Bukiety ślubne

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Bukiety ślubne

Post autor: zabka »

Gdzie robią ładne bukiety ślubne i w rozsądnej cenie, co polecacie ?
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Bukiety ślubne

Post autor: bastylia »

kwiaciarnaia Kaktus vis a vis szpitala.zdecydowanie!
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Bukiety ślubne

Post autor: Mawashi »

Kwiaciarnia na 11 listopada, koło spożywczego "Społem". Polecam :)
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
ktosJest
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2010, 12:42

Re: Bukiety ślubne

Post autor: ktosJest »

nie wiem jak się nazywa ta kwiaciarnia.. duża (czerwona) naprzeciwko posesjo zsz nr 1
tam robią śliczne bukiety
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Bukiety ślubne

Post autor: kasia pelasia »

Kwiaciarnia na ul. Hallera. Nie wiem jak się nazywa ale włąścicielka ma na imię Wiola. Robi cuda, tylko sporo wcześniej trzeba zamawiać bo ma zawsze dużo zleceń.
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Bukiety ślubne

Post autor: wiki88 »

Szczerz polecam Kwiaciarnię na ul. Hallera 6 "ZIELONA" (P. Wioletta) robią przepiękne bukiety:P pani młoda może przyjść ze swoim pomysłem wiązanki np. wydrukowanej z internetu. Panie świetnie doradzają, podpowiadają jak wiązanka najlepiej pasuje do danej sukni. Świetna obsługa:) O tym że są bardzo dobrą kwiaciarnią świadczy chociażby to że bukiet ślubny trzeba sporo wcześniej zamawiać szczególnie w miesiącach letnich:)
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Bukiety ślubne

Post autor: wesoły_rolnik »

Kwiacarnia na Hallera :) zamówilem tam bukiety cena ok 500-600 zł ale słyszałem własnie,że robi,a bardzo ładne bukiety :) Jak to powiedziała moja siostra :fikuśne" :P
MagdaC
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 31 mar 2011, 10:54

Re: Bukiety ślubne

Post autor: MagdaC »

Polecam kwiaciarnię na Hallera. Wiola zna się i np. na Dzień Kobiet potrafi zrobić wielki piękny bukiet za 15 zł. Wiola robiła mi bukiety ślubne i byłam bardzo z nich zadowolona. Zdecydowanie polecam.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Bukiety ślubne

Post autor: sasanka1 »

a ja nie polecam kwiaciarni na Hallera na przeciwko taxi

pani wielka podobna do zyrafy jest tak nie mila ze nie zostawie u niej pieniedzy ani zlotowki a mialaby roboty troche
MagdaC
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 31 mar 2011, 10:54

Re: Bukiety ślubne

Post autor: MagdaC »

Z tym się zgodzę - Wiola mogłaby się więcej uśmiechać i być milsza, ale taka jej natura widocznie. Za to bukiety piękne robi.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Bukiety ślubne

Post autor: malykazio »

Ja polecam Kaktusa na Sienkiewicza. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolony, choć ostatnio jakoś mniej kwiatów chyba zamawiają. No ale pewnie nie dotyczy to bukietów robionych na zamówienie, bo jak jest zamówienie to i kwiaty muszą być :)
PAU1
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2011, 22:46

Re: Bukiety ślubne

Post autor: PAU1 »

Kwiaciarnia na ul. Sikorskiego (koło Fotonu)
mic
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:34

Re: Bukiety ślubne

Post autor: mic »

nie "koło" tylko obok :)
poprawne pisanie chyba nie boli....
PAU1
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2011, 22:46

Re: Bukiety ślubne

Post autor: PAU1 »

słowo "koło" też jest poprawne :)
mic
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:34

Re: Bukiety ślubne

Post autor: mic »

A najbardziej w znaczeniu koło młyńskie, koło samochodowe, koło rowerowe :D acha no i chyba najbardziej znane ostatnio koło wzajemnej adoracji czyli Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne, czy jakoś tak.... mimo że należy kilku naprawdę dobrych i cenionych przeze mnie fotografów.
matushka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2012, 13:27

Re: Bukiety ślubne

Post autor: matushka »

