51

Re: Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: matyldao »

Impreza na ok. 20 osób, mniej więcej.

A jak się mają dania główne? Najbardziej zależy mi właśnie na informacjach na ten temat :)

Dzięki za odpowiedz :)
sheep1992
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2009, 23:18

Re: Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: sheep1992 »

Ja robiłam 18 urodziny jak off cafe był jeszcze na gorbatowa. Impreza była na jakieś 35 osób i zrobiła się z tego raczej plotkarska impreza niż całonocna szalona wixa z tańcem na stołach, ale to była wina tego że stoły były na górze, a parkiet do tańca na dole. Ogólnie wyszło fajnie, ale nie do końca to czego oczekiwałam.
Niestety obsługa była sporym problemem. Nie było właścicielki, tylko jakieś dwie młode dziewczyny, które przyprowadziły swoich chłopaków, którzy bez żenady pili alkohol i przystawiali się do moich koleżanek. Brakowało szklanek, sztuców, kieliszków, talerzy... A jeśli już były to całą noc stały brudne na stole, co mnie osobiście razi.
Ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o robienie tam większych imprez, bo właściwie nie było źle, ale szału też nie było. Może teraz, jak jest w innym miejscu, to będzie inaczej. Ale radzę zwracać uwagę na takie rzeczy jak obsługa, szkło, czas podania dania gorącego itd.
matyldao
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2012, 14:51

Re: Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: matyldao »

wielkie dzięki za odpowiedz :)
słyszałam, że jest to już inna właścicielka... Może coś się zmieniło... miejmy nadzieję.

Nie mam w ogóle pomysłu na imprezę na tyle osób. Jakie miejsce? Przecież nie wielka sala... a przydałoby się miejsce i do tańczenia i do poczęstunku
sheep1992
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2009, 23:18

Re: Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: sheep1992 »

serdecznie polecam stadninę w dzbeninie, byłam tam na kilku imprezach i zawsze było bardzo sympatycznie. dobre jedzenie, jest nagłośnienie wystarczające do takich imprez, sporo miejsca do tańca (nawet jak jest 50 osób siedzących przy stołach). właściciele to przemili ludzie i bardzo dbają o to żeby wszystko dobrze wypadło (byłam na imprezie w grudniu, na parkiecie było mnóstwo błota pośniegowego i pani błyskawicznie zmyła podłogę). i z tego co wiem ceny też są bardzo przystępne.

jeśli chodzi o rzekuń, to nie polecam. za każdym razem robi się tam mordownia, a poza tym strome schody ( a to 3 piętra między salą a łazienką) są baaardzo dużą przeszkodą dla gości, gdy jest już po północy ;)

świetne są też 18-nastki w marco polo, bo jest cudne jedzenie, miła obsługa, czysto, grzecznie i wystarczająco miejsca do tańca. ale to też jest większy koszt.

życzę powodzenia w szukaniu sali i udanej imprezy ;)
matyldao
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2012, 14:51

Re: Co sądzicie o Off Cafe? Impreza osiemnastkowa

Post autor: matyldao »

Bardzo dziękuję za odpowiedz :)

Mam nadzieję, że się uda to zrobić tak, żeby gościom się podobało :)
ODPOWIEDZ