Naprawa lodówki

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Naprawa lodówki

Post autor: baja bongo »

Witam,

mam uszkodzona lodowke, prawdopodobnie przez transport. Nie chlodzi. Podobno przyczyna moga byc zapchane kanaliki lub cos nieduzego. Szukam namiarow na jakiegos fachowca z Ostroleki, ktory moglby podjechac i zobaczyc co jest ewentualna przyczyna awarii.

Za wszelkie dane bede niezmiernie wdzieczny.
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: Naprawa lodówki

Post autor: 26aqua »

Na poznańskiej w szeregu domków jest facet co zajmuje się takimi sprzętami. nie pamiętam nazwiska ale jest niedrogi i dobry.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Naprawa lodówki

Post autor: trampella »

Na ulicy Kilińskiego jest pan od tego typu napraw,jeżdzi też do klienta.Niestety zgubiłam nr telefonu.Podjedz do niego i porozmawiaj.Pozdrawiam.
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Naprawa lodówki

Post autor: jagus1402 »

Na ul.Goworowskiej tuż za dawnym Zielonym Markietem jest zakład,który zajmuje sie tegu rodzaju naprawami.Przyjeżdzają też do domu.Wg mnie robią w miarę tanio i dobrze.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Naprawa lodówki

Post autor: AZB666 »

Przy ul. 11 listopada (taki mały budynek) w pobliżu klubu COLOSEUM :)
Justyna33
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2012, 11:51

Re: Naprawa lodówki

Post autor: Justyna33 »

Jeżeli lodówka jest na gwarancji to powinienieś to zgłosić, jeśli uszkodzili w transporcie czemu masz płacić, to z ich winy. Jeżeli po gwarancji-792259705, wystawiamy faktury vat. Musisz liczyć się z tym że jeśli ktokolwiek przyjedzie obejrzeć lodówkę i stwierdzić co i jak nie przyjedzie za darmo. standardowa stawka to ok 50 zl za zajrzenie co jest (ewent. plus vat).
ODPOWIEDZ