Ja swoją wiązankę robiłam właśnie na Hallera:

Kwiaciarnia "Zielona" Wioletta Brzozowska

Wiązanka była prześliczna, Pani Wioletta indywidualnie podeszła do mojego zamówienia, nawet sprowadzała jakieś nietypowe odmiany róż :)

Polecam!
MilAa
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2012, 14:18

Re: Bukiety ślubne

Post autor: MilAa »

a jak wcześnie przed ślubem trzeba zamawiać wiązanki u pani Wioli? trzeba płacić jakąś zaliczkę? i od razu trzeba mniej więcej powiedzieć jaką by się chciało czy można bliżej ślubu?
Z góry dzięki za pomoc:)
matushka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2012, 13:27

Re: Bukiety ślubne

Post autor: matushka »

Nie pamiętam dokładnie na ile wcześniej ale chyba 2 m-ce to minimum. Zaliczki żadnej nie ma. Nie trzeba odrazu mówić jaką chce się wiązankę, dopiero przed ślubem (tydzień, dwa - tak by wiedziała jakie kwiaty zamówić)
sheep1992
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2009, 23:18

Re: Bukiety ślubne

Post autor: sheep1992 »

kwiaciarnia Ewa w kupcu na parterze, najpiękniejsze bukiety jakie w życiu widziałam ;)
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Bukiety ślubne

Post autor: lalka »

bede niedługo świadkową w ktorej kwiaciarni robią najładniejsze wiązanki ślubne?
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Bukiety ślubne

Post autor: Qrpiana »

ciężko powiedzieć co jest "najładniejsze" wiadomo każdy lubi coś innego. Wyżej masz podanych kilka kwiaciarni z naszego miasteczka.
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Bukiety ślubne

Post autor: arletka123 »

u kogo zamowic bukiet slubny z cukierkow ?
Karolinka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:55

Re: Bukiety ślubne

Post autor: Karolinka »

moja siostra i ja w ostatniej chwili po namowie koleżanki zdecydowałyśmy się na wiązanki u pani która sprzedawała kwiaty na przeciwko sceny przy kupcu, ślub brałam w ubiegłym roku we wrześniu :* , ku mojemu zaskoczeniu ta pani bardzo profesjonalnie mi doradziła, ma mnóstwo zdjęć swoich wiązanek i nie tylko( bo robiła mi i siostrze samochód) :-) a do tego bardzo przystępne ceny , polecam szczerze i nie trzeba zamawiać kilka tygodni wcześniej, wiązanka bardzo długo stała po weselu.( musisz się dowiedzieć bo ta pani chyba nie sprzedaje kwiatów w zimę?), ale polecam, a i cukierków i lizaków też robi. :jupi:
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Bukiety ślubne

Post autor: trampella »

witam,chce uprzedzic, żebyscie kochane panny młode nigdy nie kupowały wiazanki ślubnej i nie dekorowały kościoła z pania,ktora mieszka na ul.A.Shapiro w Ostrołęce," Na Łazku "jak popularnie zwą tę dzielnice Ostrołęki"- Pani nie zna sie na swojej pracy,wiązanka ślubna zrobiona w sobote około 12 godz, w niedzielę nadawała sie tylko do wyrzucenia,wykonana niedbale,miał to być bukiet "kaskadowy"- taki był zamawiany,a wyszła jakaś "mała wiązka" bez wyrazu,dekoracje w kościele - zwiędłe,kwiaty wetkniete w tiul niedbale,byle jak.Za to kasa co i owszem solidna za takie wykonanie.Przestrzegam jeszcze raz- miałam ślub i jestem bardzo zasmucona i zdegustowana wykonaniem tej pseudoflorystki.Jutro mam plener i muszę kupic nową wiazanke ślubną.Pozdrawiam życząc "fachowca" na Waszym weselu.
szczypior526
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2014, 9:17

Re: Bukiety ślubne

Post autor: szczypior526 »

Moja żona mówi,że plusem jest to iż była piękna,zaś minusem była jej waga,jakby ktoś tym dostał to nokaut murowany.
ODPOWIEDZ