Marketingowa reklama :)

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: Marketingowa reklama :)

Post autor: mały krzyś »

Wiesz, że zobaczyłem i postanowiłem zamówić.

Z dowozem, i co się okazuje.
Okazuje się, że reklama głosi niestety nie prawdziwe informacje.
Dowozu nie ma, dowozu brak bo brakuje dowoźnika.

Zadzwoniłem więc do kebabu Sahara i postanowiłem tam zamówić.

Widzę, że reklama kebabu Sahara głosi, że dowóz na terenie miasta jest gratisowy.
W rozmowie dowiaduje się, że niestety zamówiony produkt za 16 zł nie może być dostarczony i pani w słuchawce zachęca mnie do zakupu coli czy czegoś takiego.
Może w normalnych warunkach bym tak zrobił, ale tym razem podziękowałem.

Dlaczego ktoś zamieszcza nieprawdziwe informacje. W przypadku innych barów są zamieszczone informacje precyzyjne: dowóz gratis przy zamówieniu za min. 20 zł.

Tu takiej informacji nie było.
Galt
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:24

Re: Marketingowa reklama :)

Post autor: Galt »

Reklama bardzo fajna przejrzysta.Co do Sahary moze kolego miales po prostu pecha - nie wiem . W każdym razie dowóz bardzo szybki . Dziwi mnie to co napisałeś z jednej strony, że dowozu nie ma a z drugiej ze dowóz jest od 20 zł ^^ wiec nie wiem jak to jest. Kebab bardzo smaczny szczerze polecam jadałem często w Warszawskiej Saharze i ciesze się szczerze, że otworzyli oddział w Ostrołęce . To nie jakis pierwszy lepszy kebab to marka od 1994 ; ) ten faktt mnie przekonuje 18 lat nie utrzymuje się na rynku firma która robi ludzi w balona. OBY TAK DALEJ : ) chyba lepiej zaufac firmie która karmi ludzi od 18 lat , przynajmniej ja wolę .
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Marketingowa reklama :)

Post autor: shelly »

Infom pisze:Zdjęcie jedzenia wykonane w rękach "klienta", bardzo apetycznie to wygląda
oj tam, ciesz się, że zdjęcie zostało wykonane z rękach, a nie np. w buzi ;)

co do kebabów to ja nigdy tego nie jadłam i jakoś mnie nie ciągnie
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: Marketingowa reklama :)

Post autor: mały krzyś »

Chodzi mi tylko i wyłącznie o informacje w reklamie.
Jeżeli dowóz na terenie miasta gratis to gratis, a okazuje się podczas rozmowy, że jest gratis ale ..... jeżeli zamówisz np. 2 kebaby. O to mi tylko chodzi.
ODPOWIEDZ