Nowy Kiss - był ktoś?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: legolas »

Witam.

Był ktoś w ostatnim czasie w nowym Kiss'ie? Warto wybrać się tam ze znajomymi czy jednak jest to dalej mordownia bez ludzi dojrzałych i miejsce gdzie piwo dają w plastiku?

Proszę o konkretne odpowiedzi. ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: Qrzysio »

Byłem dwa tygodnie temu czyli tuż po otwarciu. Był piątek. Mordowni nie było żadnej, chamstwa też o dziwo brak. Powód był banalny. Na sali nie było nikogo, oprócz ochroniarza, który chciał 10 zł za wstęp na pusty parkiet. Wystrój lokalu za to bardzo ładny.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: a1257a »

Bardzo fajny kolorowy wystrój, podświetlany parkiet i pełna kultura. Byłem raz i zapewne jeszcze tam zawitam
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: legolas »

Na ochronie w Kiss'ie stoją "tępe osiłki" (cyt. Qrzysia)? czy też normalni, kulturalni, "prawidłowo wielcy" ludzie, którym nie obce sa podstawy kultury (zarówno werbalnej jak i niewerbalnej)?
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: a1257a »

legolas pisze:Na ochronie w Kiss'ie stoją "tępe osiłki" (cyt. Qrzysia)? czy też normalni, kulturalni, "prawidłowo wielcy" ludzie, którym nie obce sa podstawy kultury (zarówno werbalnej jak i niewerbalnej)?
Wielkość człowieka nie świadczy o jego kulturze, to że chodzi na siłownie nie oznacza że musi być "tępym osiłkiem". Najlepiej zawitać do klubu zamienić dwa słowa z ochroniarzem i ocenić samemu.
kasia21
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2011, 13:58

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: kasia21 »

bylam w pierwszy tydzien otwarcia,szczerze to polecam bo wystroj naprawde jest fajny (parkiet najlepszy) oby tylko zaczeli tam w koncu chodzic ludzie na poziomie,wtedy na pewno bedzie tam duzo ludzi
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: legolas »

a1257a pisze: Wielkość człowieka nie świadczy o jego kulturze, to że chodzi na siłownie nie oznacza że musi być "tępym osiłkiem". Najlepiej zawitać do klubu zamienić dwa słowa z ochroniarzem i ocenić samemu.
Nie napisałem, że wielkość świadczy o kulturze, sam ćwicze i nie uważam się za tępego osiłka. Ale na pewno zgodzisz się ze są poziomy kultury, które reprezentują ochroniarze z dyskotek w regionie. Na pewno zauważasz róznice pomiedzy np. Coloseum i Cuba Libre - dwie dyskoteki a całkiem inny poziom kultury począwszy od ochrony a skonczywszy na włascicielach i obsludze.

W moim pytaniu o ochrone w Kiss'ie chodziło mi o poziiom kultury słownej (prosze, dobranoc, dziekuje) i o ogolny "image" personelu bramkowego... (nie mylic z wygladem zewnetrznym. Chodzi raczej o sposib bycia i forme kontaktow z klientelą)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: Qrzysio »

Wrażenie miałem dobre, ale był tylko jeden ochroniarz, którego i tak kojarzę z ostrołęckich dyskotek, więc podejrzewam, że skład na bramce będzie bez zmian.
uzytkownik1
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:10

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: uzytkownik1 »

Personel wraz z ochroną reprezentuje wysoki poziom kultury i szacunku dla klienta, ponieważ właścicielka lokalu chciałaby żeby to był lokal dla ludzi, którzy chcą się pobawić w dobrych warunkach i bez obaw, że mogą tam napotkać ludzi nie kulturalnych.W tym lokalu dla takich ludzi którzy chodzą po lokalach rozrabiać i zachowywać się nie kulturalnie wobec innych gości na pewno nie ma miejsca.
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: legolas »

uzytkownik1 pisze:Personel wraz z ochroną reprezentuje wysoki poziom kultury i szacunku dla klienta, ponieważ właścicielka lokalu chciałaby żeby to był lokal dla ludzi, którzy chcą się pobawić w dobrych warunkach i bez obaw, że mogą tam napotkać ludzi nie kulturalnych.W tym lokalu dla takich ludzi którzy chodzą po lokalach rozrabiać i zachowywać się nie kulturalnie wobec innych gości na pewno nie ma miejsca.

Tak, tak. I na pewno z "nowym" kontem na forum i dorobkiem AŻ jednego posta jesteś bardzo obiektywna/y. Wiem, wiem - nie jest to autoreklama i na pewno nie jesteś właścicielką/DJ'em/kimś związanym z lokalem. :lol:
uzytkownik1
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:10

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: uzytkownik1 »

A co to ma do rzeczy czy konto jest nowe itd. ?! Po prostu byłam,widziałam,rozmawiałam z właścicielką, fajnie się pobawiłam. Polecam sprawdzić samemu i wypowiedzieć się wtedy czy nie miałam racji! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: a1257a »

uzytkownik1 pisze:Polecam sprawdzić samemu
Popieram w 100%, sprawdź i wtedy będziesz wiedział/wiedziała jak sytuacja się przedstawia.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: Qrzysio »

uzytkownik1 pisze:Personel wraz z ochroną reprezentuje wysoki poziom kultury i szacunku dla klienta, ponieważ właścicielka lokalu chciałaby żeby to był lokal dla ludzi, którzy chcą się pobawić w dobrych warunkach i bez obaw, że mogą tam napotkać ludzi nie kulturalnych.W tym lokalu dla takich ludzi którzy chodzą po lokalach rozrabiać i zachowywać się nie kulturalnie wobec innych gości na pewno nie ma miejsca.
Ten tekst wygląda jakby był przepisany z ulotki.
mag28
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:36

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: mag28 »

Ja się wybieram w sobotę, słyszałam, że fajnie zrobiony, zobaczymy jak imprezy....
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: a1257a »

mag28 pisze:Ja się wybieram w sobotę, słyszałam, że fajnie zrobiony, zobaczymy jak imprezy....
Jak wrócisz napisz wrażenia :)
mag28
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:36

Re: Nowy Kiss - był ktoś?

Post autor: mag28 »

Fajna imprezka, lokal naprawde na poziomie, super. Polecam
ODPOWIEDZ