Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
niezależny
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2012, 18:19

Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

Post autor: niezależny »

Witam,
Ostatnio czytałem na forum kilka słów o zalewie w Wykrocie, podobno ma tam miejsce jakaś budowa i są utrudnienia. Wpis był sprzed dziesięciu dni, więc mam pytania: czy budowa nadal trwa (i o co chodzi w niej?) oraz pytanie do wszystkich fanów wędek, czy warto się wybrać tam na rybki? Czy coś bierze?
Pozdrawiam
niezależny
NIEZALEZNY.PRV.PL
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

Post autor: Siara »

Budowa trwa nadal przez co utrudnione zwiedzanie brzegów ze spiningiem. Ryba - hmm... drobna jest, typowo "sportowa". Ogólnie miejsce fajne, ale tylko jeżeli chodzi o to, że to woda :)
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

Post autor: majster »

Nie radzę się tam wybierać po 2 latach tam się wybrałem.Za mostem lewa strona jest zamknięta choć budowa zaczyna się po ok 300metrach i jest na ok 100 metrów od wody.Wszystko zrobiono żeby utrudnić życie wędkarzom i odpoczywającym nad wodą Nie da się objechać zalewu dookoła nawet rowerem ,postawili znaki zakazu ruchu ,jest ich aż 4 nad wodą po przeciwnej stronie budowy i 2 nad małym zbiornikiem .Żeby pojechać w inne miejsce nad zalewem trzeba wyjeżdżać na asfalt i wiedzieć z którą dróżkę leśną wjechać żeby znaleźć się w innym miejscu nad wodą .W rozmowie z wędkarzami co bywają tam częściej dowiedziałem się że tan zalew dla wędkarzy jest raczej stracony żadnych atrakcyjnych ryb w tym roku nie udało się złowić.
niezależny
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2012, 18:19

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

Post autor: niezależny »

Witam, dzisiaj tam bylem i faktycznie po lewej stronie od mostu trwa budowa. Jednak po Waszych wypowiedziach bedzie duzy halas, tymczasem bylo bardzo spokojnie. Po 5 godzinach polowu zlapalem tylko 3 rybki: okonie i ploc. Szczerze nie polecam tego miejsca. Moze znacie jakies dobre lowiska w okolicy? Byle nie port :)
NIEZALEZNY.PRV.PL
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Zalew w Wykrocie, czy warty odwiedzenia?

Post autor: Y@rosh »

a kto jest właścicielem tej inwestycji w ogóle?
ODPOWIEDZ