Boks w Ostrołęce

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
joe_frazier
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:41

Boks w Ostrołęce

Post autor: joe_frazier »

Mam małe pytanko a raczej dwa pytania.
1.Gdzie mieści się klub Victoria ??
2.Czy mogę wstąpić do klubu mając prawie 18 lat (skończę w lutym)
mierząc koło 180 cm i ważąc ponad 100 kilo ??
Jeżeli znajdzie się tu jakiś bokser z tego klubu bądź trener to proszę o trochę informacji na ten adres mailowy joe_frazier@o2.pl
Za odpowiedzi dziękuję z góry i mam nadzieję że jakieś będą :-)
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Co do wieku to troche poźno z kariery to już raczej nici. Co do treningów dla Siebie to byś musiał z trenerem porozmawiać. Treningi są o 16.30 na hali przy ul Traugutta Poniedziałek, Środa i Piątek. Pan M. Mierzejewski jest głownym trenerem i z nim pogadaj.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

przyjsc i cwiczyc mozesz ale nie licz na jakies sparingi z chlopakami albo zawody, juz za pozno.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

dlaczego na sparingi liczyć nie może ? Czy to zabronione ? Przecierz sparingi są jakby "sprawdzeniem" tego co się nauczyłeś. To tak samo jak byś chodził do budy a klasówek i ocen nie miał...
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

dlatego nie moze liczyć ze trener woli sie zajmowac ludzmi ktorzy maja jakas przyszlosc w boksie (najwiecej z rocznika +1990), a zabronione to nie jest ale w victori jest tak ze nie TY tam zadzisz tylko trener. i to jest bardzo dobre, sparuja zawodnicy ktorzy szykuja sie do zawodow a nie tak dla przyjemnosci. i nie porownuj szkoły do victorii bo rozni sie przede wszystkim zaangazowaniem trenera i szacunkiem do jego osoby.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Człowieku co ty wiesz o tym klubie ? Nic. Jak wiesz nie ma tam jednego trenra. Faktem jest to że trenerzy już nie będą mogli się takim zawodnikiem zająć jak młodym. Ale sparingi czemu nie ? Przecierz sparing nie koniecznie zajmuje całego trengu i uwagi głownego trenera.
. i nie porownuj szkoły do victorii bo rozni sie przede wszystkim zaangazowaniem trenera i szacunkiem do jego osoby.
co masz szacunek do tego ? to jest tylko porównanie sytłuacji a nie trenera wiec nie wyskakuj tu z takimi tekstami.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

to ty nie wyskakuj z takimi textami:
Człowieku co ty wiesz o tym klubie ?
bo trenowalem w victorii prawie rok, a ty? wcale? znasz to tylko z opowiesci kumpli najwyzej
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

co z tego ze trenowales ? trenerem nie jestes wiec nie bedziesz decydowal czy on bedzie sparowal czy nie
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Ale głupia kłótnia.... Ja trenowałem 1,5 roku i wiem, że sparingi mają także starsi. A trener Mierzejewski zajmuje sie właśnie starszymi, bo młodszą grupą, która ma treningi w innym czasie inny trener.
przemek_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:15

Post autor: przemek_ »

słuchaj żuber co ja ci powiem ja patrze co ty piszesz to ........ niemoge normalnie nie .Bredzisz bzdury co ty możesz wiedzieć o boksie drażnia mnie te twoje wypowiedzi strugasz hojraka trenowałeś chyba sezonowo ten boks, niechce mi sie z toba w ogóle gadać na ten temat bo nie gadam z gościami, którzy niemaja o tym pojęcia.powiem ci tak jeżeli ten chłopaczek chce trenować to chociarz bedzie ważył 140 kg to bedzie trenował a nie bujał po fotkach iw internecie dla poklasku.napisał bym wiecej ....... jak jestes mądry to wejdż w ring i pokaż jaki jesteś hojrak a jak nie to niepisz takich bzdur ............ pozdrowienia dla arbuza (artura)i jego brata daniela .chociarz jedni nie walą przypału...
Michal69
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2013, 11:04

Re: Boks w Ostrołęce

Post autor: Michal69 »

Chciałbym odswiezyc temat i zapytac sie dokladniej gdzie są teraz treningi ile kosztują i o jakiej porze? Dodam ze mam 14 lat i Chciałbym zacząc trenowac.
hela
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2013, 19:04

Re: Boks w Ostrołęce

Post autor: hela »

A dziewczyny też przyjmują do klubu?
papitek
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:15

Re: Boks w Ostrołęce

Post autor: papitek »

Właśnie, przyjmują dziewczyny? Moja luba chętnie by pobiła :)
Kowalgp
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 maja 2015, 10:14

Re: Boks w Ostrołęce

Post autor: Kowalgp »

Jest możliwość zapisania się dla dorosłych ? Chciałbym się nauczyć techniki, poznać trening, ogólnie dla siebie bez żadnych wielkich ambicji sportowych.
ODPOWIEDZ