fryzjer do farbowania włosów

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Kaska_03
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2012, 21:24

fryzjer do farbowania włosów

Post autor: Kaska_03 »

Szukam dobrego fryzjera bo chce rozjaśnić włosy, obecnie mam farbowane na cimny brąz a chce je rozjaścić do średniego blądu alno i jaś jaśnie, bez dekoloryzacji sie nie obędzie, może ktoś może mi polecić dobrego i takiego fryzjera
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: fryzjer do farbowania włosów

Post autor: bastylia »

na pewno Pani Ania Szkolnik,za stokrotka na Centrum.zdecydowanie odradzam salon w handlowcu u Kingi B.zwlaszcza jesli chodzi o rozjasnianie.mialam geste,dlugie wlosy."dzieki"zabiegom u Kingi prawie je strcilam.Pani Ania,jak ich dotknela to sie przezegnala...doslownie.dzieki Niej moje wlosy wrocily do zycia:)i teraz farbuje tylko u Niej.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: fryzjer do farbowania włosów

Post autor: bastylia »

i doradzila mi fajny kolor,taki naturalny blond.nie bylam do niego przekonana,ale jak ludzie na ulicy zaczeli mnie pytac,gdzie farbuje wlosy to sie przekonalam:)
ewelka111505
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2007, 15:57

Zuzanna Mycyk Parzych Genezis (SRe: fryzjer do farbowania wł

Post autor: ewelka111505 »

Polecam panią Zuze,jej zakład jest na Kilińskiego (naprzeciwko banku)-Genezis. Jestem stałą klientką i zawsze wychodzę zadowolona ;)
eew
orzeł
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:48

Re: fryzjer do farbowania włosów

Post autor: orzeł »

Ja zdecydowanie Kingę też odradzam, może nie miałam bujnych włosów ale po kilku farbowaniach u niej objętość włosów była o połowę mniejsza.

Polecam Monikę z Qualitum, ma zakład koło Halika na dole po schodkach. Zna się na tym co robi, a do tego miła i sympatyczna i jako nowość doddam, że nie obgadują klientek jak wyjdą a w KAŻDYM zakładzie do którego chodziłam tak było!!!
ODPOWIEDZ