Szukam wróżki

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
giovanna
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 lip 2012, 23:06

Szukam wróżki

Post autor: giovanna »

Jak w tytule szukam wróżki, kiedyś była podobno Pani na osiedlu Jaracza, ale nia mogę nigdzie znaleźć kontaktu. Prosze mnie tylko nie wyśmiewać, obrażać ani pouczać. Potrzebuje po prostu pomocy w znalezieniu kogoś godnego polecenia.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Szukam wróżki

Post autor: behindblueeyes »

A co nie na temat Adminie napisałem? Co tu do ukrycia? Znam tę osobę, na tyle, by wiedzieć, że robi sobie sztuczną reklamę. No tak, gdyby coś było o PIS, to byście jeszcze kibicowali i komentowali. Powtórzę to, co napisałem wcześniej. Czemu mnie nie dziwi, że nie wracają do Niej klienci? Jeśli innym przez to robi się problemy, że aż muszą szukać pomocy o Księdza Egzorcysty, to się nie dziwię.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Szukam wróżki

Post autor: TRUE »

behindblueeyes - to może zamiast wróżki poleć księdza egzorcystę, będzie szybciej.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Szukam wróżki

Post autor: behindblueeyes »

W przeciwieństwie do wróżki - nie jestem nawiedzony. Moim zdaniem ta ostrołęcka wróżka to osoba z bardzo poważnymi zaburzeniami psychicznymi. I nie piszę, by jej zaszkodzić. Może w końcu do niej dotrze, by naprawiła swoje życie a nie żerowała na słabościach ludzkich. Tak, znam ją już lata. Bardzo dobrze znam. Tak, że od razu byłem w stanie wyczuć, że to ona założyła konto. Bo jak pisałem - klienci nie wracają? Diabeł jednak oszukał i nie dał wszystkiego? Tak, jak mówiły karty? Ps. A, i chciałbym się w tym miejscu spytać - może Moja Ostrołęka poruszy ten temat - dlaczego Policja nie interesuje się .. Cygankami, które pod pretekstem wróżb kradną Ludziom pieniądze? A może po prostu nie wiem o interwencjach nic? Czy władze się boją? Ja już niejedną pogoniłem. Cegłami we mnie rzucali, gdy za pierwszym razem jedna ukradła mi pieniądze, wykorzystując swój urok w oczach i czary. Bo oczywiście swoje pieniądze odzyskałem.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Szukam wróżki

Post autor: balboa »

behindblueeyes pisze:No tak, gdyby coś było o PIS, to byście jeszcze kibicowali i komentowali.
Nie ma to jak polityczno-propagandowo-religijna dygresja.
behindblueeyes pisze:że aż muszą szukać pomocy o Księdza Egzorcysty.
aż u księdza egzorcysty, niesamowite...
niczym się dla mnie taki facet nie różni od wróżki, poza tym że podpiera się niektórymi autorytetami
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam wróżki

Post autor: Qrzysio »

behindblueeyes pisze: Znam tę osobę, na tyle, by wiedzieć, że robi sobie sztuczną reklamę.
Ja na razie żadnej reklamy nie widzę, Twoje oskarżenia nie są poparte żadnymi dowodami. Moim zdaniem możesz się mylić.
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Szukam wróżki

Post autor: mcaron07 »

behindblueeyes a podobno miałeś sie więcej na forum nie udzielać...
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Szukam wróżki

Post autor: elfik »

Ja również nie doszukałam się tutaj reklamy, nie ma nic w stylu: "słyszałam, że najlepsza jest pani z Jaracza" czy innych komentarzy "och" i "ach". Ni nie ma w tym stylu!

Kiedyś słyszałam o wróżce zwanej Kasandra. Czy również zrobiłam sobie autoreklamę tym zdaniem?

Myślę behind, że trochę się zapędziłeś. I w innym temacie też atakujesz autorkę teko tematu. Nieładnie....
giovanna
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 lip 2012, 23:06

Re: Szukam wróżki

Post autor: giovanna »

Witam znów. Chciałam sprawdzić, czy ktos odpisał na mój post, ale widzę , że nie ma żadnej konkretnej osoby polecanej, tylko jakieś podejrzenia w stosunku do mnie. Ja nie jestem żadną wróżką i nie robię sobie autoreklamy (dziękuję adminie i reszcie za poparcie), szukam jakiegos namiaru na takową po prostu, nieważne gdzie mieszka w o-ce, tylko aby była sprawdzona. Jeśli ktoś będzie miał jakieś konkretne wiadomości to czekam i będę sprawdzać forum. z góry dziękuję za informację
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Szukam wróżki

Post autor: mondeo »

behindblueeyes pisze:Lokalizacja: WO :-)
wg. mnie zdecydowanie mocno bezrobotny WOS
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Szukam wróżki

Post autor: behindblueeyes »

No i osiągnęła swój cel. Gratuluję naiwności. Drodzy .. Państwo. Koniec mojej rozmowy w temacie. Dalej powierzajcie swoje problemy w ręce osób z problemami psychicznymi. By nie rzecz inaczej: finansowymi.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Szukam wróżki

Post autor: behindblueeyes »

Cel jeden - zarobić jak najwięcej na naiwnych, a Admin jeszcze wskazuje na ogłoszenie, którym się nikt nie interesuje. To mojej obecności chyba tu na tyle.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam wróżki

Post autor: Qrzysio »

Skoro masz prawo nie wierzyć w czary/wróżki, tak inni maja prawo w nie wierzyć. Nie ograniczaj innych osób.
ODPOWIEDZ