Parę słów do Pani Achcińskiej.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: tankian »

w kazdym, jesli para sobie tego zyczy...
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: robertdeniro »

behindblueeyes pisze: A tak dla ciekawości - czy w jakimkolwiek gabinecie siedzą razem pary, gdy ..... ona jest badana ... na samolocie?
Nie ma z tym najmniejszego problemu. Jeśli Ty i Twoja partnerka tego chcecie, to wchodzicie obydwoje do gabinetu. Większość moich znajomych w czasie ciąży chodzi wspólnie do ginekologa, do szkoły rodzenia oraz odbywają wspólne porody. Powiedziałabym nawet, że to zrobiło się na czasie.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: behindblueeyes »

Nawet nie wiedziałem. Ale ok. Każdy ma inną wrażliwość. Żonie towarzyszyłem wszędzie, prócz tych intymnych sfer leczenia, co uważałem za naturalne. Nawet w trakcie tzw. porodu rodzinnego, odsunąłem się na bok, gdy miałem badania. Lekarze mnie nawet sami o to prosili, ba..
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: kris4724 »

kolego behind
po pobieżnym przeanalizowaniu forum popieram tezę powiedzianą wyżej Czy ty jesteś głupkiem? piszesz mnóstwo postów na każdy temat i w każdym dziale, znasz się na wszystkim a tak na prawdę nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. takie trolle forumowe powinny być tępione. ale może administrator zezwala na takie harce żeby cokolwiek działo się na forum? może jesteś programem??? to by tłumaczyło merytoryczną miernotę
pozdrawiam wszystkich ludzi
ps. sorry za atak "ad personam" ale im więcej czytam wypowiedzi behind tym bardziej jestem zniesmaczony niskim poziomem forum

psII. w wolnej chwili prześlę zapis tego wątku dla pani Achcińskiej, niech zdecyduje czy nie została pomówiona przez ciebie publicznie na forum, może będziesz musiał płacić odszkodowanie???
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: głęboka otchłań »

behindblueeyes pisze:mnie osobiście bulwersuje fakt przepisywania tabletek antykoncepcyjnych,
bez odpowiedniego badania - ot tak - bo Przedstawiciel jest ... miły ... dla Lekarzy?


Behindblueeyes - ja dziwię się twoim wypowiedziom w tym wątku.
Najpierw zakładasz wątek o "dziwnym tytule" z imienia i nazwiska wymieniając jedną z ostrołęckich lekarek. Potem "wplatasz w swój wątek " zdziwienie dotyczące przepisywania tabletek antykoncepcyjnych. Wretujesz to przez kilka postów.

Użytkownicy pisali Ci - jeśli miałeś jakiekolwiek wątpliwości - trzeba było udać się do "owej Pani Doktor" porozmawiać lub do NFZ - tam jest jednostka przyjmująca skargi.
Wywlekasz jakieś niesnaski i robisz ferment.

Moim zdaniem to bardzo niekulturalnie oraz hamsko, nie mam pojęcia czemu ma służyć takie zachowanie.

kris4724 pisze:w wolnej chwili prześlę zapis tego wątku dla pani Achcińskiej, niech zdecyduje czy nie została pomówiona przez ciebie publicznie na forum, może będziesz musiał płacić odszkodowanie???
Zastanów się nad tym co napisał Kris 4724 bo możesz mieć nieprzyjemności.

Ps. Niech to będzie przestrogą dla tych, którzy w przyszłości będą zakładać "dla własnego widzi mi się" wątki i pomawiać publicznie na forum różne osoby - lekarzy, nauczycieli, księży, ect.

Może powienieneś teraz "przeprosić ową Panią Doktor" za to co tu napisałeś? Pomyśl o tym.
gg 33063013
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: behindblueeyes »

Podpisałem się adresem IP, mając świadomość wagi kierowanych słów.

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Boxxer
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:38
Lokalizacja: http://www.inicjatywa14.net

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: Boxxer »

Czy moderator jest normalny? Dlaczego usunął mój wpis w tym miejscu? Bo popierałem autora, gratulując odwagi? Bo jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji? Bo lemingi zaczęły tu wymyślać mi, kim jestem, mimo, że dopiero założyłem konto?
Horytnica - Katyńskie Łzy .. Bóg, Honor i Ojczyzna!
http://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: balboa »

myślę, że moderator zrobił to dlatego, że jest podobnego zdania co ja, a mimo to też nie jestem zadowolony że to zrobił,

a moderator na dodatek wie dużo więcej na temat temat który był w postach, które znikneły
Awatar użytkownika
Boxxer
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:38
Lokalizacja: http://www.inicjatywa14.net

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: Boxxer »

To kolejna subiektywna opinia, na której w szczegółach nie udzielisz odpowiedzi?
Horytnica - Katyńskie Łzy .. Bóg, Honor i Ojczyzna!
http://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: balboa »

Mocno zmniejszasz tylko wątpliwości moje i innych.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: głęboka otchłań »

Boxxer pisze: kolejna subiektywna opinia,
Broxxer - przecież "my forumowicze" z reguły piszemy o swoich SUBIEKTYWNYCH opiniach.

A swoją drogą : uważam, że "nie ma co odgrzewać" tego wątku.
gg 33063013
Awatar użytkownika
Boxxer
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:38
Lokalizacja: http://www.inicjatywa14.net

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: Boxxer »

A dlaczego? Osobiście jestem głębokim przeciwnikiem aborcji. To oznaka chorego i umierającego Narodu. Kto pozwala na aborcję, kto do niej dopuszcza, kto bez tłumaczeń idzie na kompromis, dopuszcza się zdrady, którą m.in. jest DZIECIOBÓJSTWO.
Horytnica - Katyńskie Łzy .. Bóg, Honor i Ojczyzna!
http://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Parę słów do Pani Achcińskiej.

Post autor: głęboka otchłań »

Boxxer pisze:Osobiście jestem głębokim przeciwnikiem aborcji.
Boxxer
szanuje twoje poglądy, rozumiem to, ale moim zdaniem " pisanie o aborcji w stosunku do całej tej sprawy jest daleko posuniętym nadużyciem".

Pozdrawiam.
gg 33063013
ODPOWIEDZ